Aerofotod ja -videod

Pakume kogu oma tehnikapargi toel pildistamise ja filmimise teenust üle Eesti. Meil saab paljusid seadmeid ka rentida, aga kui jääb omal kätest puudu, siis oleme abiks filmimisel ja pildistamisel nii maast kui ka õhust.

Vajadusel oleme abiks ka monteerimisel. Kui meie endi kätest või tehnikast peaks väheks jääma, siis teeme koostööd droonifotograafia ja -videograafiale keskendunud ettevõtetega, et pakkuda alati parim kvaliteedi ja hinna suhe vastava töö teostamiseks. Saada meile läbi kontaktivormi oma täpne idee ja asukoht ning aitame ka kõige lennukamad ideed ellu viia!

Rohkem infot siit

Droon.ee on loonud omale võimekuse tuvastada lendamas DJI droone. Seeläbi saame aidata turvata või korraldada õhuruumi erinevate avalike või kinniste ürituste kohal. Kui oled korraldamas üritust, kus võivad omavolilised lennutajad probleeme tekitada või võttemeeskonna tööd segada, siis aitame välja oma tehnika ja jõududega ning hoiame õhuruumil silma peal.

Kuna meie droone tuvastav tehnika ise ei saada välja ühtegi raadiosignaali, siis jäävad töösse ka muud olulised seadmed, mis vajavad töötamiseks puhast spektrit – näiteks mikrofonid, raadiojaamad, kohalikud droonioperaatorid, videosaatjad jne.

Termograafia tähendab spetsiaalsete sensoritega andmete jäädvustamist, mis tuvastavad erinevate kehade poolt eritatavat soojuskiirgust. Tänapäeva droonid, näiteks Matrice 300 RTK või Mavic 2 Enteprise Advanced, suudavad jäädvustada termopilti ja videot resolutsioonis 640×512 px. Sellest on piisav, et monitoorida päikesepaneele, leida ehitistes külmasildu, otsida metsas kadunud inimesi või teha palju muud sellist.

Kuna termokaameratega droonid on tavadroonidega võrreldes kümneid kordi kallimad, siis soovitame alati ise lennutamise asemel tellida teenus koos piloodiga, kes teab õigeid võtteid drooni tervena hoidmiseks ja õnnetuse korral ei vastuta tellimuse võtja droonile tekkinud kahjude eest.

Rohkem infot siit

3D-mudeleid on võimalik teha erinevalt, aga üks lihtsamaid viise juba eksisteerivast objektist mudel teha on reaalse maailma üles pildistamine ning saadud pildimaterjali kandmine tarkvarasse, mis loob arvutis või mõnes nutiseadmes kuvatava mudeli. Loodud mudelit võib kasutada erinevateks eesmärkideks, aga enamjaolt on selleks uute ehitiste kavandamine või juba eksisteerivate, aga amortiseerunud, ehitiste renoveerimine. Mudeleid saab luua erineva täpsus- ning keerukusastmega, et kätte saada vajalik info. Kuna meie erialaks on droonide lennutamine, siis pakume teenuse näol 3D-mudelite loomist drooni või käsikaameraga tehtud fotodest. Tarkvara väljundid võivad olla ilusad tekstuuriga näidised või mõnes CAD-tarkvaras töödeldav mesh.

Rohkem infot siit

Aitame sul idee ellu viia - Kirjuta meile!


    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Villardi 22, Tallinn, Harjumaa, Estonia 10136

    Oleme avatud: E-R 10:00-18:00 | L 10:00-15:00