Aerofotod ja -videod

Teeme kvaliteetseid aerofotosid teie planeeritavatest ehitistest (arhitektid), kinnisvarast või sündmustest. Meie pagasis leidub erinevaid droone, mis võimaldavad jäädvustada kvaliteetseid fotosid nii hämaras kui eredas päevavalguses. Helista või saada meile e-mail ning räägi plaanist.

Reklaamvideod

Reklaamvideo on tänapäeval suurepärane vahend reklaamimaks oma toodet, teenust või müügiobjekti. Videoreklaam on võrreldes tekstreklaamiga informatiivsem.

Pakume Teile täisteenust alates nõustamisest kuni lõpliku reklaamvideo valmimiseni. Filmime video ja töötleme seda Teie soovide alusel. Ühendades maa peal ja õhus filmitud materjal, on tulemus eriline ja ülevaatlik.

3D-modelleerimine

3D-mudeleid on võimalik teha erinevalt, aga üks lihtsamaid viise juba eksisteerivast objektist mudel teha on reaalse maailma üles pildistamine ning saadud pildimaterjali kandmine tarkvarasse, mis loob arvutis või mõnes nutiseadmes kuvatava mudeli. Loodud mudelit võib kasutada erinevateks eesmärkideks, aga enamjaolt on selleks uute ehitiste kavandamine või juba eksisteerivate, aga amortiseerunud, ehitiste renoveerimine. Mudeleid saab luua erineva täpsus- ning keerukusastmega, et kätte saada vajalik info. Kuna meie erialaks on droonide lennutamine, siis pakume teenuse näol 3D-mudelite loomist drooni või käsikaameraga tehtud fotodest. Tarkvara väljundid võivad olla ilusad tekstuuriga näidised või mõnes CAD-tarkvaras töödeldav mesh.

Operatiivne otsinguteenus

Pakume operatiivset otsinguteenust. Vajad abi kellegi või millegi otsimisel, siis võta meiega ühendust.Oleme valmis tulema kohale oma tehnikaga. Võta meiega ühendust ning koostame sulle personaalse pakkumise.

Tehtud tööd

Aitame sul idee ellu viia - Kirjuta meile!

Nõustun enda andmete töötlemisega, et saada tagasisidet päringule.

Villardi 22, Tallinn, Harjumaa, Estonia 10136

Oleme avatud: E-R 10:00-18:00 | L 10:00-15:00