DJI Mavic 3 vs. DJI Mavic 3 Classic

DJI Mavic 3 Classic (M3C) näol on turule tulnud uus tippmudel, mis on veidi taskukohasema hinnaga. Tekib kindlasti küsimus, et mis on erinevus juba turul domineeriva DJI Mavic 3 (M3) mudeli ja uue mudeli vahel? Esmapilgul näevad droonid täiesti sarnased välja, kuid mõned erinevused siiski leiduvad. Sukeldume sügavamale ja võrdleme neid kahte drooni.

  DJI Mavic 3 Classic DJI Mavic 3
Kaal 895 g 920 g
Põhikaamera 4/3 CMOS Hasselblad
20 MP
4/3 CMOS Hasselblad
20 MP
Telekaamera Puudub 1/2″ CMOS
7x optiline suum
28x hübriidsuum
Elektrooniline katik
Lennuaeg 46 minutit 46 minutit
Video ülekanne O3+ O3+
Juhtpuldi ühilduvus DJI RC-N1
DJI RC
DJI RC Pro
DJI RC-N1
DJI RC
DJI RC Pro

Telekaamera

Suurim erinevus M3 ja uue M3C vahel on M3C telekaamera puudumine. Milleks on telekaamera hea? See sõltub sisust, mida soovite luua. Kuigi Mavic 3 telekaamera võimaldab kuni 28-kordse hübriidsuumiga enneolematut mitmekülgsust pildistada ning näiteks objektide inspekteerimisel vähendada riske, sest drooniga ei pea objektile nii lähedale lendama. Siiski leidsid ka paljud piloodid, et ei kasuta telekaamerat piisavalt palju ning nende jaoks ongi loodud vaid ühe kaameraga M3C.

Uus lisavarustus ja ühilduvus juba käibelolevate lisadega

Teine oluline erinevus M3C ja M3 vahel, mis võib esmapilgul kahe silma vahele jääda, on kaamera- ja gimbalisüsteemi disainierinevuste tõttu peale istuvad lisatarvikud. Näiteks ei ühildu M3 ND-filtrid M3C’ga ning vastupidi.

M3 akud, laadijad, propellerid ning muud juba käibel olevad lisavarustused sobivad ka M3C mudelile. Samuti sobib ka M3C’ga välja tulnud eraldiseisev Fly More Kit ka M3 drooniga.

 

Mavic 3 vc Mavic 3 Classic: hinnavõrdlus

Selge – M3C puudub telekaamera, aga kas see tähendab ka seda, et see on soodsam? Jah, kindlasti on M3C hinna poolest taskukohasem kui M3 ja see on suurepärane valik pilootidele, kes soovivad astuda sammu edasi, kuid eelarve ei luba soetada M3 mudelit või tundub lihtsalt, et telekaamera ei anna konkreetselt nendele midagi juurde.

  DJI Mavic 3 Classic DJI Mavic 3
Ainult droon (kere) 1499€ Puudub
Droon (DJI RC-N1 juhtpuldiga) 1599€ 2099€
Droon (DJI RC juhtpuldiga) 1749€

2099€
+ 299€ DJI RC juhtpult

+ 999€ DJI RC Pro juhtpult

Fly More Combo

Puudub
+ 599€ Fly More Kit
2799€

Mõned märkused ülaltoodud hinnatabeli kohta:

  • M3C’l ei ole Fly More Combo komplekti. Selle asemel peate valima sobiva juhtpuldiga drooni variandi ning soetama eraldi juurde Mavic 3 Fly More Kit’i.
  • Koheselt endale õige ja sobiva juhtpuldiga valitud komplekti puhul on kindel, et ei pea hiljem lisaresurssi puldivahetuse alla panema. Ekraaniga DJI RC puldi hiljem juurde soetades on komplekt kallim, kui seda kohe valides. DJI RC-N1 juhtpulti ametlikust letimüügist ei leia, kuid liigub neid ikka.
  • Mavic 3 seerias on veel saadaval ka Cine Premium Combo, mis on võimas abimees videotootjatele. 
Küsi tarnet
999.00

Milline Mavic 3 seeria droon sobib teile kõige paremini?

Parim hinna ja kvaliteedi suhe: DJI Mavic 3 Classic

Kui otsite droonide tipptaset taskukohaseima hinnaga, ei saa te lihtsalt Mavic 3 Classic’ust mööda vaadata. M3C võimaldab pilootidel jäädvustada tipptootja Hasselblad L2D-20c kaameraga selle kõigi aegade madalaima hinnaga. Nii kõrge õhusõiduki kvaliteet pole selle hinnaklassi juures lihtsalt kunagi võimalik olnud ja M3C avab kõik uued võimalused sisu loomiseks väikese eelarvega sisuloojatele. M3C on ka suurepärane võimalus pilootidele, kes soovivad liikuda edasi kauateeninud Mavic Air 2, Air 2S või Mavic 2 seeria droonidelt, et olla uusima tehnoloogiaga samal joonel.

Mitmekülgsuse jaoks parim: DJI Mavic 3 Fly More Combo

Vaieldamatu turu liider tavakasutaja droonivalikus. Kahe kaameraga DJI Mavic 3 suudab jäädvustada rohkem kaadreid kõigi erinevate nurkade ja fookuskauguste pealt võrreldes M3C fikseeritud fookuskaugusega. Lõppkokkuvõttes annab Mavic 3 kasutajatele palju suurema filmimispaindlikkuse kui teised DJI droonid, pakkudes samal ajal silmapaistvat lennujõudlust, mida piloodid on tundma õppinud ja armastavad.