DJI Agras MG-1S

Läbimüüdud

Agras MG-1S ühendab endas mitmed tipptasemel DJI-tehnoloogiad, sealhulgas uut A3 juhtpulti ja raadiosageduslikku jälgimise süsteemi, mis pakub lennu ajal täiendavat töökindlust. Pihustussüsteem ja vooluandur tagavad täpsed toimingud. Kui kasutate MG intelligentse operatsioonide planeerimise süsteemi ja DJI põllumajandus juhtimise platvormi, saab kasutaja planeerida toiminguid, hallata lende reaalajas ja hoolikalt jälgida õhusõidukit. MG-1S suudab pakkuda terviklikke lahendusi põllumajandusliku hoolduse jaoks.

Uuri lisa vestlusaknas või kirjuta meile info@droon.ee!

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

A3 JUHTPULT

MG-1S on varustatud A3 juhtpuldiga, mille algoritm on optimeeritud põllumajanduslikele kasutusviisidele, tagades stabiilse lennu. Lisaks sisaldab A3 kahekordset kompassi. Kui ühes sensoris tekib viga, lülitub süsteem automaatselt üle teise andurile, et jätkata ohutut ja usaldusväärset lendu.

RADARI TUNDLIKKUS

Ees ja taga asuvad radarid tuvastatavad maastikku, võimaldades õhusõidukil umbes selle kõrgust reguleerida. Allapoole suunatud radar tagab kõrguse. Radarite skaneerimisel suudab MG-1S tajuda maastiku muutust, reguleerida selle kõrgust ja hoida kõrgust põllu kohal.

TÄPNE PIHUSTAMINE

Uus pihustusseade võimaldab täpsemat pihustamist kahe ühilduva pumba abil, mis kontrollivad esipaari ja tagumise paari düüse eraldi. Saadaval on kolm pihustusrežiimi: ettepoole pihustamine, taha pihustamine ja täielik pihustamine. Uus rõhuandur ja vooluandur jälgivad pihustamiskiirust reaalajas, realiseerides pihustuskiirust ja kogust juhtimise ajal.

LENDUDE PLANEERIMISE SÜSTEEM

Planeerige ja redigeerige oma lende. Kui määrate piirkonna jaoks vedeliku koguse, arvutab õhusõiduk ülejäänud parameetrid. Võimalik on valida Efficient ja Intensive Spraying režiimide vahel.

JUHTPULT

MG-1S kontroller sisaldab 5,5 tollist 1080p ekraani, mis on nähtav ka tugeva päikesevalguse korral. Sisseehitatud operatsioonide planeerimise süsteemiga saavad kasutajad tööle rakendamise suurendamiseks kasutada kontrollerit. Aku tööaeg on kuni 5 tundi.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.