EcoFlow – DELTA pro (3600Wh)

Tootekood: 471204
Laos

Kaasaskantav koduaku: DELTA Pro võimsus on 3,6 kWh, mida saab suurendada kuni 25 kWh-ni. Saate selle Smart Home paneeli kaudu otse oma koduahelatega integreerida. Ideaalne koduseks varundamiseks.

Toida peaaegu kõike: DELTA Pro on vahelduvvoolu väljundi osas valdkonnas juhtival kohal. 3600 W võimsusega on teil kaasaskantav generaator, mis suudab toita raskeveokite seadmeid, nagu kuivatid, vahelduvvooluseadmed ja palju muud. Kas vajate veelgi rohkem jõudu? Ühendage kaks seadet kokku, et saavutada massiivne 7200 W.

Maailma kiireima laadimisega kaasaskantav akupank-laadimisjaam: DELTA Pro saab laadida ühel kuuest meetodist. See on esimene, mida saab laadida elektrijaamast ja mida saab isegi mitmekordselt laadida, kombineerides meetodeid, et saavutada kiire 6500 W laadimine. See on tööstuse kullastandard. 

Integreerub teie koduga: nutika kodu-paneeli (müügil eraldi) kasutades saab DELTA Pro varustada kuni kümmet vooluahelat.

Kuumakse al. 87.86 / 60 kuud

5 laos

2,799

2,799

Kuumakse alates 279.9 €

Kogus

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

EcoFlow DELTA Pro laadimisjaam on maailma esimene modulaarne akupank, mis sobib koduseks varundamiseks ja mis on loodud energia salvestamiseks ja igal ajal oma seadmete laadimiseks/toiteallikaks kasutamiseks. Selle LiFePO4 aku võimsus on 3600 Wh ja seda saab täiendavate akude ja kahe nutika generaatori abil suurendada kuni 25 kWh-ni. Arvestikappi integreeritava Ecoflow nutika kodu paneeli (saadaval eksklusiivselt aastal 2022) kaudu suudab DELTA pro koos targa kodu paneeliga pakkuda katkematut toidet ka hädaolukordade/voolukatkestuse ajal. Lisaks saab seda süsteemi kasutada teie püsielektri tarbimist, säästes teie energiaarvelt raha.

*Märkus. EcoFlow Smart Home paneeli peaks paigaldama litsentseeritud elektrik.

Selle DELTA Pro laadimisjaamaga saate varustada elektriseadmeid võimsusega kuni 3600 vatti (tippkoormus 7200 W). Need on näiteks külmikud/jahutid, sügavkülmikud, kliimaseadmed, pesumasinad või kuivatid, tolmuimejad, veepumbad, kohvimasinad või elektritööriistad. Ühe DELTA Pro võimsus on 3600 Wh. Võimsust saab suurendada 10,8 kWh-ni eraldi saadaolevate lisaakude (max 2 lisaakut) abil, igaüks 3600 Wh. Kui valite kaks DELTA Pro-d, mõlemal kaks lisaakut ja kahe nutika generaatoriga, loote süsteemi kuni 25 kWh.

EcoFlow patenteeritud X-Stream tehnoloogia võimaldab kaasasoleva adapteri kaudu laadida DELTA Pro kiiresti ja kuni 2900 W võimsusega. Selle tulemusena laetakse elektrijaam täielikult 1,9 tunni jooksul. Kui kiire laadimisaeg ei ole vajalik, on võimalik aku tööea pikendamiseks laadimiskiirust vähendada. See lüliti asub DELTA Pro tagaküljel, millega saate koos EcoFlow rakendusega määrata laadimisnõude (200 W – 2900 W).

Rakendus EcoFlow annab teile täieliku kontrolli oma nutika kodu paneeli vooluahelate üle ja annab teile võimaluse hallata oma energiatarbimist. Rakenduses pääsete juurde oma toiteseadetele, nagu laadimis- ja tühjenemistasemed ning vahelduvvoolu laadimismäärad, et pikendada aku kasutusiga. Integreeritud LiFePO4 aku kestab palju aastaid isegi intensiivse igapäevase kasutamise korral. Rohkem kui 3500 laadimistsükli korral on võimsus endiselt keskmiselt 80%.

EcoFlow DELTA Pro mudel on praegu kõige uuenduslikum toode energia salvestamisel, pakkudes teile turvalisust ja sõltumatust kõikjal, kus te ka poleks.

  Seotud tooted ja tarvikud

  Seotud tooted

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.