DJI Mavic 2 Enterprise Fly More Kit

Tootekood: CP.EN.00000074.01
Läbimüüdud

Mavic 2 Enterprise Fly More Kit peidab endas kõike vajalikku kasutaja- ja lennumugavuste suurendamiseks.

Fly More Kit sisaldab:

 • 2x Mavic 2 Enterprise intelligentne isesoojenev aku
 • 1x Autolaadija
 • 1x Akulaadimisdokk
 • 1x Akupanga adapter
 • 2x Low-Noise propellerid (paar)
 • 1x Õlakott

NB! Kõik tooted ühilduvad ka tavaseeria Mavic 2 droonidega.

Kuumakse al. 15.82 / 48 kuud

Läbimüüdud

439

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Ülevaade

Mavic 2 Enterprise Fly More Kit sisaldab endas kõike vajalikku kasutaja- ja lennumugavuste suurendamiseks – kaks Mavic 2 Enterprise intelligentset isesoojenevat akut, Mavic 2 autolaadija, akulaadimisdokk, akupanga adapter, Low-Noise propellerid ja õlakott.

Akud

Mõlemad akud on mahutavusega kuni 59.29 Wh ja maksimumlennuajaga 31 minutit. Tänu sisseehitatud DJI Intelligent Battery Management System’ile saab piloot keskenduda pigem lendamisele kui pidevale akutaseme kontrollile – aku staatus ning muutuste teavitused kuvatakse järjepidavalt DJI rakenduses. Lisaks on Mavic 2 Enterprise akud võimelised töötama täisväärtuslikult nullist madalamatel temperatuuridel. Kui aku on sisse lülitatud ning ühendatud drooniga, aktiveerub soojenemisprotsess automaatselt välistemperatuurivahemikus -10 kuni 6 kraadi. Et käivatada eraldioleva üksiku aku soojenemisprotsess, vajutage ja hoidke väljalülitatud aku toitenuppu all 5 sekundit.

Autolaadija

Mavic 2 autolaadija võimaldab laadida akusid sõidu ajal. Maksimum väljundvool on kuni 80W ning tänu madalpinge kaitsetehnoloogiale ei pea muretsema selle pärast, et peale laadimist enam auto ei käivitu.

Akulaadimisdokk

Akulaadimisdokk mahutab korraga kuni 4 akut, kuid nende laadimine ei käi üheaegselt. Dokk seab laadimisvalmis akud enda jaoks laetustaseme järgi järjekorda ning alustab laadimisprotsessi kõige laetumast akust. Tänu kompaktsele disainile on seda kerge igale poole kaasa võtta. Akulaadimisdokk töötab samuti ka autolaadijaga.

Akupanga adapter

Akupanga adapter võimaldab Mavic 2 Enterprise aku muuta võimsaks akupangaks. Adapteril on kaks USB Type-A sisendit, mis mõlemad väjastavad 10W. Nutitelefon on võimalik täis laadida kasutades vaid 20% Mavic 2 Enterprise aku mahutavusest.

Low-Noise propellerid

Mavic 2 Enterprise Fly More Kit sisaldab ka kahte paari Low-Noise propellereid. Need uue generatsiooni propellerid on saanud uhiuue aerodünaamilise disaini, mis võimaldab veelgi vaiksemat lennukogemust, suuremat kasutegurit ning pikemat lennuaega

Õlakott

Mitmekülgne Mavic 2 õlakott on disainitud spetsiaalselt Mavic 2 seeria droonide tarvis. Kott mahutab drooni. juhtpuldi, 4 akut, nutitelefoni, lisapropellerid, ND filtrid, kaablid, microSD mälukaardid ja palju muud.

 

NB! Kõik tooted ühilduvad ka tavaseeria Mavic 2 droonidega.

  Seotud tooted ja tarvikud

  Seotud tooted

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.