Nanlite — LitoLite 5C

Артикул: 114727
В наличии
Eжемесячный платеж от 6.55 / 18 месяцы

5 в наличии

103.90

103.90

Ежемесячный платеж от 10.39 €

Количество

 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Võimas ja mitmekülgne taskuformaadis LED valgusti

Taskuformaadis valgusti, mille väljundvõimsus on kuni 7480 luksi 0,3 m ja 7500 K juures. Valgusti on piisavalt kompaktne ja ere, et seda igale poole kaasa võtta.

Valgustiga kaasneb hajuti valguse kiireks hajutamiseks, et vastata pildistamise erinevatele nõudmistele.

Piiramatult värve, lõputud võimalused

Valgusti värviedastusindeks CRI on keskmiselt 95 ja TLCI 97. Valgusti LitoLite 5C pakub professionaalset värvitäpsust värvitemperatuuri laiendatud vahemikuga (2700–7500 K), millele on lisatud värvuste rohelise/magenta täiustatud reguleerimine CCT-režiimis ja staatiliste valgusvärvide valik (üle 36 000 värvi) HSI-režiimis – lõputult võimalusi.

15 praktilist eelprogrammeeritud efekti – praktilisus pole kunagi olnud nii lihtne!

15 praktilist eelprogrammeeritud efekti, sh värvusring, CCT loop, INT loop, välk, pulseeriv efekt, torm, politseiauto, televiisor, paparatso välklambid, küünlavalgus/leek, diskovalgus, värelev lambipirn, ilutulestik, plahvatus ja keevitamine. Kõik efektid on loodud selleks, et parendada teie tööd ja säästa teie aega keeruliste valgustusstseenide ettevalmistamisel.

Valgustusvõimalus kõikjal

Sisseehitatud taaslaetav aku võimaldab teil seadet kasutada mis tahes asukohas, olenemata toiteallika olemasolust. Aku pakub kuni 90-minutilist käitusaega maksimaalse ereduse korral ja kestab kuni 19,5 tundi, kui ereduse tase on 10%.

Magnetiline korpus ja valgusti 5C alumisel osal asuv kinnitus 1/4″-20 pakuvad paindlikkust, millega on valgustit võimalik kinnitada peaaegu kõikjale.

Püsivarauuendused ja kaugjuhtimine Bluetooth’i abil

USB Type-C pesa võimaldab seadme laadimist ja edasisi püsivarauuendusi.

Samuti on valgustil LitoLite 5C eelprogrammeeritud Bluetooth’i tugi, mis võimaldab teil rakenduse abil seadet kaugjuhtimise teel juhtida.

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.