Nanlite — Pavotube 30C (1 KIT)

Артикул: 111712
В наличии
Eжемесячный платеж от 12.18 / 36 месяцы

Доступно для предзаказа

301.90

301.90

Ежемесячный платеж от 30.19 €

 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Stuudio kvaliteetvalgustus

Selles mitmekülgses stuudiovalgustis on 0–100% hämardamine, maksimaalne väljundvõimsus 2850 luumenit ja reguleeritav värvitemperatuur vahemikus 2700–6500 K, samuti RGB täisspektri juhtimine ja eelprogrammeeritud spetsiaalsed valgusefektid.

Täielik loomingukontroll

Saavutage muljetavaldavaid tulemusi ilma plastfiltreid või geele lisamata. PavoTube’i hõlpsasti kasutatavad valikud ja nupud võimaldavad teil RGB-režiimis valida temperatuuri soojalt külmale või tooni ja kirksust.

Kasuta kõikjal

Ideaalne kasutamiseks stuudios või liikvel olles. PavoTube RGBW torud võivad töödata kas kaasasoleva vahelduvvooluadapteri abil või vooluvõrgu puudumisel sisemiste liitium-ioonakude abil üle 2 tunni.

Konfiguratsiooni võimalused

Lihtsalt ühendage mitu PavoTube RGBW toru spetsiaalselt selleks mõeldud sünkroonimiskaabli abil, et luua ja kujundada sünkroonitud seadistuste ja efektidega võimas tuledemäng

  Совместимые продукты и аксессуары

  Совместимые продукты

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.