Nanlite — Pavotube II 6C

Артикул: 113974
В наличии

PavoTube II 6C on LED-valgusti kaubamärgilt NanLite. See on loodud veelgi väiksema ning mitmekülgsemana, et saaksite ja sooviksite nad alati oma kaamerakotti mahutada.

Tänu kompaktsusele ja valgusti mõlemas otsas asuvatele ¼´´ standardkeermetele ning magnetitele saate PavoTube II 6C valgusti kinnitada just nii, nagu parasjagu vaja.

Ideaalne kasutamiseks stuudios ja võtteplatsil, sest toidet saab valgusti kas sisseehitatud liitiumioonakust või komplektis kaasas olevast võrguadapterist.

Laetava liitiumioonaku toitest töötab valgusti täisvõimsusel vähemalt tund aega ning tööaega saab pikendada välise toiteallika lisamisega. Tänu nutikale disainile saate PavoTube II 6C fikseerida soovitud asendisse magnetite või standardse statiivikeerme abil ning pehme ja ühtlane valgus kiirgub just soovitud suunas.

Lisaks 15 eelprogrammeeritud efektile on PavoTube II 6C valguse värvuseks võimalik seada HSI režiimis enam kui 36 000 värvitooni. 2700K–7500K värvustemperatuuri vahemikus on spektri kvaliteedi näitajad vähemalt 95 CRI ja 97 TLCI indeksi järgi tänu roheliste ja magenta toonide hoolikale kohandamisele CCT režiimis.

Eжемесячный платеж от 7.06 / 18 месяцы

5 в наличии

111.90

111.90

Ежемесячный платеж от 11.19 €

Количество

 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Väike, kuid võimas RGBWW LED pulk-valgusti

Koos CRI-ga 95 ja TLCI-ga 97 tagab PavoTube II 6C laia värvitemperatuuriga vahemikus 2700K-7500K koos täiustatud rohelise ja magenta reguleerimisega CCT-režiimis ning üle 36000 staatilise valguse värvivaliku HSI-s

Kompaktne ja praktiline

Kompaktse suuruse ja mõlemas otsas olevate magnetitega võimaldab PavoTube II 6C-d kasutada kõikjal! Tänu unikaalsele disainile saate oma PavoTube II 6C kiiresti paigutada paljude soovitud nurkade alla ja teil on endiselt ühtlane pehme valgus. Tööstusliku standardse 1/4 «- 20 kinnitusega mõlemas otsas saate PavoTube II kinnitada kõigile kaasaegsetele foto- / videotarvikutele.

Sisseehitatud kiirlaadimisega aku

PavoTube II 6C sisseehitatud aku võib täisvõimsusel töötada kuni 1 tund ja 1% -lise võimsusega kuni 10 tundi. PavoTube II 6C-l on laadimiseks ja tulevaste püsivara värskenduste jaoks C-tüüpi USB-port, mis tagab teie valgustuse tulevikukindluse.

Juhtige oma valgustit juhtmevabalt

Sisseehitatud 2,4 GHz vastuvõtjaga on PavoTube II 6C mõeldud töötama RC-1 kaugjuhtimispuldi või NANLinki WiFi-kontrolleriga, mis ühildub iOS-i või Android-seadmetega.

  Совместимые продукты и аксессуары

  Совместимые продукты

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.