Nanlite – Pavotube II 6C

101.00

PavoTube II 6C on LED-valgusti kaubamärgilt NanLite. See on loodud veelgi väiksema ning mitmekülgsemana, et saaksite ja sooviksite nad alati oma kaamerakotti mahutada.

Tänu kompaktsusele ja valgusti mõlemas otsas asuvatele ¼´´ standardkeermetele ning magnetitele saate PavoTube II 6C valgusti kinnitada just nii, nagu parasjagu vaja.

Ideaalne kasutamiseks stuudios ja võtteplatsil, sest toidet saab valgusti kas sisseehitatud liitiumioonakust või komplektis kaasas olevast võrguadapterist.

Laetava liitiumioonaku toitest töötab valgusti täisvõimsusel vähemalt tund aega ning tööaega saab pikendada välise toiteallika lisamisega. Tänu nutikale disainile saate PavoTube II 6C fikseerida soovitud asendisse magnetite või standardse statiivikeerme abil ning pehme ja ühtlane valgus kiirgub just soovitud suunas.

Lisaks 15 eelprogrammeeritud efektile on PavoTube II 6C valguse värvuseks võimalik seada HSI režiimis enam kui 36 000 värvitooni. 2700K–7500K värvustemperatuuri vahemikus on spektri kvaliteedi näitajad vähemalt 95 CRI ja 97 TLCI indeksi järgi tänu roheliste ja magenta toonide hoolikale kohandamisele CCT režiimis.

Leidsid soodsamalt?
Küsi meilt pakkumist!

1 в наличии

Артикул: 113974 Категории: , , Метки: , ,