DJI Phantom 4 Multispectral

Tootekood: Phantom4Multispectral
Laos

Koguge täpseid taimetaseme andmeid, kasutades P4 Multispectral’it – ülitäpset drooni sujuvalt integreeritud multispektrilise pildisüsteemiga, mis on loodud põllumajanduse missioonide, keskkonnaseire ja muu jaoks.

Uuri lisa vestlusaknas või tule proovi Droon.ee salongis!

NB! Üle 1000€ epoe tellimusega kaasa TASUTA baaskoolitus!

Kuumakse al. 150.10 / 60 kuud

Saadaval järeltellimisel

6,049

6,049

Kuumakse alates 604.9 €

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Taimede intelligentsus sihipärase tegevuse jaoks

Koguge täpseid taimetaseme andmeid, kasutades P4 multispektrit – ülitäpset drooni sujuvalt integreeritud multispektrilise pildisüsteemiga, mis on loodud põllumajanduse missioonide, keskkonnaseire ja muu jaoks.

Saate kohese ülevaate taimede tervise kohta

P4 multispektral ühendab andmete kogumise protsessi, mis annab ülevaate põllukultuuride tervisest ja taimestiku haldamisest. DJI on loonud selle platvormi samade võimsate jõudlusstandarditega, millest DJI on tuntud, sealhulgas maksimaalne lennuaeg 27 minutit ja ülekandevahemik kuni 7 km1 OcuSynci süsteemiga.

Vaata pinnase alla

Põllumajanduse kujutiste kogumine on nüüd lihtsam ja tõhusam kui kunagi varem sisseehitatud stabiliseeritud pildisüsteemiga, mis kogub terviklikke andmekogumeid otse karbist. Juurdepääs infole, mille on kogunud 1 RGB-kaamera ja 5-kaameraline mitme spektriga kaamerasüsteem, mis katavad sinist, rohelist, punast, punast serva ja lähi-infrapuna riba – kõik 2 MP koos globaalse katikuga, 3-teljelisel stabiliseeritud kaablil.

Integreeritud päikesevalguse spektriandur täpsete tulemuste saamiseks

Drooni peal olev integreeritud päikesekiirguse andur hõivab päikese kiirgust, mis maksimeerib andmete kogumise täpsust ja järjepidevust erinevatel kellaaegadel. Pärast töötlemist andmetega aitab see teave saada kõige täpsemaid NDVI tulemusi.

Olulised andmed teie käsutuses

Vaadake nii RGB kui ka NDVI vooge

Ainult õhupiltide omamisest ei piisa nende professionaalide jaoks, kes soovivad rohkem teada saada. Lülituge esialgse normaliseeritud erinevuse vegetatsiooni indeksi (NDVI) ja RGB reaalajasisendi vahel ümber, et viivitamatult visuaalselt kuvada, kus on vaja tähelepanu pöörata, nii et kiiret raviotsust saaks teha kiiresti.

Sentimeetri tasemel täpsus

Hankige reaalajas täpseid positsioneerimisandmeid kõigi kuue kaameraga jäädvustatud piltide kohta koos DJI TimeSynci süsteemiga, pakkudes täpset sentimeetri täpsust. TimeSynci süsteem joondab pidevalt lennujuhte, RGB ja NB kaameraid ning RTK moodulit, fikseerides positsioneerimisandmed CMOSi keskpunkti ja tagades, et iga foto kasutab kõige täpsemaid metaandmeid. Kõik kaamerad läbivad range kalibreerimisprotsessi, mille käigus mõõdetakse läätse radiaalset ja tangentsiaalseid moonutusi. Kogutud moonutusparameetrid salvestatakse iga pildi metaandmetesse, võimaldades järeltöötlustarkvaral kohandada iga kasutaja jaoks üheselt.

D-RTK 2 mobiiljaama ja NTRIP ühilduvus

Parandage RTK positsioneerimise täpsust ilma interneti ühenduseta, ühendades P4 multispektri D-RTK 2 ülitäpse GNSS-i mobiiljaama ja NTRIP-ga (RTCM-i võrgutransport Interneti-protokolli kaudu) 2 või salvestage satelliitvaatluse andmed, mida kasutatakse järeltöötluseks Kinemaatika (PPK).

Planeerige lende

Planeerige lende, täitke automatiseeritud missioone ja hallake lennuandmeid, kasutades GS PRO – DJI juhtivat iOS-i rakendust lennuplaneerimise kohta.

Salvestage datat

Koguge multispektrilisi pilte suurel alal tõhusalt, kasutades P4 multispektrit, ja saate ülevaate probleemsetest piirkondadest.

Analüüsige datat

Antenniandmetele hõlpsasti juurde pääseda ja neid töödelda, rakendades taimepõhiseid mõõdikuid ja parameetreid, et saada soovitud tulemusi taimetervise kohta.

Toimetage vastavalt datale

Viige täpseid droonide andmete põhjal tähelepanu vajavatesse piirkondadesse ravi.

Aplikatsioonid

Täppispõllumajandus

Kõigil kasvuperioodidel võib multispektrilistest piltidest abi olla professionaalidele, pakkudes inimsilmale nähtamatut teavet kogu elektromagnetilise spektri ulatuses. Juurdepääs nendele andmetele ja hiljem hangitud taimkatte indeksi andmetele, näiteks NDRE ja NDVI, saavad põllumajandustootjad teha õigeaegseid ja teadlikke otsuseid põllukultuuride töötlemise, kulude vähendamise, ressursside säästmise ja saagikuse maksimeerimise kohta.

Keskkonnaseire ja kontroll

Rutiinseid taimi hõlmavaid kontrolle ja hooldusi saab nutikamaks ja tõhusamaks muuta, kui kasutate P4 multispektrit – kasutades selle teostatavaid multispektrilisi teadmisi metsa tervise jälgimiseks, biomassi mõõtmiseks, rannajoonte kaardistamiseks või kaldaäärse taimestiku haldamiseks, kaitstes samal ajal elupaiku või ökosüsteeme ja palju muud. 

  Seotud tooted ja tarvikud

  Seotud tooted

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.