DJI Phantom 4 Pro+ V2.0

Tootekood: CP.PT.00000232.01
Läbimüüdud

Phantom 4 Pro asemel on seal nüüd Phantom 4 Pro V2.0.
Uue drooni ja puldi vaheline side baseerub OcuSync-nimelisel süsteemil, mis võimaldab juhtmevabalt kasutada DJI FPV prille. Uuendatud on ka ESC-e ehk mootorikontrollereid ja tiivikuid, mis on 4 dB vaiksemad.
Muud strateegilised parameetrid, sealhulgas kaamera, on jäänud samaks.

NB! Pro+ versiooniga on kaasas 5.5″ ekraaniga pult

 • 30 minutit lennuaega
 • 7 km lennuulatus (ideaaltingimustel)
 • Müra vähendamine: 4 db
 • kuni 4K 60fps videod
 • Takistuste tuvastuskaugus 30 m
 • Takistuste tajumine 5 suunas
Kuumakse al. 65.59 / 60 kuud

Läbimüüdud

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Takistuste tuvastamine viies 

Phansuunastom 4 Pro-l on takistusi tuvastavad sensorid nii ees, taga kui külgedel. TapFly, ActiveTrack ning Smart Return Home režiimis lendab Phantom 4 Pro takistustest mööda või jääb kokkupõrke vältimiseks ühele kohale hõljuma. Lisaks kuvatakse hoiatused nutiseadme ekraanile.

Allapoole suunatud Vision Positioning moodul sisaldab kahte kaamerat ning kahte ultrahelisensorit, mis tagavad senisest viis korda täpsema asukoha hoidmise. Siseruumides võimaldab Vision Positioning lennata sama turvaliselt kui õues GPS-režiimi kasutades, sest droon säilitabalati oma positsiooni põranda (või maapinna) suhtes.

Kaamera

Phantom 4 Pro kaamera erineb Phantom 4 omast palju. Uus 1-tolline CMOS-sensor võimaldab teha 20 megapiksliseid fotosid ja filmida 4K videot kaadrisagedusega kuni 60 kaadrit sekundis. Lisaks uuele sensorile on kaameral mehaaniline katik, mis elimineerib nn rolling shutter moonutused kiiresti liikuvate subjektide puhul. Parandatud on ka kaamera optikat, uus objektiiv koosneb 8 elemendist 7 grupis.

Uued nutikad lennurežiimid

Draw
Draw ehk Joonista võimaldab suunata drooni, joonistades lennutrajektoori nutiseadme ekraanile. operaator võib samal ajal keskenduda filmimisele.

ActiveTrack
ActiveTrack jälgimisrežiim ühendab endas suure koguse tehnoloogiat ja veel suurema koguse ulmet. Vahet pole, kas sa jooksed, suusatad, kihutad autoga või sõidad hoopis kanuuga kosest alla – Phantom 4 hoiab sind kaadris ning lendab kaasa, vältides samal ajal takistusi. Uus süsteem eristab ka seda, kas soovid jälgida inimest, autot või looma ja seadistab drooni lennuparameetreid vastavalt.

TapFly
TapFly režiimis piisab Phantom 4 Pro juhtimiseks kõigest tahvelarvuti või nutitelefoni ekraanil toksamisest punktile, kuhu soovid drooni lennutada. TapFly on abiks siis, kui juhtkangidega lendamine osutub liiga keeruliseks või soovid keskenduda kadreerimisele, mitte drooni juhtimisele. TapFly režiimis töötavad ka viies suunas takistusi tuvastavad süsteemid.

Return to Home
Uuendatud Return to Home ehk Naase Koju režiimis valib droon ise parima võimaliku lennutrajektoori, vastavalt ümbritsevatele takistustele.

Gesture Mode
Gesture Mode lubab drooni kasutada ka ilma puldita, andes korraldusi vaid käemärkide abil.

Duubeldatud sensorid ja suurem turvalisus

Phantom 4 Pro kasutab kahte kompassimoodulit ja kahte IMU-t (Inertial Measurement Unit). Juhul kui ühe süsteemi töös esineb häireid, kasutatakse infot vaid toimivalt süsteemilt.

Intelligentsed akud

Phantom 4 Pro drooni maksimaalne lennuaeg on 30 minut, mis on parim näitaja omas klassis. Äpp DJI GO4 kuvab reaalset järelejäänud lennuaega, arvestades lennutingimusi. Droon oskab arvestada lennukaugusega ning naaseb automaatselt stardipaika, kui aku tase läheneb kriitilisele. Akudesse integreeritud laadimiskontroller jälgib aku olukorda ning tühjendab vajadusel akud 50 protsendini, et pikendada nende eluiga hoiustamisel.

DJI GO 4
Uus DJI GO 4 äpp on senisest kenama kasutajaliidesega ning veelgi funktsionaalsem.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.