Tello EDU

Артикул: TELLOEDU
В наличии

Tello EDU on programmeeritav droon, mille põhisihtgrupp on koolid ja muud haridusorganisatsioonid. Tello EDU kasutamine lihtsustab erinevate programmeerimiskeelte õppimist (Scratch, Python, Swift). Edasta droonile programeeritud käsklused ning pane droon lendama Teie poolt tehtud rada, tegema saltosid või programeerige mitu drooni parves ülesandeid sooritama.

Videopilt ja juhtimine läbi nutitelefoni, automaatne positsioneerimine, video stabilisatsioon, nutikad lennurežiimid, programmeeritav.

 • Ideaalne droon toas, ja vahel ka õues, lennutamiseks
 • Ühilduvus Tello EDU äpiga Androidi ja iOS nutiseadmetes
 • Automaatne maandumine ja õhkutõus
 • Lihtsasti õpitav, programmeeritav
 • Nutikad lennufunktsioonid

Uuri lisa vestlusaknas või tule proovi Droon.ee salongis!

NB! Toode pole e-poest tellitav! Täpsema informatsiooni jaoks kirjutada info@droon.ee

Ежемесячный платеж от 0 €

 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Tello EDU on muljetavaldav ja programmeeritav droon suunitlusega haridusasutustele. Tello EDU lihtsustab selliste programmeerimiskeelte nagu Scratch, Python ja Swift õppimist. Uuendatud SDK 2.0 näol on Tello EDU võimeline reageerima keerulisematele käskudele ja andmeliidestele. Koos DJI lennujuhtimistehnoloogiaga toetab Tello EDU ka elektroonilist pildistabilisatsiooni. Kirjutage valmis üks kood ning see on võimalik ette sööta tervele Tello EDU’de parvele. Programmeerimine ei ole olnud kunagi varem nii lõbus!

 

Drooniparv

Mitut Tello EDU drooni on võimalik programmeerida ja juhtida läbi phe nutiseadme. Kasutage kirjutatud koodi kontrollimaks drooniparve ning saate neid liigutada missioonitahvlite vahel ning teha nendega saltosid ning muid akrobaatilisi trikke. Täiustage oma programmeerimisoskusi lastes oma loovusel lennata!

Programmeerimine edasijõudnutele

Misioonitahvlid on fantastiline lisa suurendamaks programmeerimistäpsust. Nad ei käitu ainult juhtpunktidena vaid ka päästikumehhanismidena. Igat missioonitahvlit saab eraldi programmeerida. Kombake taaskord loovuse ja Tello EDU piire. Kirjutage kood, mis lubab teie droonil ära tunda missioonitahvli unikaalse ID ning selleläbi näiteks mõne akrobaatilise trikiga maha saada.

* Vajutage siia, et näha kuidas missioonitahvleid kasutatakse.

Avastage rohkem AI abil

Kasutage videovoo juurdepääsu loomaks aina rohkem võimalusi piltide töötlemiseks ja AI edasiarendamiseks. Uus SDK 2.0 võimaldab teil Tello EDU arendada veelgi rohkem, õpetades droonile selliseid asju nagu objektituvastus, jälgimine, 3D-rekonstrueerimine programmeerimise läbi, arvutivisuaal ning muud süvaõppetehnoloogiad.

* Vajutage siia, et näha näidiskoodi..

Lihtsustatud programmeerimine

Tello EDU toetab ka plokkprogrammeerimist. Lihtsalt lohistage koodiplokke ekraanil Tello EDU programmeerimiseks ja kindlate liigutuste ettesöötmiseks. Lisana on võimalik õppida Swift’i programmeerimiskeelt Tello Space Travel’i juhendamise abil. Selle lõbusa ja hariva seikluse läbimiseks on vaja iPad’i alla laadida Swift Playgrounds rakendus.

  Совместимые продукты и аксессуары

  Совместимые продукты

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.