Wind-08 (EU)

Tootekood: CP.HY.000085
Laos
 • DJI Wind-08 on võimas 8-käpaga mehitamata õhusõiduki platvorm.
 • Wind-08 suudab kanda kuni 10 kilo. Tal on kompaktne disain, väga veekindel ning tolmukindel.

 • Õhusõiduk on valmistatud kergekaalulisest ning kompaktsest tööstuslikust materjalist mis peab vastu 5-klassi tuulele ning ekstreemsetels temperatuurides -10°C kuni 50°C.

NB! Toode pole e-poest tellitav! Täpsema informatsiooni jaoks kirjutada info@droon.ee või täita all olev infopäring.

Kuumakse alates 0 €

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Wind-08 on 8 käpaga mehitamata õhusõiduki platvorm, mis võimaldab ülitäpset kontrollituvust. Millest ta tehtud on? Kergekaalulisest ja kompaktsest töötstuslikest materjalidest mis on võimeline vastu panema 5-klassi tuulele. Ta ühtlasi ka peab vastu väga ekstreemsetes temperatuurides -10°C kuni 50°C. Wind-08 kasutab muljetavaldavaid DJI MG-12000 akusid. Need on majutatud kaitsvasse kesta ning kaablid on summutatud ohutuse ja vastupidavuse jaoks. Samuti pakub aku stabiilsemat pinget, mis pikendab selle eluiga. Wind-08 tuleb koos pikendatavate telikjalgadega, mis lubavad lisada drooni alla kandevahendeid. Ühtlasi on ta võimeline kandma topeltkaamerat. Ta on kergesti kohandatav ja seetõttu on ta üks parimaid turul.

Ilmastikukindlus

WIND seeria on IP56 hinnanguga, mis muudab selle üheks parimaks ilmastikukindlaks drooniks. IP56 hinnang tähendab seda, et see on talub äärmuslikeid ilmastikutingimusi, alates jäätuvatest temperatuuridest kuni tugevate tuulteni. Šotimaa politsei omandas hiljuti WIND-08 omale muljetavaldava IP-reitingu tõttu. Seoses Šotimaa mägede ja maastiku karmate tingimustega pakub WIND-08 ilmastikukindluse omadused neile parimat töökindlust.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.