Meridein OÜ kodulehel kasutatakse küpsiseid (ingl cookie), et tagada veebilehe nõuetekohane toimimine ning pakkuda külastajatele paremat kasutajakogemust.

MIS ON KÜPSIS?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel Teie seadme (arvuti või mõne muu nutiseadme) brauserisse. Igal Teie järgneval veebisaidi külastusel saadetakse küpsised tagasi sellele veebilehele või mõnele teisele veebilehele, mis küpsise ära tunneb, et saada ülevaade kasutaja võrgutegevusest.

Küpsised aitavad analüüsida, kuidas veebilehte kasutatakse (näiteks millised lehed on kõige populaarsemad), et saaksime veebisaidi kasutajatele pakkuda parimat kasutusmugavust.

Kuidas ma saan küpsistevalikuid hallata?

Vastavalt seadusele küsime enne suunatud ehk turundusküpsiste kasutamist teie nõusolekut. Suunatud ehk turundusküpsiseid saate igal ajal vastu võtta või tagasi lükata, muutes allpool nende küpsiste valikuid. Muudatuste jõustumiseks peate kustutama ka teie eelneval nõusolekul sisestatud küpsised.

Muude kategooriate küpsised rakendatakse vastavalt seadusele või meie õigustatud huvide alusel, seega ei ole teie nõusolek vajalik.

 

MERIDEIN OÜ VEEBILEHEL KASUTATAVAD KÜPSISED

Esimese osapoole küpsised on küpsised, mille on seadnud Meridein OÜ oma veebisaidile ning mida ainult meie analüüsime. Samuti kasutatakse Meridein OÜ veebisaidil väliseid teenuseid, kes seavad lehele kolmanda osapoole küpsiseid.

 

 

Need küpsised võimaldavad Teil meie veebisaidil ringi liikuda. Need küpsised ei kogu Teie kohta teavet, mida võiks kasutada turunduseesmärkidel, ega mäleta, kus olete Internetis viibinud.

Funktsionaalseid küpsiseid ei saa keelata, sest ilma nendeta ei töötaks veebileht ja/või mobiilirakendus korralikult või me ei saaks teile pakkuda becky.ee teenuseid, mille kasutamise te olete valinud.

Neid küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas Teie seda veebisaiti kasutate.

Kogume ja töötleme analüütilisi ja statistilisi andmeid meie õigustatud huvi alusel, seega pole teie nõusolek nende küpsiste kasutamiseks vajalik.

Analüütiliste küpsiste abil kogume analüütilisi ja statistilisi andmeid becky.ee veebilehe ja/või mobiilirakenduse külastamise ja kasutamise kohta. Need andmed aitavad meil mõista, kuidas kliendid kasutavad becky.ee veebilehte ja mobiilirakendust, hinnata teenuste ja/või turunduskampaaniate toimivust, arendada ja täiustada pidevalt veebilehte, mobiilirakendust ja neis pakutavaid teenuseid.

Analüütiliste küpsiste abil töötleme isikupärastamata koondandmeid ega ei töötle teie kontaktandmeid ega muud isiklikku teavet. Analüütiliste küpsiste abil kogutud andmed ei võimalda konkreetset kasutajat tuvastada, ei ole seotud kasutaja teiste andmetega ega neid ei ühendata konkreetse kasutaja andmekogumiteks.

Lisateavet selle kohta, kuidas me analüüsi ja statistikat teeme ning milliseid andmeid sellel eesmärgil kogume, leiate Privaatsuspoliitikast.

Analüütilistest küpsistest saate keelduda, salvestades oma brauseris „Do not track” funktsiooni. Kasutusjuhendi, kuidas seda ise teha, leiate siit:

Turundusküpsised aitavad veebilehel suunata ajakohast reklaami ja turundust. Nende abil saame ka statistilist teavet, mida kasutatakse turunduse arendamiseks.

Turundusküpsised salvestatakse ainult teie nõusolekul! Turundusküpsised saate igal ajal vastu võtta või tagasi lükata, muutes vastavalt nende küpsiste valikut.

KOLMANDATE OSAPOOLTE KÜPSISED

Meridein OÜ veebilehel kuvatakse ka sisu välistelt teenuseosutajatelt, näiteks Google Maps ja Facebook.

Selle kolmandate isikute pakutava sisu nägemiseks peate kõigepealt nõustuma nende eritingimustega. See nõusolek hõlmab nende küpsiste kasutamise põhimõtteid, mille üle meil kontroll puudub. Kuid kui te seda sisu ei vaata, ei paigaldata teie seadmesse ühtegi kolmanda osapoole küpsist.

 

Kolmandatest isikutest teenuseosutajad Meridein OÜ veebisaitidel:

YouTube

Internet Archive

Google Maps

Microsoft

Facebook

Google

LinkedIn

 

Need kolmandate isikute teenused ei kuulu Meridein OÜ kontrolli alla. Teenuseosutajad võivad igal ajal muuta oma kasutustingimusi, küpsiste otstarvet ja kasutamist jne.

Küpsiste kasutamise poliitika kirjeldab, milliseid küpsiseid kasutatakse Becky Tööohutuskeskuse kodulehel, millist teavet küpsiste abil kogutakse ja kuidas seda teavet kasutatakse. Samuti saate valida, milliste küpsiste kasutamisega nõustute või mida keelate. Rohkem teavet andmete kogumise, säilitamise ja kasutamise kohta saate lugeda Privaatsuspoliitika alt.

 

KUIDAS HALLATA KÜPSISEID?

Küsime teie nõusolekut mittehädavajalike küpsiste kasutamiseks. Analüütilisi ja turundusküpsiseid ilma teie nõusolekuta ei kasutada.

Te saate kustutada kõik juba teie seadmesse salvestatud küpsised, kustutades oma brauseri sirvimisajaloo. See kõrvaldab kõik küpsised kõigist külastatud veebisaitidest. Pange tähele, et nii võite kaotada ka osa salvestatud teabest (nt salvestatud sisselogimisandmed, saidi eelistused).

Et saada täpsem kontroll saidipõhiste küpsiste üle, vaadake üle oma eelistatud veebilehitseja privaatsuse ja küpsiste seaded.

Rohkem teavet “küpsiste” kohta võite leida veebilehtedelt: www.allaboutcookies.org ja www.youronlinechoices.eu.

Internet Explorer Icon

NB!Microsoft has stopped developing and updating Internet Explorer and does not recommend using this Internet browser due to security vulnerabilities. Internet Explorer no longer supports new network standards, and this web solution does not work correctly in this browser.