DJI D-RTK 2 mobiilne baasjaam

Tootekood: DRTP4R
Läbimüüdud

See mobiiljaam tagab Teile positsioneerimisandmed sentimeetri täpsusega. D-RTK 2 kasutab DJI uuendatud GNSS vastuvõtjat ning on kõikide peamiste ülemaailmsete satelliitnavigatsioonisüsteemide toega.

D-RTK 2 on eelkõige mõeldud kasutamiseks koos DJI Phantom 4 RTK’ga, kuid sobib ka DJI M300 RTK, DJI Matrice 210 RTK, DJI Phantom 4 Multispectral, DJI Agras T16 ja DJI Agras T20 droonidega.

NB! Kolmjalg tuleb soetada eraldi!

Uuri lisa info@droon.ee või külastage Droon.ee salongi!

Kuumakse al. 92.01 / 60 kuud

Läbimüüdud

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Toetatud signaalid

 • GPS
 • GLONASS
 • Beidou
 • GALILEO

Suurendatud täpsus

D-RTK 2 on lihtne ja kiire seadistada. Sisseehitatud suure võimendusega antenn annab Teile maksimaalse võimaluse selge signaali vastuvõtmiseks. Kontrolljaam tagab reaalajas diferentseeritud andmed ning kasutamisel koos Phantom 4 RTK’ga aitab saavutada sentimeetri tasemel täpsuse.

Erinevad valikud ühendamiseks

D-RTK 2 kontrolljaama toetatud kommunikatsioonimeetodite hulka kuuluvad 4G, OcuSync, WiFi ja LAN. Need valikavariandid tagavad Teile olenemata stsenaariumist parima võimaluse stabiilseks andmeedastuseks. Samuti võimaldab D-RTK 2 korraga ühendada kuni 5 juhtpulti, mis teeb keeruliste missioonide lahedamise mitme drooniga reaalsuseks.

Vastupidavus erinevates ilmastikuoludes

D-RTK 2’l on IP-hinnang IP67, mis tagab tootele kaitse tolmu ning lühiajalise veekokkupuute eest. Vastupidab karbonfiibrist konstruktsioon võimaldab lihtsa transpordi ning kiire töövalmiduse igas olukorras. Sisseehitatud IMU monitoorib ning hoiatab kasutajat anomaaliate tekkimisel missiooni käigus.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.