DJI D-RTK 2 mobiilne baasjaam

Артикул: DRTP4R
Нет в наличии

See mobiiljaam tagab Teile positsioneerimisandmed sentimeetri täpsusega. D-RTK 2 kasutab DJI uuendatud GNSS vastuvõtjat ning on kõikide peamiste ülemaailmsete satelliitnavigatsioonisüsteemide toega.

D-RTK 2 on eelkõige mõeldud kasutamiseks koos DJI Phantom 4 RTK’ga, kuid sobib ka DJI M300 RTK, DJI Matrice 210 RTK, DJI Phantom 4 Multispectral, DJI Agras T16 ja DJI Agras T20 droonidega.

NB! Kolmjalg tuleb soetada eraldi!

Uuri lisa info@droon.ee või külastage Droon.ee salongi!

Eжемесячный платеж от 92.22 / 60 месяцы

Нет в наличии

2,999

NB! Товара нет в наличии. Подпишитесь на уведомление, и мы сообщим вам, когда товар появится в наличии.
 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Toetatud signaalid

 • GPS
 • GLONASS
 • Beidou
 • GALILEO

Suurendatud täpsus

D-RTK 2 on lihtne ja kiire seadistada. Sisseehitatud suure võimendusega antenn annab Teile maksimaalse võimaluse selge signaali vastuvõtmiseks. Kontrolljaam tagab reaalajas diferentseeritud andmed ning kasutamisel koos Phantom 4 RTK’ga aitab saavutada sentimeetri tasemel täpsuse.

Erinevad valikud ühendamiseks

D-RTK 2 kontrolljaama toetatud kommunikatsioonimeetodite hulka kuuluvad 4G, OcuSync, WiFi ja LAN. Need valikavariandid tagavad Teile olenemata stsenaariumist parima võimaluse stabiilseks andmeedastuseks. Samuti võimaldab D-RTK 2 korraga ühendada kuni 5 juhtpulti, mis teeb keeruliste missioonide lahedamise mitme drooniga reaalsuseks.

Vastupidavus erinevates ilmastikuoludes

D-RTK 2’l on IP-hinnang IP67, mis tagab tootele kaitse tolmu ning lühiajalise veekokkupuute eest. Vastupidab karbonfiibrist konstruktsioon võimaldab lihtsa transpordi ning kiire töövalmiduse igas olukorras. Sisseehitatud IMU monitoorib ning hoiatab kasutajat anomaaliate tekkimisel missiooni käigus.

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.