DJI Air 3 Fly More Combo (DJI RC 2)

Tootekood: CP.MA.00000693.04 |
Tootja: DJI
Läbimüüdud

DJI Air 3 on kompaktne kokkuklapitav droon, millel on kaks võimsat kaamerat – lainurk- ja 3x telefoto kaamera. Nautige muretuid lende 46-minutilise maksimaalse lennuajaga, igas suunas takistuste tuvastamise ja O4-videoülekandega. Jäädvustage mis tahes hingematvaid detaile üliteravate 48MP fotode ja 4K HDR video abil. DJI Air 3 drooni abil filmige oma subjekte piiramatu loovusega.

 • 1/1.3″ CMOS telefoto kaamera ja lainurk kaamera
 • 48MP foto
 • 4K/60fps HDR video
 • 46-minutit maksimaalne lennuaeg
 • Igas suunas takistuste tuvastamine
 • DJI O4 20km HD videoedastus (Raadioside levi Eestis antud droonimudelil ca 800m-2km. Jälgi lennundusseadusi SIIT)

DJI Air 3 on Euroopa Liidu Lennundusohutusameti (EASA) C1 sertifikaadiga.

Kuumakse al. 50.69 / 60 kuud

Läbimüüdud

1,549

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Kahekordne põhikaamera süsteem

DJI Air 3 on Air-seeria esimene väljalase, millel on kahekordse põhikaamera süsteem, mis on pandud elegantsesse ja kompaktsesse korpusesse koos 1/1,3-tollise CMOS-lainurkkaameraga ja 1/1,3-tollise CMOS 3-kordse telekaameraga. Mõlemal kaameral on sama sensori suurus, kuid erinevad fookuskaugused, mis tagavad ühtlase pildikvaliteedi ja dünaamilisemad pildistamisvõimalused.

Lainurk kaamera

 • 2.4μm pikselite suurus
 • 24mm formaadi ekvivalent
 • f/1.7 ava

3x telefotokaamera

 • 2.4μm pikselite suurus
 • 70mm formaadi ekvivalent
 • f/2.8 ava

48 megapikslised fotod

Nii lainurk- kui telefotokaamera on võimelised talletama 48MP fotosid, mis on tõetruude detailidega ja võimaldavad järeltöötluses sujuvat kärpimist neile, kellele see on vajalik.

4K/60fps HDR video

Air 3 kaks 1/1,3-tollist CMOS-sensorit toetavad topelt-ISO-d, et 4K/60 kaadrit sekundis HDR-video oleks kärbeteta. See tähendab, et kummagi kaamera kaadrid oleks täis rikkalike värve ja loomuliku valguse üleminekut, et saada hingematvaid ja ülitäpseid tulemusi.

 • Maksimaalne video spetsifikatsioon – 4K/100fps
 • HDR Video – kuni 4K/60fps
 • Värviprofiil – 10-bit D-Log M, 10-bit HLG

Mõlemad kaamerad toetavad ka 10-bitist D-Log M ja 10-bitist HLG värviprofiili. 10-bitine D-Log M profiil aitab säilitada rohkem esiletõstetud ja varjude detaile, et suurendada redigeerimisel paindlikkust. 10-bitine HLG-profiil pakub suuremat dünaamilist ulatust, saavutades suurepärased tulemused ilma värvide sättimisega järeltöötluses.

Pikem lend, uuenduslik laadimine

Air 3 pakub kuni 46 minutit lennuaega, mis on eelmise põlvkonnaga võrreldes 48% rohkem. See annab ühe lennu ajal palju aega uudistamiseks, kompositsioonide kohandamiseks ja soovitud võtete tegemiseks.

Uus akulaadimisjaotur toetab uuenduslikku jõuülekande funktsiooni. Lihtsalt vajutage ja hoidke all funktsiooninuppu, et üle kanda mitme aku järelejäänud võimsus suurima võimsusega akule, mis annab teile täieliku laetuse olukordades, kus laadimisvõimalused on piiratud.

Igas suunas takistuste tuvastamine

Mitmesuunaline takistuste vältimise süsteem võimaldab igast küljest keskkonnateadlikkust, võimaldades Air 3-l tuvastada takistusi igas suunas. Takistuste tuvastamisel saab Air 3 kasutada APAS 5.0, et sooritada sujuvamaid vältimisliigutusi, et tagada üldine ohutum lennukogemus. Isegi täiesti algajad saavad nüüd enesekindlalt lennata ja täiustatud turvalisusega loovaid ideid teostada.

DJI O4 Video ülekanne

Järgmise põlvkonna DJI O4 video üleande edastussüsteem annab Air 3-le märkimisväärselt parema edastusjõudluse. See tagab maksimaalse stabiilsusega 20 km video leviulatuse ja 1080p/60 kaadrit sekundis maksimaalse kvaliteediga otseülekande, et tagada ülisujuv reaalajas pildi ülekanne.

Täiustatud RTH (return to home)

Nutika RTH ajal planeerib Air 3 automaatselt täiustatud RTH jaoks optimeeritud lennumarsruudi, säilitades samas igasuunalise takistuste tuvastamise, et naasta kiiresti ja turvaliselt oma kodupunkti.

Pingutuseta tipptasemel

FocusTrack

FocusTrack hoiab Teid või Teie objekti hõlpsalt kaadri keskel. 3-kordne telekaamera avab objektide esiletõstmisel ainulaadse ruumilise tihenduse tunde. See uuendatud jälgimisjõudlus koos mitmesuunalise takistuste tuvastamisega võimaldab teil teha intelligentseid ja hästi planeeritud võtteid alati ja kõikjal, kus neid vajate.

 • Spotlight 2.0
 • ActiveTrack 5.0
 • Point of Interest 3.0

QuickShots

QuickShots võimendab Air 3 loominguliste kaamera liikumise võimalustega, nagu Rocket, Dronie, Circle, Helix, Boomerang ja Asteroid.

2.7K vertikaalne salvestus

Air 3 toetab 2,7K vertikaalset salvestamist mõlema kaameraga, jättes vertikaalsetele kaadritele maastike või objektide jäädvustamisel dünaamilisuse. 2,7K vertikaalne väljund otse 4:3 CMOS-ist pakub nutitelefoni vaatamiseks optimeeritud klippe, mis on valmis sotsiaalmeedias jagamiseks ilma, et postitust oleks vaja kärpida.

MasterShots

MasterShots võimaldab Air 3-l automaatselt sooritada erinevaid kaamera liigutusi, jäädvustada mitu klippi ja redigeerida neid muusika, lõigete ja efektidega, et saada kiire ja lihtsustatud filmimaterjal.

Rohkem funktsioone, piirideta loovus

Öörežiim

Tänu täiustatud müravähendusalgoritmile suudab Air 3 jäädvustada müravaba kaadrit kiirusega kuni 4K/30 kaadrit sekundis nõrgas valguses või öösel.

Hyperlapse

Valige nelja valiku hulgast, sealhulgas Free, Circle, Course Lock ja Waypoint, et jäädvustada timelapse kaadreid kuni 4K horisontaalselt või 2,7K vertikaalselt.

Slow Motion

4x aegluubis video otse salvestamiseks valige 4K/100 kaadrit/s või 1080p/100 kaadrit sekundis.

SmartPhoto 3.0

Ühe võtte režiimis kasutab Air 3 vaikimisi rakendust SmartPhoto 3.0, mis saab paremate pildistamistulemuste saavutamiseks vastavalt stsenaariumile automaatselt valida HDR-i, hüpervalguse ja stseenituvastuse vahel. HDR DNG-vormingus suudab kaamera sisseehitatud kontrastivõimendusega salvestada suuremat dünaamilist ulatust. Pildifail võib järeltöötlustarkvaras saavutada JPG-taseme kvaliteedi, mis vähendab järeltootmise raskusi.

Quicktransfer

Laadige juhtmevaba ühenduse kaudu kiiresti fotosid ja videoid droonist nutitelefoni, säästes aega ja vaeva.

LightCut rakendus

Ühendage Air 3-ga juhtmevabalt oma nutitelefoni rakenduse LightCut kaudu, et saada rohkem loomingulisi valikuid, nagu ühe puudutusega redigeerimine. Protsessi ajal ei ole vaja kogu materjali alla laadida, mis aitab säästa teie mobiilseadme salvestusruumi

Hüpertäiustatud pildistamine

Waypoint 

Esimest korda on teekonnapunkti funktsioon nüüd Air-sarjas saadaval. Planeerige ette Air 3 lennumarsruudid ja pildistamistoimingud, et saavutada kaamera keerulisi liigutusi ja hämmastavaid ühe võtteid. Samuti saate salvestada lennumarsruute, et korrata sama liikumist täpselt hilisemal kellaajal või kuupäeval, avades ukse pikaajalistele timelapse võtetele, mis jäädvustavad üleminekuid, näiteks päevast öösse või hooajast aastaaega.

 

Droon
Takeoff Weight:
720 g
Dimensions:
Folded (without propellers): 207×100.5×91.1 mm (L×W×H) Unfolded (without propellers): 258.8×326×105.8 mm (L×W×H)
Max Ascent Speed:
10 m/s
Max Descent Speed:
10 m/s
Max Horizontal Speed (at sea level, no wind):
21 m/s (19 m/s in EU regions)
Max Takeoff Altitude:
6000 m
Max Flight Time:
46 minutes (Measured by DJI Air 3 flying at a constant speed of 28.8 kph in a windless environment at sea level, with APAS off, AirSense off, camera parameters set to 1080p/24fps, video mode off, and from 100% battery level until 0%. Data is for reference only. Always pay attention to reminders in the app during your flight)
Max Hovering Time:
42 minutes (Measured by DJI Air 3 hovering in a windless environment at sea level, with APAS off, AirSense off, camera parameters set to 1080p/24fps, video mode off, and from 100% battery level until 0%. Data is for reference only. Always pay attention to reminders in the app during your flight)
Max Flight Distance:
32 km
Max Wind Speed Resistance:
12 m/s
Max Pitch Angle:
35°
Operating Temperature:
-10° to 40° C (14° to 104° F)
Global Navigation Satellite System:
GPS + Galileo + BeiDou
Hovering Accuracy Range:
Vertical: ±0.1 m (with vision positioning) ±0.5 m (with GNSS positioning) Horizontal: ±0.3 m (with vision positioning) ±0.5 m (with high-precision positioning system)
Internal Storage:
8 GB
Kaamera
Image Sensor:
Wide-Angle Camera: 1/1.3-inch CMOS, Effective Pixels: 48 MP Medium Tele Camera: 1/1.3-inch CMOS, Effective Pixels: 48 MP
Gimbal
Stabilization:
3-axis mechanical gimbal (tilt, roll, pan)
Karbist leiad
DJI Air 3:
1 tk
DJI RC2 Remote Controller:
1 tk
DJI Air 3 Intelligent Flight Battery :
3 tk
DJI Air 3 Low-Noise Propellers (Pair):
6 tk
DJI Air 3 Gimbal Protector:
1 tk
Type-C to Type-C Cable:
1 tk
DJI Air 3 battery charging hub:
1 tk
DJI shoulder bag:
1 tk

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.