DJI Mavic 2 Pro + Smart Controller

Артикул: CP.MA.00000021.01
Нет в наличии

Mavic 2 Pro pakub legendaarset Hasselbladi pildikvaliteeti erakordselt kompaktsetes mõõtudes!

 • Hasselbladi kaamera
 • 1″ CMOS Sensor
 • muudetav ava
 • 10-bitine Dlog-M värviprofiil
 • 10-bitine 4K HDR-video
 • dünaamiline intervallvõte (hyperlapse)
 • automaatsed lennurežiimid
 • lennuaeg kuni 31 minutit

DJI Smart Controller aitab võtta viimast välistingimustes lendamisest Mavic 2 seeria või muude OcuSync 2.0’ga varustatud õhusõidukitega. 5.5-tolline sisseehitatud ekraan kuvab kristallselge ning ereda pildi isegi keerulistemas tingimustes nagu seda on näiteks otsene päikesevalgus. Uued «kiirteed» juhtimises ning funktsioonid nagu SkyTalk ja DJI GO 4 äpp ise võimaldavad kasutajal tõusta õhku kiiremini, kergemalt ja mugavamalt kui enne.

NB! Üle 1000€ epoe tellimusega kaasa TASUTA baaskoolitus!

Eжемесячный платеж от 65.59 / 60 месяцы

Нет в наличии

NB! Товара нет в наличии. Подпишитесь на уведомление, и мы сообщим вам, когда товар появится в наличии.
 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Mavic 2 Pro koos Hasselbladi kaameraga

Rootsis valmistatud Hasselbladi kaamerad on tuntud oma ergonoomilise disaini ja legendaarse pildikvaliteedi poolest.
Mavic 2 Pro koostöös Hasselbladiga on varustatud täiesti uue Hasselblad L1D-20c kaameraga. L1D-20c-l on Hasselbladi ainulaadne Hasselblad Natural Color Solution (HNCS) tehnoloogia, mis tagab suurepäraste värvinüanssidega 20-megapikslised pildid.

1-tolline CMOS Sensor

Uus 1-tolline CMOS-sensor on pindalalt neli korda suurem varasema Mavic Pro sensorist. Suur sensor tähendab laiemat dünaamikat ning paremat pildikvaliteeti vähese valgusega keskkonnas. Mavic Pro suurim ISO on 12 800, senise 3200 asemel.

10-bitine Dlog-M värviprofiil

Mavic 2 Pro toetab 10-bitist Dlog-M värviprofiili, mis annab parema dünaamika ja tunduvalt laiemad võimalused järeltöötluses. 10-bitine värviruum mahutab üle 1 miljardi värvitooni, säilitades erakordse detailsuse. Video suurim andmevoog on 100 Mbps.

HDR-video

10-bitise värviruumiga 4K HDR-videoid saab Mavic 2 Proga kohe kuvada õigetes toonides 4K HLG (hybrid log gamma)-toega telerist.

Muudetav ava

f/ 2.8-11 ulatuses reguleeritav ava-arv tagab optimaalsed säritusseaded nii kõrge kui vähese heledusega keskkonnas. Kui pildistatakse väheses valguses, seadistage ava f/2,8-le, et kasutada olemasolevat valgust maksimaalselt. Kui pildistate hästi valgustatud keskkonnas, seadistage ava f/11-le, et suurendada teravussügavust või pikendada säriaega, muutes videod sujuvamaks.

Dünaamiline intervallvõte ehk hyperlapse

Kombineerides staatilise intervall-võtte erinevate lennutrajektooridega, on tulemuseks aeglaselt muutuva rakursiga video, milles aeg liigub kiirendatud tempos. Trajektoore saab ise luua ja salvestada.

Täiustatud HDR-fotod

Uus HDR-algoritm kombineerib mitu erineva säritusega fotot üheks, säilitades kõik varjundid ka tumedamates ja heledamates alades.

Hyper-Light

Hyper-Light on uus pildistamisrežiim hämarate olude jaoks, mis vähendab tunduvalt müra ning suurendab detailsust.

H.265 koodek

H.265 / HEVC videokoodek võimaldab säilitada kuni 50% rohkem infot, mis kokkuvõttes tähendab nüansirikkamat ja detailsemat pilti.

ActiveTrack 2.0

Automaatse jälgimise süsteem nimega ActiveTrack on senisest palju targem. Kui varasemalt suutis algoritm analüüsida kahemõõtmelist pilti ning jälgida seal liikuvat subjekti, siis uus algoritm loob kolmemõõtmelise kaardi, mis tagab kindlama ning täpsema subjekti jälgimise. Ennustatav trajektoor tähendab, et kui subjekt peaks korraks vaateväljast kaduma (mõne takistuse taha), suudab droon ennustada subjekti liikumist senise trajektoori põhjal ning taastada aktiivse jälgimise kohe, kui filmitav taas välja ilmub.

Tavarežiimis jälitades suudab Mavic 2 põigata mööda takistustest ning samal ajal subjekti kaadris hoida, tänu kolmemõõtmelisele tehisnägemisele.

Avatud aladel suudab ActiveTrack 2.0 jälitada subjekti kuni kiiruseni 72 km/h. Sellisel puhul ei toimi takistustevältimissüsteem.

  Совместимые продукты и аксессуары

  Совместимые продукты

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.