DJI MIC 2 (1TX+1RX)

Tootekood: CP.RN.00000326.02
Laos

Jäädvustage autentseid helisid täiustatud, kasutusvalmis DJI Mic 2-ga. Tänu oma esmaklassilistele funktsioonidele, sealhulgas kvaliteetne helisalvestus, intelligentne mürasummutus ja 32-bitise float sisemise salvestuse tugi, annab DJI Mic 2 teile võimaluse luua tasakaalustatud ja detailirohket helisisu, mis sobib ideaalselt vlogide, intervjuude, otseülekannete ja muu jaoks.

 • Kvaliteetne helisalvestus
 • Kõik-ühes, kasutusvalmis
 • 14-tunnine sisemine salvestus ja 32-bitine float sisemine salvestus [1]
 • Intelligentne mürasummutus, kristallselge vokaal
 • 250m (820 ft.) raadius [2]
 • 18 tunnine aku
Kuumakse al. 11.35 / 24 kuud

4 laos

219

219

Kuumakse alates 21.9 €

Kogus

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Stiilne uuendatud disain

DJI Mic 2-l on uus stiilne disain, mis tõstab selle esteetikat. Uus esmaklassilisest metallist valmistatud laadimisümbris loob minimalistliku välimuse ning äsja lisatud lukustusriiv on turvaline ja töökindel, et vältida tahtmatuid mahakukkumisi, et tagada kasutamise ajal meelerahu.

Saate valida kahe stiilse saatja värvi vahel: Shadow Black ja Pearl White. [3] Shadow Black lisab teie Mic 2 seadistusele diskreetse kõrgtehnoloogilise välimuse, samas kui Pearl White pakub elegantset alternatiivi neile, kes otsivad šikki värvilahendust.

Kõlab alati suurepäraselt

Jäädvustage hiilgavat heli DJI Mic 2 mitmesuunalise helisalvestusega, mis on spetsiaalselt vokaali jaoks optimeeritud. Saate hõlpsasti hakkama mitme inimesega seotud stsenaariumitega vlogide, intervjuude või muude salvestusvajaduste jaoks.

Võimas mürasummutav jõudlus

Uus intelligentne mürasummutusfunktsioon [4] vähendab tõhusalt keskkonnamüra puhta ja katkematu vestluse jaoks isegi sagivates linnapiirkondades või rahvarohketes ruumides.

Proovige lisada tuulesummuti, et vähendada tõhusalt tuulemüra tuulise või kiiresti liikuva stsenaariumi korral.

Turvarada, kaitske oma heli

Teise loo saab salvestada -6 dB kõrvuti peamise heliribaga, et kaitsta end ootamatute helitaseme hüpete eest. Isegi väga keerukates, kuuldavalt kaootilistes keskkondades, nagu rokk-kontsert, tagab DJI Mic 2 tasakaalustatud tulemused märkimisväärse kergusega.

Kõik-ühes, kasutusvalmis

DJI Mic 2 lülitub automaatselt sisse, kui avate laadimisümbrise. See nutikas ümbris seob laadimise ajal automaatselt vastuvõtja ja saatjad, nii et saate alustada kohe pärast selle avamist. See sisaldab ka nii USB-C kui ka Lightningi adaptereid, mis pakuvad teie eelistatud salvestusseadmetega probleemideta seadistamist.

Lihtne sünkroonimine

Vastuvõtja ühendub hõlpsalt teie kaameraga 3,5 mm TRS-kaabli kaudu ja sünkroonib oma toiteoleku teie kaamera omaga. See tagab sujuvalt sünkroonitud helisalvestuskogemuse, mis ei sisalda tehnilisi häireid.

Võrratu ühilduvus

DJI Mic 2-l on lai valik ühilduvusvõimalusi alates USB-C ja Lightning digitaalväljunditest ning 3,5 mm TRS-analoogväljundist. Olenemata sellest, kas töötate kaamerate, nutitelefonide, arvutite või tahvelarvutitega, on DJI Mic 2 integreerimiseks valmis. Stereofunktsioonid on saadaval iPhone’i ja enamiku Android-mobiiltelefonide jaoks ning võimaldavad taasesitada ka nutitelefonis, ilma et oleks vaja vastuvõtjat lahti ühendada.

Vastuvõtjal on ka spetsiaalne 3,5 mm TRS-seireport, mis võimaldab reaalajas heli jälgida teie valitud 3,5 mm kõrvaklappide või kõrvaklappide vahel.

Lihtne puuteekraani kasutamine

1,1-tolline OLED-puuteekraan koos täppiskettaga tagab kiire juurdepääsu olulisele teabele, nagu helitugevus ja aku tase, pakkudes samal ajal täpseid parameetreid, nagu võimendus, helitugevus, heledus ja palju muud. Saavutage optimaalne heliseadistus võrratu kergusega.

Rullik

Kui vastuvõtja kuvab avakuva, vajutage saatja ja vastuvõtja võimenduse reguleerimise vahel lülitumiseks üks kord nuppu. Võimendi suurendamiseks keerake ketast päripäeva ja võimenduse vähendamiseks vastupäeva.

Puuteekraan

Ekraanil kuvatakse teave, nagu reaalajas salvestamise helitugevus, vastuvõtja ja saatjate aku tase, laadimise olek, traadita signaal, võimendus ja kanalid. Seadete lehele pääsemiseks pühkige üles või alla.

DJI Mic 2 saatja, mis on varustatud sisseehitatud mootoriga, saadab selget haptilist tagasisidet selliste võtmetoimingute ajal nagu sisse- ja väljalülitamine, sisemine salvestamine, vaigistamine ja vaigistuse tühistamine ning müra vähendamise aktiveerimine või deaktiveerimine, hoides teid seadme olekuga hõlpsalt kursis.

Magnetkinnitus, kiire varjamine

Saatjatel on kasutajasõbralik klambriga disain, millel on magnetkinnitus, et neid oleks lihtne riiete külge kinnitada.

Kahe kanaliga salvestamine, paindlik järeltöötlus

Stereorežiim salvestab heli korraga kahest allikast. Kaks saatjat saavad heli salvestada iseseisvalt või ühendada need üheks rajaks, lihtsustades mitmest allikast salvestamist ja suurendades järeltootmise tõhusust.

Kaasaskantav salvestusruum

Uue disainiga DJI Mic 2 kandekott on kompaktse ja klanitud disainiga ning mugava randmerihmaga, mis hõlbustab transportimist. See mahutab vaevata kõik DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + laadimisümbris) komponendid. Praktiline klapi disain tagab, et kõik tarvikud on korralikult korraldatud, et tagada kiire ja probleemivaba juurdepääs.

Salvesti ja reaalajas varukoopia

Igal saatjal on 8 GB sisemälu, et salvestada kuni 14 tundi tihendamata 48 kHz 24-bitist heli. Eksportige klippe kiiresti ja lihtsalt järeltöötluseks. Saatjad võivad toimida ka eraldiseisvate diktofonidena või olla filmimise ajal heli varukoopiana. [5]

32-bitine Float sisemine salvestus, märkimisväärne ulatus

32-bitise Float sisemise salvestuse toega pakub DJI Mic 2 suurt dünaamilist ulatust, mis mitte ainult ei taga kvaliteetset salvestust, vaid kohandub ka keerukamate helikeskkondadega. See jäädvustab suurepäraselt kõiki hääle nüansse, alates vaiksetest sosinatest kuni tugevate detsibellide tasemeteni, pakkudes suuremat usaldusväärsust ebastabiilsete müra stsenaariumide korral ja suuremat paindlikkust järeltootmises. [5]

250m (820 ft.) raadius [2]

DJI Mic 2 pakub muljetavaldavat 250 m (820 jalga) maksimaalset heliedastusulatust avatud, takistusteta ja ilma häireteta keskkondades, mis vastab tavapäraste stsenaariumide, nagu otseülekande, stuudiosalvestuse ja välistingimustes salvestamise vajadustele.

Lihtne kasutada kõikjal, kuhu lähete

DJI Mic 2-l on tugev häiretevastane võime, mis tagab usaldusväärse edastuse signaalitihedates keskkondades, nagu sagivad linnatänavad või rahvarohked kaubanduskeskused.

Pikk aku tööiga, laiendatud sisu loomine

Igal saatjal ja vastuvõtjal on tähelepanuväärne 6-tunnine tööaeg, [6] mida saab laadimisümbrisega pikendada 18 tunnini, muutes selle ideaalseks otseülekande ja videote tootmiseks. Lisaks saab nutitelefoniga ühendamisel vastuvõtja USB-C-porti ühendada laadimiskaabliga, et laadida nii telefoni kui ka vastuvõtjat

Bluetooth otseühendus

Ilma vastuvõtjata saab saatja Bluetoothi ​​kaudu otse ühendada Osmo Pocket 3 või Osmo Action 4-ga.

Pärast Bluetoothi ​​kaudu nutitelefoniga ühendamist saab saatja töötada kolmanda osapoole videosalvestustarkvaraga. [7]

Vastuvõtja ühendub erinevate seadmetega

Vastuvõtja saab ühenduda paljude erinevate kaameratega ja sellel on sisseehitatud võimenduse eelseadistused, mis on kohandatud konkreetsete kaameramudelite jaoks, nii et saate lihtsalt valida kaamera kaubamärgi ja mudeli ühe puudutusega konfiguratsiooni jaoks ning saavutada pingutuseta suurepärase helisalvestuse. [8]

Samuti saate ühendada vastuvõtja telefoniga, et alustada/peatada salvestamist otse saatjaga, et pakkuda paindlikumat loomingulist kogemust.

Praktilised tarvikud, tehke mic 2-ga rohkem

DJI reväärimikrofon [9]

Unikaalne pöörlev disain võimaldab paindlikku salvestamist, samas kui selle kaabli marsruut hoiab ära juhusliku lahtiühendamise. Kompaktne ja hõlpsasti peidetav see sobib ideaalselt intervjuude, videoblogide, otseülekannete ja muu jaoks.

DJI Mic 2 laadimiskarp [9]

DJI Mic 2 laadimisümbris lihtsustab sidumisprotsessi, ühendades laadimise ajal automaatselt vastuvõtja ja saatjad. Aku kestvus kuni 18 tundi, kui seda kasutatakse koos laadimisümbrisega, on kaasaskantav ja muudab selle laetuna hoidmise lihtsaks.

 

DJI mikrofoni seeria toodete võrdlus

  DJI Mic 2 DJI Mic

Mürasummutus

Intelligentne mürasummutus

Puudub intelligentne mürasummutus

Sisemine salvestus

14 tundi, toetates 32-bit float sisemine salvestust [1] 14 tundi [1]

Tööaeg

18 tundi 15 tundi

Vastuvõtja nutiseadmega

Nii Lightning kui ka USB-C ühendused toetavad digitaalset heli ja taasesitust, ilma et oleks vaja vastuvõtjat lahti ühendada; toetab otsest Bluetooth-ühendust nutitelefoni kaudu.

Lightning (analoog) või USB-C (digitaalne heli toetab stereo) adapter.

Vastuvõtja kaameraga

3,5 mm TRS-kaabel (toetab automaatset sisse- ja väljalülitamist sünkroonis kaameraga)

3.5mm TRS kaabel

Vastuvõtja arvutiga

USB-C USB-C
Interaktsioon

1,1″ puuteekraan + rullik

0.95″ puuteekraan

Ühilduvad tarvikud

DJI Lavalier Mic DJI Lavalier Mic

 

 1. Each transmitter has 8 GB of internal storage to store up to 14 hours of uncompressed 48kHz 24-bit audio.
 2. Measured with FCC compliance in an unobstructed environment without interference (160 m under CE). This data is for reference only. Actual transmission distance may vary depending on environment.
 3. Both the DJI Mic 2 (2 TX + 1 RX + Charging Case) combo and the DJI Mic 2 (1 TX + 1 RX) combo come with transmitter(s) in Shadow Black. DJI Mic 2 Transmitter (Pearl White) is sold separately.
 4. When the DJI Mic 2 transmitter is connected to a smartphone via Bluetooth, intelligent noise cancelling is not available.
 5. When the DJI Mic 2 transmitter is connected to a smartphone via Bluetooth, internal recording is not available.
 6. Tested with both transmitters connected to the receiver, without backup recording, and the receiver connected to a camera with the Camera Audio Cable (3.5mm TRS).
 7. For more details on compatibility, refer to the product page on the official DJI website.
 8. Requires manual setting of camera gain according to the official recommended values.
 9. Sold separately.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.