DJI Phantom 4 RTK SE

Läbimüüdud

Kui täpne peab olema üks kaardistamistöö? Kui seda tehakse ärilisel, ehituslikul või inspekteerimisotstarbel, võib isegi julgelt väita, et vajalik on täpsus sentimeetrite tasemel. Teine oluline faktor täpsuse kõrval on aeg – iga sekund, minut ja tund on loetud. Uus Phantom 4 RTK lihtsustab Teie töökulgu, nõudes vähem maapealseid kontrolljaamu, olles ise samal ajal kergelt ja kiirelt käsitletav ja transporditav ning lisaks kõigele sellele ka ülimalt täpne. Kõik see üheskoos lubab Teil  tööks kuluvat aega ja resurssi kokku hoida ilma kartuseta, et Teie täpsus või töökvaliteet selle arvelt kannataks.

Uuri lisa info@droon.ee või külastage Droon.ee salongi!

NB! Üle 1000€ epoe tellimusega kaasa TASUTA baaskoolitus!

Kuumakse al. 139.73 / 60 kuud

Läbimüüdud

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Järgmise põlvkonna kaardistamine

DJI on oma tehnoloogilise arendusega jõudnud uue verstapostini ning on püstitanud uus standardi täpsuses – Phantom 4 RTK suudab edastada kasutajatele teavet sentimeetri täpsusega, olles samal ajal kergelt ja kiirelt käsitletav ja transporditav ning nõudes vähem maapealseid kontrolljaamu. Kõik see üheskoos lubab Teil  tööks kuluvat aega ja resurssi kokku hoida ilma kartuseta, et Teie täpsus või töökvaliteet selle arvelt kannataks.

Sentimeetri täpsusega positsioneerimissüsteem

Uus RTK (Real Time Kinetics) moodul on intregeeritud Phantom 4 RTK kere sisse, mis võimaldab edastada sentimeetri täpsusega positsioneerimisandmeid reaalajas või siis salvestades seda hiljemaks töötlemiseks piltide metadata’sse. RTK-mooduli alla on paigaldatud GNSS (Global Navigation Satellite System) moodul, mis võimaldab säilitada lennustabiilsust ka rohkete “segajatega” alades nagu tiheasustusega linnad. Nende mõlema mooduli kombinatsioonil ongi Phantom 4 RTK võimeline tagama lennuohutust ja stabiilset lendu, edastades Teile samal ajal käsilolevast kaardistamis- või inspekteerimistööst võimalikult täpsed andmed. Phantom 4 RTK positsioneerimissüteemi on võimalik ühendada D-RTK 2 kontrolljaamaga või näiteks läbi 4G/WiFi hotspot’i siduda NTRIP (Network Transport of RTCM via Internet Protocol). Samuti on võimalus kõik kogutud andmed salvestada hilisemaks kasutuseks ja läbitöötamiseks PPK’s (Post Processed Kinematics).

Punktipealsed andmed TimeSync’i abil

Et võtta viimast kogu Phantom 4 RTK positsioneerimismoodulitest, on mängu toodud ka TimeSync süsteem, mis hoiab pidevat ühendust juhtpuldi, kaamera ja RTK mooduli vahel. TimeSync tagab ka selle, et piltidele salvestatud metadata oleks võimalikult täpne ja parandab reaalajas positsioneerimisandmeid CMOS keskmes – optimeerides fotogrammeetria tulemusi ja võimaldades talletada pildile asukoha andmeid sentimeetrilise täpsusega.

Täpne pilt

Phantom 4 RTK kasutab 1-tollist, 20 MP CMOS sensorit. Mehaaniline särikatik võimaldab muretult läbi viia näiteks kaardistamisülesandeid, kuna Phantom 4 RTK võib jäädvustada andmeid liikumise pealt ilma kartuseta, et kogutud piltide ääred võivad jääda udused. Kõrge eraldusvõime võimaldab Phantom 4 RTK’l saavutada isegi 100 meetri kõrgusel lennates 2.74 sentimeetriline GCD (Ground Sample Distance) täpsus. Tagamaks iga Phantom 4 RTK vääramatu tulemuse, läbivad kõik kaameraobjektiivid karmi kalibreerimisprotsessi, kus mõõdetakse üle radiaalsed ja tangensiaalsed läätse moonutused. Saadud andmed salvestatakse iga pildi metadata’sse, võimaldades töödelda saadud infot vastavates järeltöötlustarkvarades.

Eesmärgipõhine lennuplaneerimisrakendus

Uus GS RTK rakendus võimaldab piloodil juhtida oma Phantom 4 RTK’d, kasutades lisaks tavapärasemale lennurežiimile kahte planeerimisrežiimi – Photogrammetry ja Waypoint Flight. Planeerimisrežiimid lubades piloodil määrata drooni lennutrajektoori ning korrigeerida kattuvuse määra, kõrgust, kiirust, kaamera parameetreid ja paljut muud, võimaldades nii automatiseeritud kaardistamist kui ka täielikult kontrollitud töövoogu. GS RTK rakendus on loodud spetsiaalselt kaardistamis- ja inspektsioonitööde jaoks. Rakendus suudab vastu võtta eelvormistatud KML lennuplaane, sisaldab uut säriaja režiimi parema ja kindlama valgusulatuse tagamiseks ning täiustatud hoiatused tugevneva tuule suhtes.

DJI Mobile SDK tugi

Phantom 4 RTK ühildub DJI Mobile SDK-iga, mis võimaldab funktsioonide automatiseerimist ning kohandamist läbi nutiseadme.

OcuSync 2.0 ülekandesüsteem

OcuSync 2.0 tagab Teile stabiilse ja usaldusväärse HD-pildi- ja videoedastuse kuni 7 km kaugusel*, mis on ideaalne suuremate alade kaardistamiseks.

*antud kaugus on varieeruv ning näide on võetud Ameerika järgi.

Sujuv ühilduvus D-RTK 2 mobiilse jaamaga

D-RTK 2 kontrolljaam edastab Teie droonile reaalajas diferentsiaalandmeid. Mobiilse jaama läbimõeldud disain ja ülekandesüsteem OcuSync 2.0 tagavad sentimeetrise täpsuse igas olukorras.

Alustage kaardistamist juba täna

Sisseehitatud lennuplaneerimisrakendusega GS RTK ja lihtsustatud RTK-andmete kogumisvõimalustega nagu RTK võrk või D-RTK 2 mobiilne jaam, on Teil olemas kõik vajalik  mis tahes vaatlus-, mõõdistus-, kaardistus- või inspekteerimistegevuste jaoks.

 

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.