ALLPOWERS S1500 Portable Power Station 1092Wh

Артикул: S1500
Нет в наличии
Eжемесячный платеж от 29.69 / 60 месяцы

Нет в наличии

890

NB! Товара нет в наличии. Подпишитесь на уведомление, и мы сообщим вам, когда товар появится в наличии.
 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

4 x 1500 W vahelduvvoolu pistikupesa ja 1092 Wh võimsus
Allpowers S1500 kaasaskantav akupank suudab toita korraga kuni 11 seadet mitme ühendusvõimalusega, sealhulgas 4 puhta siinuslainega vahelduvvoolu pistikupesa. See võib pikka aega toetada paljusid seadmeid, nagu küttekeha, kliimaseade, induktsioonpliit, elektrigrill, mikser, röster, pesumasin, külmkapp. Ideaalne kaaslane telkimis retkedele, haagissuvilatele ja elamiseks.

Ohutus on kõige tähtsam
Allpowers S1500 akupank, millel on tugev disain ja BMS-süsteemi kaitse, et tagada teie turvalisus. Jälgib pinget, voolu, lühist ja temperatuuri reaalajas. Esmaklassiline liitiumaku sisaldab kahte kiipi aku topelt kaitseks ja nelja südamiku temperatuuriandurit. Sisseehitatud lampi saab kasutada valgustina.

Väike suurus ja kiire laadimine
ALLPOWERS S1500, millel on vastupidav ja hõlpsasti kaasaskantav käepide, 10 kg kaaluv ALLPOWERS S1500 sobib suurepäraselt välitingimustes kasutamiseks. Saab vahelduvvoolu pistikupesa kaudu täis laadida 3 tunni jooksul ja see toetab kuni 300 W päikeseenergia laadimist.

Bluetoothi ​​juhtimine nutitelefonidele
Rakendus Allpowers Powerstation toetab iOS 9.0 / Android 4.3 või uuemat versiooni. Kaasaskantavat akupanka saab hõlpsasti käivitada või juhtida nutitelefoni kaudu. Mobiiltelefoni kaugjuhtimispuldi tööulatus on üle 10 meetri.

Laaditakse nii vahelduvvoolu pistikupesa kui ka USB-C kaudu korraga, 0-100% akuga kulub vaid 3 tundi.

Varustatud LED-valgustitega. Valgusrežiimi saab kasutada valgustusena õues kalastamise, telkimise, autoremondi ja siseruumides elektrikatkestuse korral. Te ei pea ostma muid lampe, mis on tõesti praktiline.

Ohutu toode esmaklassilise BMS-i kontrolleriga
BMS koos lühise, ülelaadimise, ülelaadimise, ülekuumenemise ja muude kaitsefunktsioonidega, et saaksite kindlasti kasutada

Intelligentne LCD-ekraan:
Bluetoothi ​​režiim
Aku tase
Sisse-/väljund võimsuse tasakaal
USB väljund
Aeg tühjendada / täita
DC
AC

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.