DJI Inspire 3

Tootekood: CP.IN.00000024.01
Laos
 • Täiskaader 8K/75 kaadrit sekundis ProRes RAW
 • Täiskaader 8K/25 kaadrit sekundis CinemaDNG
 • Kahekordne loomulik ISO
 • 80° Tilt Boost või 360° Pan Dual konfiguratsioonid
 • Kõrge dünaamiline ulatus 14+ peatust
 • 1/1,8-tolline ülilaia öövaatlusega FPV-kaamera
 • Sentimeetri tasemel RTK positsioneerimine ja teekonnapunkt Pro
 • O3 Pro videoedastus kahekordse juhtimisega
 • DL-kinnitusega objektiivi valik

1 laos

14,999

14,999

Kuumakse alates 1499.9 €

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Aerovideograafia tippajal pakub DJI Inspire 3 enneolematut töövoo tõhusust ja loomingulist vabadust. See kõik-ühes 8K-kaameraga droon annab professionaalsel tasemel filmitegijatele võimaluse täielikult maksimeerida mis tahes võtte potentsiaali ja hallata nähtamatut.

Stiilne, intergeeritud disain

 • Inspire 3 on professionaalne kaameraga droon, millel on uus täiendatud disain, mis võtab õhutakistuse vähendamiseks täielikult arvesse aerodünaamikat.
 • Maksimaalne maadumiskiirus on tõusnud Inspire 2 9 m/s-lt 10 m/s-le, vertikaalse tõusu/langemise kiirus aga 6 m/s ja 4 m/s-lt 8 m/s. [1]
 • Võimas manööverdusvõime tagab tundliku, täpse juhtimise ja pikendatud lennuaja kuni 28 minutit.[2]
 • FPV-kaamera, visuaalsed andurid, positsioneerimisantennid ja mälukaardi pesa kasutavad disainilahendusi, mis on sujuvalt drooniraamiga integreeritud, et tagada minimalistlik välimus ja moodne tööstuslik esteetika.
 • Pärinud Inspire seeria klassikalise teisendatava konfiguratsiooni, kasutab Inspire 3 täiesti uut disaini, mis toetab 360° Pan ja Tilt Boost struktuure. Kui telik on langetatud, toetab gimbal takistusteta 80° ülespoole suunatud pildistamist, [3] võimaldades filmioperaatoritel jäädvustada silmatorkavalt uuenduslikke kaadreid.
 • Alates väliskujundusest kuni sisemise struktuurini oli Inspire 3 iga detail hoolikalt läbi mõeldud ja optimeeritud.

Suure liikuvusega täppislennusüsteem

Inspire 3 integreerib ülitäpse RTK positsioneerimistehnoloogia, mida kasutatakse sellistes tööstusharudes nagu arhitektuur ja mõõdistamine, et tagada sentimeetri täpsus. [4] Võrreldes globaalsete satelliitnavigatsioonisüsteemide (GNSS) toetatud traditsioonilise meetri tasemel positsioneerimisega, muudab RTK mitte ainult lendamise stabiilsemaks, vaid muudab ka lennumarsruudi planeerimise täpsemaks, parandades oluliselt loomingulist efektiivsust.

Drooni korpusesse on ehitatud uudse virnastatud keraamilise disainiga RTK antennid, mis võimaldavad kolme tüüpi GNSS-i (GPS, BeiDou ja Galileo) ning pakuvad kahesageduslikku positsioneerimist kuni sentimeetrini. Aktiveerides RTK võrgu [5] või seadistades D-RTK 2 mobiiljaama [6], saavad kasutajad saavutada ülitäpse positsioneerimise ilma täiendavaid mooduleid paigaldamata.

 • Kohandatud võrgu RTK – Kasutage kohandatud võrgu RTK-d otse RTK-ga kaetud piirkondades. Lihtsalt lubage DJI RC Plusis Interneti-juurdepääs ja looge ühendus NTRIP-serveriga, et Inspire 3 saaks kiireks ja täpseks positsioneerimiseks kõikehõlmavaid andmeid vastu võtta.
 • RTK tugijaam – Keskkondades, kus puudub võrgu RTK leviala, saab RTK funktsiooni kasutada D-RTK 2 mobiiljaama seadistamisega. Seejärel saab Inspire 3 mobiiljaamast täpseks positsioneerimiseks põhjalikud andmed vastu võtta.

Topelt keraamilised atennid

Nii Inspire 3 esi- kui tagaküljel on sisseehitatud virnastatud keraamiline antenn, mis pakub võimsat antimagnetilist häiret, et veelgi parandada lennu täpsust ja ohutust.

Waypoint Pro

Spetsiaalselt õhust kinematograafia jaoks loodud Waypoint Pro võimaldab lennumarsruuti ja kaadrite planeerimist paljude kohandatud sätetega. Uute korduvate marsruutide ja 3D Dolly režiimidega on lihtne saavutada uuenduslik automatiseeritud pildistamiskogemus. Lisaks tagab RTK sentimeetritasandil positsioneerimine täpsema lennumarsruudi planeerimise ja teostamise. Üksi töötades või professionaalses meeskonnas kasutage Waypoint Pro-d isegi väga keerukate stseenide juhtimiseks.

Kordusmarsuudid

Kasutades korduvaid marsruute, lendab droon automaatselt samal marsruudil ja säilitab kõik eelseadistatud parameetrid, nagu kõrgus, kiirus, gimbalinurk ja kaamera sätted. Sama lennuülesande kordamine võimaldab videograafidel vaevata sooritada keerulisi ühekordseid võtteid või lennutada eri aegadel samas kohas, et hõlpsasti luua pikaajalisi ajavahevõtteid, mis jäädvustavad üleminekuid, näiteks päevast öösse või hooajast hooajani.

3D Dolly

 • 3D Dolly suudab filmikomplektidel simuleerida kraanat, kaabelkaamerat või dolly-t, ületades samas nende seadmete piiranguid.
 • Pärast lennumarsruudi kavandamist saab filmioperaator käsitsi juhtida drooni, et see marsruudil edasi-tagasi liiguks, kohandades samal ajal parameetreid, nagu kiirus, gimbaliinurk ja palju muud, vastavalt võtte vajadustele. See muudab keerulise kinokvaliteediga kaamera liikumise lihtsamaks ja tõhusamaks ning võib pakkuda paremaid visuaalseid efekte.

Spotlight Pro

 • Inspire 2 versioonilt täiendatud Spotlight Pro võimaldab soololoojatele veelgi rohkem võttevõimalusi. Võimsatel masinõppealgoritmidel põhinev Inspire 3 toetab inimeste, sõidukite ja paatide automaatset tuvastamist ja lukustamist suurema täpsusega kui tema eelkäija.
 • Spotlight Pro jälgimisrežiimi kasutamisel orienteeruvad droon ja gimbalkaamera samasse suunda ja jäävad objektile lukustatuks, nii et piloot saab teha tiirlevaid võtteid ilma käsitsi kaadri reguleerimiseta.
 • Tänu Inspire 3 360° gimbali liikumisele saab vabarežiimis kaamera jääda objektile lukustatuks, samas kui soolopiloot kasutab FPV-kaamerat oma ümbruse kontrollimiseks ja lennumarsruuti tundlikumaks juhtimiseks, et saavutada keerukamaid kaamera liikumisi lihtsamalt.

Mitmesuunaline andurisüsteem

 • Inspire 3 on varustatud üheksa anduriga, mis võimaldavad tugevat mitmesuunalist sensorsüsteemi, mis suudab tuvastada takistusi igas suunas ja pakkuda lennutamiseks igakülgset kaitset. [7] 
 • Esmakordselt on igale neljale maandumistelikule lisatud kalasilm-kaamera. See disain aitab vältida takistusi õhusõiduki kere poolt, kui telik on tõstetud ja võimaldab horisontaalset takistust tuvastada, kui telik on langetatud.
 • 360° horisontaalsed visuaalsed andurid, Ülespoole suunatud visuaalsed andurid, Allapoole suunatud visuaalsed andurid, Allapoole suunatud ToF-andurid

Kohandatav takistuste tuvastamine

 • Inspire 3-l uus kohandatav funktsioon, mis aitab tagada suuremat lennuohutust ja loomingulist vabadust. Horisontaalset, üles- ja allapoole suunatud takistuste tuvastamist saab iseseisvalt lubada või keelata ning takistuste hoiatusvahemiku saab käsitsi seadistada, et see sobiks erinevate stsenaariumidega. [8] 
 • Kui aktiivne vältimine on välja lülitatud, saavad kasutajad siiski reaalajas vaadata navigatsiooniekraanil kaugust takistusest ja saada heliteadet, kui takistus on määratud vahemikus, ilma et õhusõiduk sooritaks automaatset vältimisliigutust. See toob uusi võimalusi professionaalsetele droonimeeskondadele, kes soovivad saavutada keerukamat kaamerakeelt.

Ülilai öövaatlus FPV kaamera

Inspire 3 on varustatud uue 1/1,8-tollise sensoriga FPV-kaameraga, mille piksli suurus on 3 μm, ülilai DFOV 161° ja võimalus edastada otseülekandeid kuni 1080p/60 kaadrit sekundis. Võrreldes eelkäijaga on DFOV ligikaudu kahekordne. See FPV-kaamera pakub muljetavaldavamat valgustundlikkuse võimet, võimaldades pilootidel jälgida oma ümbrust elavalt ja selgelt isegi öösel ning tagada suurem lennuohutus.

Täiskaader 8K pildisüsteem

DJI kõigi aegade kergeim täiskaader kolmeteljeline gimbalkaamera X9-8K Air on spetsiaalselt loodud Inspire 3 jaoks, et viia droonikinematograafia järgmisele tasemele. Sellel on DJI uusim pilditöötlussüsteem CineCore 3.0, mis toetab sisemist salvestamist kiirusega kuni 8K/25 kaadrit sekundis CinemaDNG [9] ja 8K/75 kaadrit sekundis [10] Apple ProRes RAW video, [9] mis vastab tipptasemel filmide ja televõtete vajadustele.

 • ProRes RAW sisemine salvestamine kuni 8K/75fps
 • CinemaDNG sisemine salvestus kuni 8K/25fps

8K tähendab ülikõrge eraldusvõimega õhust kaadreid, mis säilitavad tõetruu tekstuuri, mis on inimsilm nähtavale lähedal, ning selgus, mis jahmatab vaatajaskonda suurematel ekraanidel kuvades. RAW toob X9-8K Airi anduri täielikult mängu, pakkudes rohkelt ruumi visuaalsete efektide ja värvide liigitamiseks.

S&Q režiimis toetab X9-8K Air kuni täiskaadrilise 4K/120 kaadrit sekundis ProRes RAW video sisemist salvestamist ilma kärpimiseta, pakkudes loomingulisemaid redigeerimisvõimalusi.

Kahekordne loomulik ISO

X9-8K Air toetab kahte loomulikku ISO-d. Täiskaader 30 kaadrit sekundis ja alla selle pakub see EI 800/4000, toetades 24 kaadrit sekundis, mida tavaliselt nähakse filmitootmises, ning 25 kaadrit sekundis, mida kasutatakse kommerts- ja teleproduktsioonides. Üle 30 kaadrit sekundis on saadaval EI 320/1600.

See võimaldab X9-8K Airil salvestada peente detailide ja minimaalse müraga pilte, isegi vähese valgusega linnavaateid või randu, asetades selle võrdsele tasemele professionaalsete maapealsete kinokaameratega.

14+ dünaamilise ulatuse peatust

X9-8K Air katab 14+ dünaamilise ulatuse vahemikku, mis jäädvustab rikkalikke valgustus- ja varjudetaile keerulistes valgusstsenaariumides, nagu päikesetõusud ja -loojangud. Suur dünaamiline ulatus annab rohkem võimalusi järeltöötluseks, säilitades ehtsad värvid ka pärast olulisi särituse korrigeerimisi.

 • EI Grayscale (30fps ja allapoole)
 • EI Grayscale (üle 30fps)

DL-kinnitustega objektiivid [11]

Inheriting DJI’s proprietary DL mount, X9-8K Air is compatible with an additional 18 mm F2.8 full-frame ultra-wide lens and a new telephoto lens (will be released at a later date) [12] on top of the previous full-frame lens selections of DL 24/35/50 mm F2.8. All five lenses are custom-made for aerial cinematography. The housings are made of lightweight, monocoque carbon fiber, so the lightest lens weighs just 178 g, meeting Inspire 3’s requirement for ultra-high maneuverability.

DJI patenteeritud DL-kinnituse pärinud X9-8K Air ühildub täiendava 18 mm F2.8 täiskaader ülilai objektiiviga ja uue teleobjektiiviga (väljastatakse hiljem) [12] lisaks eelmisele täisobjektiivile. – kaadriobjektiivide valik DL 24/35/50 mm F2.8. Kõik viis objektiivi on spetsiaalselt valmistatud õhust filmimiseks. Korpused on valmistatud kergest monokokk-süsinikkiust, nii et kõige kergem objektiiv kaalub vaid 178 g, mis vastab Inspire 3 ülikõrge manööverdusvõime nõudele.

DJI kino värvisüsteem (DCCS)

DJI küpsele värviteadusele ja -tehnoloogiale tuginev DJI Cinema Color System võimaldab X9-8K Airil säilitada autentsed värvid, mis muudavad õhukinematograafia välimust. See kehtib loodusolude ja linnamaastike kohta ning jäädvustab täpselt ka nahatoone erinevates keskkondades ja valgustingimustes. DCCS tagab X9-8K Air ja maapealsete kinokaamerate (nt DJI Ronin 4D) pingevaba värvide sobitamise, pakkudes ühtlast värvistiili õhust maani, et rahuldada filmitootmise järeltöötluse töövoogusid.

Mitme kaamera ajakoodi sünkroonimine

Drooni 3,5 mm pordi kaudu saate ajakoodi sünkroonida õhus ja maapinnal olevate seadmete vahel. Mitme kaameraga rohkete kaadrite käsitlemisel muudab ajakoodi sünkroonimine redigeerimisprotsessi oluliselt lihtsamaks ja tõhusamaks.

O3 Pro video edastus- ja juhtimissüsteem

DJI RC Plus

 • Inspire 3 on varustatud professionaalse taseme kaugjuhtimispuldiga DJI RC Plus, millel on sisseehitatud 7-tolline 1200-nitine suure eredusega ekraan, et pakkuda erakordset välistingimustes jälgimise kogemust. Sellel on ka HDMI-väljundport ning mitmed nupud ja valikukettad ees, taga ja peal, mis võimaldavad kiiret ja intuitiivset kasutamist. Nuppude funktsioone saab ka kohandada vastavalt kasutajate harjumustele ja pakkuda sujuvamat kasutuskogemust.
 • RC Plusi sisseehitatud aku tagab umbes 3,3 tunni tööaja ja pikendab välise WB37 akuga 6 tunnini. [11] See toetab ka aku kuumvahetust, et parandada loomingulist tõhusust.
 • Lisaks klassikalisele lennujuhtimisliidesele lisab Inspire’i uus rakendus DJI Pilot 2 kinotaseme jälgimisliidese, mis võimaldab lihtsalt ja mugavalt kontrollida teavet, nagu kaamera säritus, video spetsifikatsioonid, fookuskaugus ja kardaannurk, mis vastab hõlpsalt nõuetele: Gimbalioperaatorite ja DP-de seirenõuded.
 • Mugavamaks ja tõhusamaks pikaajaliseks kasutamiseks on kaasas ka professionaalsed tarvikud, nagu rihm ja vöötugi.

Kinokvaliteediga O3 Pro videoedastus [13]

 • Inspire 3 on varustatud O3 Pro, DJI uusima kinokvaliteediga videoedastussüsteemiga, mis võimaldab maksimaalselt 15 km edastuskaugust ühe juhtimisrežiimis [14] ja 12 km [15] kahe juhtimisrežiimis. Nii gimbal-kaamera kui ka FPV-kaamera toetavad 1080p/60 kaadrit sekundis otseülekandeid ja ülimadalat latentsust 90 ms. [16] Võrreldes Inspire 2 Lightbridge’i videoedastussüsteemiga, on O3 Pro teinud põlvkondade kaupa hüppe edastuskauguse, latentsuse ja üldise stabiilsuse osas.
 • Esmakordselt toetatakse ka 4K/30 kaadrit sekundis reaalajas vooge kuni 5 km edastuskaugusega, et rahuldada võtteplatsil UHD-seire ja otseülekande vajadusi. [17]

Sõltumatud lingid topeltjuhtimiseks [18]

 • Võrreldes eelkäijaga on Inspire 3 topeltjuhtimiskogemust oluliselt täiustatud. Kaks kaugjuhtimispulti saavad vastu võtta otsesaateid ja juhtida drooni iseseisvalt, nii et piloot ja gimbali operaator võivad võtteplatsil olla erinevates kohtades. See murrab Inspire 2 piirangud esmaste ja sekundaarsete juhtlinkide sidumisel.
 • Kui piloot kaotab drooni signaali, saab gimbaliioperaator nüüd õhusõiduki üle kontrolli võtta, et turvaliselt koju naasta või otse maanduda.

Ühildub DJI PRO ökosüsteemiga

Toetab DJI High-Bright Remote Monitor-i [11]

Lisaks RC Plusile võimaldab Inspire 3 kasutada teise kaugjuhtimispuldina ka DJI High-Bright Remote Monitori. Kaugmonitori saab siduda otse Inspire 3-ga, et saada otseülekandeid, ja isegi juhtida gimbali ja teravustada, kui Ronin 4D käepidemed on kinnitatud. [11] Kaugmonitori HDMI [19] ja SDI [19] pordid võivad reaalajas vooge väljastada ka teistele jälgimisseadmetele.

Toetab DJI Three-Channel Follow Focus-t [11]

DJI PRO ökosüsteemi liikmena suudab uus DJI kolme kanaliga Follow Focus edastada juhtsignaale Inspire 3-le läbi O3 Pro edastussüsteemi (selleks on vaja DJI High-Bright Remote Monitori, mis toimiks vaheseadmena). Kolme kanaliga jälgimisfookuse abil saab fookuse tõmbaja saavutada täpse kaugjuhtimise ja ava astmeteta reguleerimise, et pakkuda integreeritud juhtmevaba jälgimis- ja juhtimiskogemust.

* Kui DJI kolmekanalilist jälgimisfookust kasutatakse kahe DJI RC Plus kaugjuhtimispuldiga, peab DJI High-Bright Remote Monitor ühendama HDMI ja USB A-C kaablite kaudu gimbali operaatori RC Plusiga. See võimaldab drooni-, ​​gimbali- ja fookuse juhtimist teha määratud personalil iseseisvalt.

Toetab DJI Master Wheels-i [11]

Kui teise kontrollerina (PRO-ökosüsteemi vahendajana) on seotud DJI High-Bright Remote Monitor, saab Inspire 3 gimbalit juhtida DJI Master Wheelsi abil. Sel viisil saab see pakkuda Ronin 2-ga võrdväärset gimbali juhtimiskogemust, et vastata kineastide tööharjumustele.

Toetab DJI Transmission-i [11]

DJI Transmission toetab Inspire 3 laiendatud jälgimist võtteplatsil. Ühendage RC Plus DJI videosaatjaga, kus leviedastusrežiim on lubatud. [20] Seejärel saab otseülekandeid edastada piiramatule arvule kaugmonitoritele, mis parandab veelgi koordineerimise tõhusust.

Tõhus täisstenaariumi toimimine

Topelt-aku süsteem

 • Inspire 3 on varustatud uue kahe akuga TB51 süsteemiga, mis kasutab uusimat akukeemia tehnoloogiat optimeeritud töökindluse ja jõudluse tagamiseks.
 • TB51 akud on TB50-ga võrreldes väiksemad, kergemad, voolujoonelisemad ja kõrgema pingega. Need pakuvad 28-minutilist maksimaalset lennuaega [2] ja toetavad kuumvahetust ümberkujundatud akuvabastusega, mis võimaldab pingutuseta pidevat tööd.
 • Kui aku temperatuur langeb alla 18 °C (64 °F), käivitab aku automaatse soojendusfunktsiooni, säilitades piisava lennuvõime isegi kohtades, kus temperatuur on kuni -20 °C (-4 °F).

Uus aku laadimisdokk 

Täiesti uus kokkupandav akulaadimisjaotur saavutab optimaalse tasakaalu laadimistõhususe ja salvestusruumi suuruse vahel. See mahutab kaheksa akut. Kiirrežiimis suudab see laadida kaks akut 90%-ni vaid 35 minutiga [21] ja kaheksa akut 100%-ni vaid 160 minutiga. [21] Kaasasolevat 65 W USB-C porti saab kasutada ka RC Plusi laadimiseks.

DJI PROSSD 1TB Included

Kaasasolev DJI PROSSD 1TB toetab maksimaalset lugemiskiirust 900 Mbps [22] ja filmimaterjali saab lugeda arvutis otse kaasasoleva USB-C-USB-C kaabli kaudu, ilma et oleks vaja kaardilugejat.

Salvestus ja üleminekud

Uue disainiga kärukohver on varustatud pikendatava käepideme, kahe külgkäepideme ja nelja 360-kraadise liikumisega rattaga, mis muudavad üleminekud ja transportimise lihtsaks. Lisaks on turvalisuse suurendamiseks varustatud kaks nummerdatud lukku. Hästi kujundatud kärukohver mahutab ühe drooni, ühe X9-8K gimbal-kaamera, kaks RC Plus kaugjuhtimispulti, neli objektiivi, kaksteist akut, kaks akulaadimisjaoturit, kolm propellerite komplekti ja muid esemeid. Uusi kokkupandavaid kiirvabastusega propellereid on lihtne hoiustada ja neid ei ole vaja enne iga lendu uuesti paigaldada.

Footnotes

* Please check and strictly abide by local laws and regulations before flying.
** All data was tested with a production model DJI Inspire 3 in a controlled environment. Actual experience may vary depending on the environment, usage, and firmware version.
*** All videos and images on this page were shot in strict compliance with relevant local laws and regulations.
**** Before use, Inspire 3 must be activated via the DJI Pilot 2 app.

 

 1. Full speed tested when flying in a windless environment at sea level, with gimbal camera and lens attached to the aircraft and without other accessories. The data is for reference only.
 2. Measured when flying forward at a constant speed of 36 kph with the landing gear down in a windless environment at sea level, with gimbal camera and lens attached to the aircraft and without other accessories, and recording 4K/24fps H.264 (S35) video until the battery reached 0%. This data is for reference only. Please refer to the actual values in the app.
 3. Measured using DL 50 mm lens with landing gear lowered and the aircraft hovering in a windless environment.
 4. When RTK is disabled, DJI Inspire 3 uses GNSS positioning by default.
 5. Before using custom network RTK, contact a local dealer to purchase the service.
 6. The D-RTK 2 Mobile Station is sold separately.
 7. Obstacle sensing is disabled while the landing gear is in the process of being raised or lowered. When the landing gear is down, there are obstacle-avoidance blind spots at the front-left and front-right areas of the aircraft of approximately 20°.
 8. Custom brake range of obstacle avoidance: 2-10 meters horizontally, 1-3 meters upward, and 1 meter downward. Custom alert range of obstacle sensing: 2.1-30 meters horizontally, 1.1-10 meters upward, and 1.1-10 meters downward.
 9. License key sold separately.
 10. Shooting 8K/75fps video requires full-frame 2.4:1 aspect ratio and Apple ProRes RAW in S&Q mode.
 11. Sold separately.
 12. The new telephoto lens will be released at a later date.
 13. Measured in an unobstructed outdoor environment free of interference, with gimbal camera and lens attached to the aircraft and without other accessories. The above data shows the farthest communication range for one-way, non-return flights under each standard. During flight, please pay attention to reminders in the app.
 14. Longest video transmission distance in single control mode: FPV Camera: approx. 15 km (FCC), 8 km (CE/SRRC/MIC). Gimbal Camera (1080p/60fps live feeds): approx. 13 km (FCC), 7 km (CE/SRRC/MIC). Gimbal Camera (4K/30fps live feeds): approx. 5 km (FCC), 3 km (CE/SRRC/MIC).
 15. Longest video transmission distance in dual-control mode: FPV Camera: approx. 12 km (FCC), 6.4 km (CE/SRRC/MIC). Gimbal Camera (1080p/60fps live feeds): approx. 11.2 km (FCC), 5.6 km (CE/SRRC/MIC). Gimbal Camera (4K/30fps live feeds): approx. 4 km (FCC), 2.4 km (CE/SRRC/MIC).
 16. The lowest latency of the gimbal camera was measured when recording 4K/60fps ProRes RAW video. The lowest latency of the FPV camera was measured with strong video transmission signals.
 17. Only when the frame rate is 30fps and below.
 18. When using dual remote controllers, make sure that the antennas of both remote controllers are pointing toward the aircraft, and there is no obstruction between the remote controllers and the aircraft. Otherwise, a remote controller with poor signal may impair the communication quality of the other.
 19. The port is located on the DJI Remote Monitor Expansion Plate, which is sold separately.
 20. Transmission performance differs in Broadcast mode.
 21. Tested at a room temperature of 25° C (77° F) in a well-ventilated environment and is for reference only.
 22. Measured using the included USB-C to USB-C data cable on Apple MacBook Pro 2021 (Apple M1 Max chip).

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.