DJI Mavic 3 Cine Premium Combo

Tootekood: CP.MA.00000457.01
Laos

´

 • 4/3 CMOS Hasselblad kaamera
 • 46 minutit lennuaega
 • Igas suunas takistuste vältimine
 • 15km maksimaalne video edastuslevi
 • Edasiarendatud tagasi-koju režiim
Kuumakse al. 125.47 / 60 kuud

1 laos

4,799

4,799

Kuumakse alates 479.9 €

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Kaks kaamerat, väga palju võimalusi

Hasselblad L2D-20c kaamera

Ikooniline Rootsi kaubamärk Hasselblad kavandas ja ehitas L2D-20c aerokaamera just DJI Mavic 3 jaoks, integreerides professionaalse kvaliteediga 4/3 CMOS sensori uskumatult kompaktsesse ruumi. Rangeid Hasselbladi standardeid rakendatakse nii riistvara jõudlusele kui ka tarkvaraalgoritmidele, mis viivad pildikvaliteedi täiesti uuele tasemele.

4/3 CMOS Hasselblad kaamera

 • 20MP foto
 • 12.8 Stops of Dynamic Range
 • f/2.8-f/11 muudetav ava
 • 24mm samaväärne fookuskaugus 
 • VDAF (Nägemise tuvastamise automaatse teravustamise tehnoloogia)

4/3 CMOS on loodud meisterteoste jaoks

Suurem pildisensor ei anna Mavic 3-le mitte ainult suuremat eraldusvõimet ja dünaamilist ulatust, vaid summutab ka tõhusamalt müra vähese valgusega keskkondades.

12.8 Stops of Dynamic Range for Optimal Image Quality

4/3 CMOS-sensor on varustatud suure 12,8-astmelise dünaamilise ulatusega, et säilitada rohkem detaile eredates ja varjudes, tõstes teie töö professionaalsele tasemele.

Reguleeritav ava iga stseeni jaoks

Ava on reguleeritav vastavalt erinevate stseenide vajadustele. Hämaras valguses laseb f/2.8 ava rohkem valgust sisse; kui valgustus on piisav, saab ava reguleerida katiku kiiruse vähendamiseks, et salvestada sujuvamat ja loomulikumat filmi.

Laiem FOV et näha laiemat pilti

Alla 13 g kaaluv 24 mm ekvivalentne objektiiv ei toeta mitte ainult automaatset teravustamist, vaid sellel on ka 84° FOV, et jäädvustada igas kaadris rohkem.

VDAF-tehnoloogia abil on teravustamine kiirem.

Mavic 3 Hasselbladi kaameral on nägemistuvastuse automaatse teravustamise (VDAF) tehnoloogia, mis töötab koos mitme nägemisanduriga, et kasutada kaugusandmeid ja optimeerida teravustamiskiirust.

Hasselblad Natural Colour Solution

Mavic 3-l on Hasselblad Natural Color Solution, mis on aastakümnete pikkuse fotograafiakogemuse tulemus, mille tulemuseks on erksad ja loomulikud värvid, kui katikut lihtsalt vajutada.

Suurepärane ilma eelseadeteta

Keerulised värvide eelseadistused pole kunagi kuulunud Hasselbladi ega ka Mavic 3 filosoofiasse. Andurite pikslitasemest lähtudes töötas Hasselblad välja Hasselblad Natural Color lahenduse (HNCS), mis on uus vaatenurk mitmesuguste stseenide käsitlemiseks, taasesitades hõlpsalt täpset ja loomulikke värve.

Pikslite kalibreerimine ülima pildikvaliteedi saavutamiseks

Tagamaks, et Mavic 3 jäädvustaks loomulikke värve samamoodi nagu teised Hasselbladi kaamerad, järgib objektiiv L2D-20c samu rangeid standardeid ja selle anduri iga piksel on kalibreeritud koos HNCS-iga.

Täpne värvide taasesitus

Pildistamise ajal teisendatakse anduri saadud RGB-värviandmed Hasselbladi ainulaadse pilditöötlusalgoritmi ja värvitöötlusrežiimi kaudu, nii et erinevate stseenide loomulikke värve saab täpselt reprodutseerida ilma eelseadeteta.

Tulemused, mis kõnelevad enda eest

Looge professionaalseid pilte hästi ehitatud Hasselblad L2D-20c kaamerasüsteemiga. Suurem dünaamiline ulatus võimaldab loomulikumat üleminekut eredate ja varjude vahel, säilitades rikkaliku visuaalse teabe suurema sügavustundega. Suurem sensor hoiab pildid hämaras puhtana.

Professionaalsed video spetsifikatsioonid

 • 5.1K videosalvestus [1]
 • DCI 4K/120fps [1]
 • Apple ProRes 422 HQ [2]
 • 10-bit D-Log värviprofiil

Professionaalse kujutise jõudlusega Mavic 3 mitte ainult ei salvesta videoid kõrge eraldusvõime ja kaadrisagedusega, vaid jäädvustab ka 10-bitise D-Log värviprofiiliga 1 miljard värvi, pakkudes loomulikumat taevavärvide gradatsiooni, säilitades rohkem detaile, et tagada suurem paindlikkus hilisemal järeltootmisel.

Mavic 3 Cine toetab Apple ProRes 422 HQ kodeeringut [2] maksimaalse andmeedastuskiirusega 3772Mbps. Lisaks toetab see ka sisseehitatud 1TB SSD-d [3] ja 10 Gbps valguskiirusega andmekaablit, et hõlbustada veelgi professionaalset filmimist ja loomist.

Teleskoop-kaamera

Aktiveerige Explore režiim, et avada Mavic 3 teine ​​kaamera – ainulaadne telekaamera, mis võimaldab teil vaevata oma võtteid otsida ja planeerida.

 • 28x Hübriid suum
 • 162 mm, f/4.4

Explore režiim:

 • Tõhus pildistamine keerukates keskkondades: nutiseadme puuteekraanil DJI FLY äpis kahe näpu liigutusega suumige sisse, et näha iga detaili ilma lähemale drooni lennutamata, säästes aega ja energiat, kuna saate kompositsioonid eelnevalt valmis seada.

Kui stseenid või objektid on kaugel, kasutage teleobjektiivi sisse suumimiseks ja aja säästmiseks või salvestage kaugelt ilma objekti häirimata.

Zoom:

 • Jäädvustage metsloomi kaugemalt, et vältida sündmuskoha häirimist.
 • Filmige loomi, vaatamisväärsusi ja muud ohutust kaugusest.
 • Tugeva visuaalse efekti saavutamiseks jäädvustage tihendatud taustaga fotosid.

Kogu lennujõudlus

Täiustatud ohutus

Igas suunas takistuste vältimine

Mavic 3 tagab takistustevaba lennu ja kõik, mida pead tegema, on keskenduda loomingule endale. Mitmed õhusõiduki pardal olevad lainurknägemisandurid töötavad sujuvalt koos suure jõudlusega nägemisarvutusmootoriga, et tajuda täpselt kõikides suundades [4] olevaid takistusi ja kavandada ohutu lennumarsruut, mis neid väldib.

Edasiarendatud RTH

Lõpetage alati kõrgel noodil täiustatud RTH-ga. Takistused teel tagasi kodupunkti on kergesti tuvastatavad ja välditavad. Uhiuue täiustatud RTH abil mõtleb Mavic 3 automaatselt välja optimaalse marsruudi takistuste vältimiseks ja turvaliselt koju naasmiseks.

Olenemata sellest, kas Mavic 3 on kasutaja aktiveeritud või signaali kadumise tõttu käivitatud, saab Mavic 3 piisavate valgustingimuste korral hõlpsasti turvaliselt kodupunkti naasta.

Ära lihtsalt lennuta, naudi

APAS 5.0

Mavic 3 muudab lennu lõbusamaks kui kunagi varem tänu salvestamisele, mida ei sega enam teel olevad takistused. Lennates tajub Mavic 3 pidevalt objekte igas suunas ning möödub neist kiiresti ja sujuvalt.

Nautige iga lendu, isegi keerulises keskkonnas

Tehke kõik sammud alates lennumarsruudi planeerimisest kuni kompositsioonini ja salvestage isegi timelapse video – seda kõike ühe lennu ajal. Võrreldes eelmise põlvkonnaga on Mavic 3 tuuletakistus paranenud 35%. Samuti kasutab see suurema energiatõhususega mootoreid ja propellereid koos suure mahutavusega akuga, mis pikendab lennuaega 46 minutini [5].

Lennuta kaugemale, näe rohkemat

Mavic 3 mitte ainult ei lenda kaugemale 15-kilomeetrise ülekandeulatusega, vaid edastab ka signaale suurema stabiilsuse ja väiksema videoviivitusega, pakkudes teile lennu ajal suuremat meelerahu.

Tugev segamine – linnakeskused (umbes 1.5-3 km)

Keskmised häired – äärelinna piirkonnad (umbes 3-9 km)

Väike segamine – avatud maastikud (umbes 9-15 km) [9]

FHD suure kaadrisagedusega ülekanne nähtava sujuvusega

Mavic 3 on DJI esimene droon, mis suudab edastada 1080p/60 kaadrit sekundis otseülekannet. See tähendab, et kaamera vaade kuvatakse spetsifikatsioonidel, mis on lähedal sellele, mida kaamera tegelikult salvestab. Samuti muudab see Mavic 3 teie juhtimisele paremini reageerivaks.

DJI mobiilsideülekande dongle lisab lennuohutusele veel ühe kihi

Kui mobiilside dongle [8] on ühendatud, saab Mavic 3 sujuva ja stabiilse ühenduse tagamiseks lülituda 4G võrkudele, kui O3+ signaalid blokeerivad hooned, mäed, puud või muud ehitised. Lennu ajal koordineerib O3+ ülekandesüsteem 4G ülekandega ja lülitub sujuvalt, et tagada sujuv pildistamiskogemus.

Äärmiselt täpne positsioneerimine

Mavic 3 ülitäpne positsioneerimine ei taga mitte ainult selgemaid pika säriajaga võtteid, vaid aitab salvestada ka sujuvamaid time-lapse videoid. Lühidalt öeldes muudab see Mavic 3 stabiilsemaks, kui see hõljub.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.