DJI Air 2S

Tootekood: CP.MA.00000359.01
Läbimüüdud

Kui Mavic 2 Pro on liiga suur ja Mavic Air 2 kaamera jääb nõrgaks, siis Air 2S on ühendab mõlema drooni parimad omadused. Air 2S sisaldab DJI uusimaid tehnoloogiaid ja tarkusi koos suure 1-tollise sensoriga, millega hämaras pildistamine ja filmimine on võrreldav Mavic 2 Pro kvaliteediga. Samas on kogu droon suudetud mahutada Air 2 väikse raami sisse ja kerge kaal teeb ka drooni registreerimise lihtsamaks (vastavalt uue seaduse kaalukategooriatele).

 • 1-tolline CMOS sensor
 • 5.4K/30fps või 4K/60fps video
 • Uued MasterShots funktsioonid
 • 8km maksimaalne lennuulatus
 • Neljas suunas takistuste vältimine (vastavas režiimis)
 • ADS-B lennukite tuvastus
 • DJ Fly äpp
Kuumakse al. 23.33 / 60 kuud

Läbimüüdud

699

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Suur maailm, suur sensor

 • 1-tolline CMOS Sensor

 • MasterShots

 • 5.4K Video

 • kuni 8km FHD video ülekanne (Kõik sellel lehel loetletud parameetrid mõõdeti kontrollitud testikeskkonnas. Tulemused võivad erineda; palun veenduge toote tegelikust kogemusest).

 • Takistuste vältimine neljas suunas

 • ADS-B

1-tollise pildisensoriga ja suure 2,4 μm pikslimahuga DJI Air 2S on võimeline esitama 5,4K / 30fps ja 4K / 60fps videot. Talletage iga hetk rikkaliku selguse ja autentsete värvitoonidega, mida see väärib

 • 20MP
 • 1-tolline CMOS Sensor
 • 5.4K/30fps + 4K/60fps Video
 • 2.4μm Pikslit

Jäädvustage maailma veetlus isegi siis, kui see tumeneb. Tänu suurele dünaamilisele vahemikule, kõrgele eraldusvõimele ja täpsele värvide taasesitusele on isegi vähese valgusega stseenid teravad ja elavad.

DJI Air 2S 10-bitise Dlog-M värviprofiiliga hõivatud miljard värvi võimaldab teil täielikult sukelduda oma keskkonna kõikidesse toonidesse.

Pildistage RAW-formaadis fotosid dünaamilise ulatusega kuni 12.6 stoppi, et jäädvustada igas stseenis rohkem visuaalset teavet, isegi kui valgustingimused on halvad või keerulised. See annab järeltöötluses suurema paindlikkuse, andes loojatele rohkem võimalusi soovitud ilme saamiseks.

Intelligentne HDR-tehnoloogia liidab mitu kaadrit automaatselt, suurendades piltide dünaamilist ulatust, ilma et oleks vaja järeltöötlust. See tähendab, et nii esiletõstetud kui ka varjutatud nüansirikkamad detailid on sügavamad.

Hyperlapse ja Panorama

Kiirendage aega ja liikumist ühe puudutusega, luues silmatorkava hyperlaps-i. Panoraamiga saate jäädvustada ka suuremaid ja üksikasjalikumaid kaadreid oma ümbrusest.

Autonoomsed funktsioonid

Targad funktsioonid, ideaalsed tulemused

MasterShots ja FocusTrack muudavad igasuguse seikluse vaevata kinematograafiaks.

Tutvustame MasterShot-si

QuickShotsi järgmine areng, MasterShots on täiustatud intelligentne funktsioon, mis annab kasutajatele parimad kaadrid ükskõik millises kohas vaid puudutades. Valige lihtsalt objekt ja droon filmib, sooritades järjest kümmet erinevat manöövrit, hoides objekti kaadri keskel ja genereerides pärast seda lühikese kinovideo.

Tähelepanu keskpunktis

FocusTrackil on funktsioonid Spotlight 2.0ActiveTrack 4.0 ja Point of Interest 3.0.

Spotlight 2.0

Spiraalselt lennates või lähivõtteid tehes jääb kaamera objekti keskele. Suumi funktsioon võimaldab suurema turvalisuse tagamiseks ka selgeid kaadreid kaugusest.

ActiveTrack 4.0

Jälgige oma objekti sujuvalt, vältides autonoomselt takistusi. Isegi kui objekt on hetkega kadunud, saate lennu ajal jälitamist kiiresti jätkata.

Point of interest 3.0

Tehke hõlpsalt täiuslik ringvõte, hoides objekti keskel.

Feel the Flight

Muretse vähem, avasta rohkem

Teisaldatavuse, turvalisuse ja intelligentse tehnoloogia kombinatsioon tähendab, et saate veeta rohkem aega lendude nautimiseks ja vähem aega nende pärast muretsemiseks. Viige DJI Air 2S igal lennul enesekindlalt taeva alla. 

Ümbritseva tajumine

DJI Air 2S suudab tajuda oma keskkonda neljas suunas: üles, alla, edasi ja tagasi. Täiustatud pilootabisüsteemide (APAS 4.0) algoritme on veelgi täiustatud, võimaldades DJI Air 2S-l keerukamates stsenaariumides ja suurel kiirusel aktiivselt takistusi vältida.

O3 video ülekanne

DJI Air 2S sisaldab DJI kõige arenenumat O3 (OcuSync 3.0) pildiedastustehnoloogiat, pakkudes ülisujulist, selget ja usaldusväärset pildivoogu.

 • kuni 8km maksimaalne 1080video ülekanne (Kõik sellel lehel loetletud parameetrid mõõdeti kontrollitud testikeskkonnas. Tulemused võivad erineda; palun veenduge toote tegelikust kogemusest).
 • Antenni 2.4/5.8GHz dual sagedusel (Mõnes riigis, kus kohalikud eeskirjad seda nõuavad, ei toimi 5,8 GHz edastus)

Ohutum õhuliiklus koos ADS-B-ga

DJI Air 2S pakub valdkonna juhtiva AirSense’i turvasüsteemiga õhukeskkonna ohutuse lisakihti. See võtab vastu automaatse sõltuva järelevalve-ringhäälingu (ADS-B) lennu asukoha teabe teie piirkonnas asuvatelt lennukitelt ja helikopteritelt, mis edastavad ADS-B signaale, kuvavad neid õhusõidukeid kaardil ning edastavad DJI Fly rakenduse kaudu heli- ja visuaalseid teateid hoidke drooni nende õhusõidukite eest.

Kasutage Air 2S-i maksimaalselt ära

Fly More Combo

Fly more combo sisaldab aku laadimisdokki, õlakotti, ND-filtrikomplekti, kolme intelligentset lennuakut ja muid praktilisi tarvikuid, mis võimaldavad teil reisida vähemate piirangutega ja suurema loovusega.

ND Filtrid

Nautige filtrite ND 4/8/16/32 ja ND 64/128/256/512 suuremat paindlikkust ja olete valmis igasugusteks valgusoludeks. (Fly More Combo sisaldab ND 4/8/16/32. ND 64/128/256/512 müüakse eraldi.)

DJI Smart Controller

Sellel võimsal kaugjuhtimispuldil on puhta jõudluse tagamiseks 5,5-tolline 1080p kõrge eredusega ekraan. Ühildub DJI GO 4 ja DJI Fly rakendustega ning toetab ka kolmandate osapoolte rakenduste installimist.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.