EcoFlow DELTA mini 882Wh

Артикул: 4897082664154
В наличии

Meie kergeim DELTA: Selle võimsus, mille saate kaasa võtta, kaasa võtta ja kaasa panna kõikjale, kus seinakontakti pole käepärast.

Suurema võimsusega elektroonika: DELTA mini 1400 W väljund saab hakkama 90% elektroonikast. X-Tõstke see arv 1800 W-ni ja äkki saavad teie rösterahi, lauasaag ja föön akutoitel seadmeteks.

Tosin korraga: Toitega kuni 12 seadet suure hulga seinatüüpi pistikupesade, USB-pistikupesade ja alalisvoolupistikupesadega.

Täielikult laetud 1,6 tunniga: Kui X-Stream on sisse lülitatud, laeb DELTA mini 3–4 korda kiiremini kui teised kaasaskantavad elektrijaamad. Kiirem laadimine tähendab vähem seisakuid ja rohkem tööaega.

Eжемесячный платеж от 36.64 / 60 месяцы

1 в наличии

1,099

1,099

Ежемесячный платеж от 109.9 €

 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Ecoflow Delta mini akupank on käepärane suure aku mahutavusega laadimisjaam. 882 Wh aku mahutavusega laadimisjaam sobib peaaegu iga seadme toiteks (kuni 1400W). Potentsiaalsete lõppkasutajate hulka kuuluvad valgustid, külmikud, meditsiiniseadmed, elektrilised tööriistad, sülearvutid, nutitelefonid ja palju muud. Seadmel on võimas liitiumioonaku, mille saab 1 tunni jooksul vooluvõrgust 80%-ni laadida.

DELTA minit saab laadida erinevatel viisidel. See on kiireim võrguadapteri kaudu. Seadmel on 900 W kiirlaadimissisend vooluvõrgust ja seetõttu saab selle täis laadida 2 tunni jooksul (80% 1 tunniga). DELTA minit saab heade ilmastikutingimuste korral päikesepaneelide kaudu laadida 4-6 tunni jooksul. Selle maksimaalne sisendvõimsus on 300 W.

Esiküljel olev LCD-ekraan näitab aku olekut, temperatuuri ja laadimis-/tühjenemisaega.

Ecoflow rakenduse kaudu näete järgmisi üksikasju: akupanga olek, juhtpaneel ja laadimisvõimalused. DELTA Mini on WiFi-funktsiooniga, mille abil saab DELTA Minit lihtsalt kaugjuhtida WiFi-ruuteri kaudu.

DELTA Mini akuhaldussüsteem (BMS) on loodud üksikute elementide jälgimiseks mitu korda minutis. Tänu sellele kasutatakse võimsust võimalikult hästi, aku on kaitstud ülelaadimise eest ja teile on kasulik pikem eluiga.

Ecoflow DELTA mini kaalub 10,7 kg ja seda on lihtne kasutada tänu praktilisele kandesangale. Nii on laadimisjaama lihtne kõikjale kaasa võtta – olgu siis pagasiruumi, haagissuvilasse, paati või loodusesse.

  Совместимые продукты и аксессуары

  Совместимые продукты

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.