GoPro Hero12 Black Creator Edition

Tootekood: CHDFB-121-EU
Laos

HERO12 Black Creator Edition on kõikehõlmav sisu jäädvustamise jõuallikas, mis muudab vlogimise, filmitegemise ja otseülekande lihtsamaks kui kunagi varem. Sellel terviklikul süsteemil on kõrge kvaliteediga 5,3K video, HDR (High Dynamic Range) fotod ja videod, Emmy®-võitnud HyperSmooth 6.0 video stabiliseerimine, uus Bluetoothi ​​helitugi, võimas LED-valgustus ja üle 5 tunni 4K30 salvestust ühe laadimisega.

 • 2x pikem aku eluiga kõrgetes resolutsioonides
 • HDR Video + Log Encoding
 • Wireless mikrofoni võimalus
 • Mitu Bluetooth ühendust korraga
 • Statiivi keere 1/4-20
Kuumakse al. 20.48 / 48 kuud

2 laos

679.99
579.99

679.99
579.99

Kuumakse alates 58 €

Kogus

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Vastupidav ja veekindel kuni 10m

Täiesti veekindel ja sama vastupidav kui alati, HERO12 Black on valmislõbusaid hetki jäädvustama igal seiklusel. GoPro legendaarne vastupidavus talub igasuguseid katsumusi ja jätkab töötamist, isegi kui sõidad läbi mudast, lumest või veest (kuni 33 jalga/10 meetrit). Vett tõrjuv objektiiviklaas aitab vähendada peegeldusi ja muid valguse defekte, et muuta Sinu fotod ja videod veelgi võluvamaks.

2x pikem aku eluiga

HERO12 Black-i oluliselt paranenud aku efektiivsus kasutab sama kaasasolevat 1720mAh Enduro akut, mis oli ka eelmisel mudelil, kuid pakub 2x pikemat kestvust 5.3K 60fps video kasutusajas. Saad 70 minutit pidevat salvestust 5.3K 60Fps juures (kõrgeimal seadistusel), lisaks üle 1,5 tunni 5,3K 30Fps juures ja üle 2,5 tunni pidevat salvestust 1080p 30Fps juures. Lisaks kasutab Enduro aku kaasaegset tehnoloogiat, mis suurendab ka GoPro eelmiste kaamerate ja akude jõudlust külmades tingimustes.

Kõrge dünaamile ulatusega foto + video

HERO12 Black viib oma parima pildikvaliteedi järgmisele tasemele HDR-iga nii videote (5,3K ja 4K) kui ka fotode juures. See sobib suurepäraselt keskkondadesse, kus on nii varje kui ka eredat valgust, HDR jäädvustab stseeni peeneid detaile, mis tavaliselt võiksid sulanduda varjude pimedusse või kaduda Sinu kaadri eredatesse kohtadesse. Tulemuseks on dünaamiline materjal tõetruude värvide ja terava pildiga.

Uskumatu pildi kvaliteet

HERO12 Blacki 5.3K video pakub 91% rohkem eraldusvõimet kui 4K ja uskumatu 665% rohkem kui 1080p, jäädvustades tegevust teravate detailide ja filmiliku pildikvaliteediga koos kõrge dünaamilise ulatusega (HDR) ning võimaldades samal ajal teha 27MP fotosid. GoPro Quik rakendust kasutades saad oma lemmik videodest haarata kaunieid kuni 24.7MP suuruseid fotosid.

Kuni 8x aegluup

Kõik on aeglasel liikumisel veelgi vapustavam. HERO12 Black võimaldab Sul salvestada tegevust kuni 8x aegluubis eraldusvõimetel kuni 2.7K, et taasesitada normaalse kiirusega või eriti sujuvas aegluubis, et püüda detaile, mida palja silmaga kunagi ei näeks.

Emmy® Auhinnaga pärjatud HyperSmooth 6.0 Stabilisatsioon

HyperSmooth jätkab hullumeelselt sujuva materjali loomise standardite seadmist ja sellel on riistvara, mis seda toetab – 2021. aasta Emmy® auhind In-Camera Sensor ja Software Stabilization kategoorias. HERO12 Black muudab selle veelgi paremaks, maksimeerides HyperSmooth AutoBoost jõudluse suurema stabiliseerimisega, samal ajal pakkudes vähem pildi kärpimist. Sõitke jalgrattaga, sõitke rulluiskudega, suusatage, jälitage oma lapsi pargis või saage suurepäraseid lemmiklooma POV kaadreid – isegi kõige raputavam materjal tuleb välja siidiselt sujuvana.

360° Horisonilukk

Andke oma videodele professionaalsete filmi välimus, hoides horisondi stabiilse, sirge ja sujuvana. HERO12 Blacki Linear + Horizon Lock digitaalne objektiiv hoiab teie materjali stabiilsena isegi siis, kui kaamera keerleb täielikult 360° salvestamise ajal. Kombineerituna HyperSmoothiga annab Horizon Lock teile ülimalt sujuva materjali, mis näeb välja täiesti sirge. Te ei vaja gimbalit ega stabiliseerimistarkvara professionaalse kvaliteediga tulemuste saamiseks.

Ekstra suur vaatenurk

HERO12 Blacki võimas pildisensor pakub suurimat vaatenurka, mis on kunagi HERO kaameral olnud. See pakub ekstra suure 8:7 kuvasuhtega materjali, mis mahutab igasse kaadrisse rohkem, pakkudes teile suurt lõuendit teie loovuse jaoks. Lihtsalt kasutage GoPro Quik rakendust, et suurendada, lõigata ja redigeerida oma kaadreid, hoides samal ajal oma materjali rikkaid tekstuure ja teravust. HERO12 Black viib 8:7 sammu edasi koos HyperView’ga. See GoPro eksklusiivne digitaalne objektiiv võtab 8:7 materjali ja esitab selle laiema 16:9 kaadritena. Tulemuseks on ülikaasahaarav video, mis suurendab tegevuspõhiseid POV-kaadreid, hõlmates rohkem teid ja teie ümbrust.

Sobib kokku uue Max Lens Mod 2.0’ga

Lisage HERO12 Blackile Max Lens Mod 2.0, et muuta see kõigi aegade laiemaks POV kaameraks HERO kaamerate valikus – kuni 177° (originaalse Max Lens Mod 155° ). Koos 36% suurema vaatenurgaga (FOV) ja 48% suurema vertikaalse salvestamise jaoks, pakub see kõige kaasahaaravamat 4K 60Fps resolutsiooni ja kõrgeimat stabiliseerimist – Max HyperSmooth. Samuti on olemas ka Horisondi Luku funktsioon ning 1080p120 video äärmiselt stabiilseks 4x aegluubis materjali salvestamiseks koos maksimaalse FOV-iga.

8-Bit, 10-Bit + Log video

HERO12 Black võimaldab teil valida 8-bitise, 10-bitise või Log video salvestamise vahel. Võimeline kuvama üle 1 miljardi värvi, pakub 10-bitine režiim sügavamat värvisügavust, sujuvamaid üleminekuid ja rohkem realismi Sinu videotes, samas kui 8-bitine annab väiksemaid failisuurusi. Edasijõudnud kasutajad saavad kasutada Log salvestust, et saada oma materjalis rohkem detaile, tehes vajalikud värvikohandused järeltöötluses.

Aja sünkronisatsioon

Edasijõudnud kasutajatel, kellel on rohkem kui üks HERO12 Black, on võimalik neid täpselt samasse ajakoodi sünkroonida, et mitme kaamera materjali monteerimine oleks palju lihtsam. See töötab koos Final Cut Pro, Adobe Premiere’i ja muude redigeerimistarkvaradega, et veelgi lihtsustada järeltootmist.

Bluetooth audio ühenduvus

Bluetoothi heli võimaldab teil ühendada HERO12 Blacki ühilduvate seadmetega juhtmevabalt. Vlogijad saavad ühendada juhtmevaba välise mikrofoni parema heli saamiseks, peale lugemiseks või intervjuude jaoks. Ühendades oma juhtmevabad kõrvaklapid, kuuleb Sinu GoPro häälkäsklusi müraolukordades või kui see on kinnitatud kuulmiskaugusest välja. Samuti saate oma kõrvaklappide kaudu kuulda kaamerat ennast, saades nii kinnituse, et ta sai käsu ja teeb seda, mida soovite.

Öö efektide TimeLapse + foto

HERO12 Blackil on 3 timelapse ja foto režiimi, mis võimaldavad teil pimedas ägedaid kaadreid saada. Star Trails kasutab maa pöörlemist ja tähti, et jäädvustada kauneid valgusjälgi öises taevas. Light Painting võimaldab teil liikuva valgusega luua hiilgavaid pintslitõmbe efekte. Vehicle Light Trails kasutab öise liikluse jäädvustamiseks muljetavaldavaid valgusjälgi.

Uus invtervall foto + teised režiimid

Salvesta ägedaid kaadrid Power Tools abil. Uus intervallfoto funktsioon laseb seadistada fotode jäädvustamise kindlate intervallide järel, samal ajal kui teie keskendute oma lemmiktegevustele. HindSight jäädvustab kuni 30 sekundit materjali enne salvestamise alustamist – isegi kui vajutate päästikule liiga hilja – ikkagi õige hetke kätte. On ka viitega salvestamine, mis võimaldab teil seadistada oma GoPro end ise sisse lülitama ja jäädvustama kaadri kuni 24 tundi ette ning pikk salvestamine, mis teeb lihtsaks videoklippide jäädvustamise 15 sekundist kuni 3 tunnini.

Märgitud videote automaatne saatmine Sinu telefoni

Lihtsalt ühendage oma GoPro koduse Wi-Fi-ga. Laadimise ajal salvestatakse teie materjal automaatselt üles pilve ja tehakse töödeldud video sünkroniseeritud muusika ja efektidega. Video saadetakse automaatselt teie telefoni ja on valmis jagamiseks.

Töötle oma videoid GoPro Quik rakendusega

GoPro Quik rakenduses on mitmesuguseid lihtsasti kasutatavaid tööriistu, mis võimaldavad teil redigeerida oma materjali nagu proff. Saate kohandada rakenduse poolt automaatselt loodud esiletõstetud videosid või luua oma videoid nullist. Võimalik on muuta ja vaatevälja nii fotodel ja videodel pärast salvestamist. Võite vahetada ultra-kaasahaarava HyperView, SuperView, laia või lineaarse vaatavälja vahel, et luua täpselt see kaader, mida soovite. Samuti saab ka muuta kaadrit kas püstiseks sotsiaalmeedias jagamiseks või laiaks ja kinolikuks. Saate ka suumida oma videote parimaid osi, et luua kõrge eraldusvõimega väljalõikeid, mis keskenduvad tegevusele, jättes ülejäänu välja. Oma videost saata võtta ka välja fotosid 24.7MP suurusena.

Lihtne saatmine + piiramatu pilve salvestamine

Piltide ja videote ülekandmine teie pilveühendusega kaamerast telefonile on lihtne ja mitmekülgne, kasutades kas Quik rakenduse kaudu juhtmevaba üleslaadimist või USB kaudu väga kiiret ühendust. Samuti on saadaval piiramatu pilvesalvestus koos lihtsa automaatse üleslaadimisega. Lihtsalt ühendage oma kaamera koduse Wi-Fi-ga ja kaamera teeb ülejäänu. Saate oma SD-kaardi kasutada sisu arvutisse laadimiseks.

Laiekraan, Vertikaalne + Täisekraan Salvestamine

HERO12 Blacki lihtsad juhtelemendid lubavad Sul lihtsamalt kui kunagi varem saada sellise kaadri nagu soovid. Saad kiiresti vahetada laiekraaniga salvestamise (16:9 kuvasuhe), et vaadata täisekraanil televiisoris või YouTube’is ning vertikaalsete videote (9:16 kuvasuhe) jäädvustamise, et vaadata oma telefonis või postitada sotsiaalmeediasse vahel. Maksimaalse paindlikkuse tagamiseks salvestab täisekraani valik äärmiselt mitmekülgse 8:7 kuvasuhtega. See jäädvustab stseenist rohkem ja võimaldab Sul lõigata ja suumida ilma kaadri detaile kaotamata. See muudab selle ideaalseks töödelemiseks oma telefonis GoPro Quik rakenduse abil.

Lihtne Käed Vabad Salvestamine

HERO12 Black on täis funktsioone, mis muudavad uskumatu materjali saamise lihtsaks, kui Sinu käed on hõivatud jalgratta lenksude, suusakeppide, köiest kinni hoidmise ja muuga. See on piisavalt kompaktne ja kerge, et seda mugavalt kanda ühega paljudest saadaolevatest GoPro kehakinnitustest. Kinnitatuna saate kasutada häälkäske täiesti käed vaba juhtimiseks. Jäädvustage kaasahaaravat videot või TimeWarp 3.0 materjali või proovige uut intervallfoto režiimi, et jäädvustada dramaatilisi unikaalseid kaadreid, olles samal ajal hetkes.

Mitmekülgne Kinnitamine

Jalgrattakinnitused, lainelaua kinnitused, autokinnitused, rattakinnitused, statiivid, käepidemed, pikendusvardad ja palju muud. GoPro-l on suur valik kinnitusi, mis aitavad Sul jäädvustada igasuguseid kaadreid, mida võid ette kujutada. Jäädvusta oma seiklused uskumatust uuest vaatenurgast ja vaata neid nii, nagu Sa pole neid kunagi varem näinud. Jäädvusta POV kaadreid ja ela imelisi hetki täpselt nii, nagu Sa neid nägid. HERO12 Blacki väga lihtne kinnitussüsteem muudab kaadrite seadistamise ja kinnituste vahetamise lihtsaks. Uus 1/4-20 kinnitus lisab rohkem võimalusi, tehes HERO12 Blacki ühilduvaks standardsete statiivikinnituste ja lisatarvikutega.

Täienda Media Modi + Light Modiga

HERO12 Blacki modifikatsioonid võimaldavad teil kohandada oma GoPro vastavalt oma vajadustele. Kasutage Media Modi, et muuta HERO12 Black multimeedia tööjaamaks. Sellel on mitmekülgne suunav mikrofon, mis suudab heli prioriseerida Sinu kaamera ees, kaamera taga või salvestada heli mõlemast suunast samaaegselt. Sellel on ka standardne 3,5 mm mikrofoniauk ja HDMI väljund välise monitori kasutamiseks ning kaks külmtalla kinnitust valgustite, LCD-ekraanide või muude tarvikute jaoks. Kas vajate rohkem valgust? Light Mod võimaldab Sul valgustada tegevust ja oma järgmist seiklust laia ja ühtlase valgusega.

Lihtne + Pro Juhtimine

HERO12 Black pakub kaht juhtelemendite valikut, mis võimaldavad Sul valida lihtsa suuna ja salvesta või täieliku kaamerakontrolli vahel. Lihtsa puhul vali lihtsalt oma kaader ja vajutage salvestamise nuppu, et saada hämmastavaid tulemusi. Vahetage hõlpsalt laiekraani või mobiilsete kaadrite vahel, jäädvustades aegluubis materjali, öiseid efektide ja tehes muid kohandusi vaid mõne puudutusega. Professionaalsed juhtelemendid avavad võimaluse kõigi režiimide, seadete ja funktsioonide peenhäälestamiseks. Kui oled seaded sisse lülitanud, saad need määrata eelseadistusteeks. Saad luua terve eelseadistuste raamatukogu kinokaadrite, tegevusmaterjali, öise jäädvustamise või muu vajaliku jaoks.

Esimene + Tagumine LCD Ekraan

Vali oma kaadrid täpselt kas eesmise või tagumise LCD ekraaniga. Kasutage suurt tagumist puutetundlikku ekraani, et jäädvustada stseen enda ees, või pöörake oma kaamera ümber ja kasutage eesmist ekraani vlogimiseks ja iseenda jäädvustamiseks. Eesmine ekraan pakub sujuvat teravat pilti, samal ajal kui tagumise ekraani kiired puutetundlikud juhtelemendid muudavad režiimide vahetamise ja seadete kohandamise lihtsaks.

Webcam + Otseülekanne

Kasutage HERO12 Blacki äärmiselt mitmekülgse veebikaamerana või otseülekande jaoks või vlogimiseks koos sujuva HyperSmooth video ja terava eraldusvõimega.

Karbist leiad
GoPro Hero12 Black kaamera:
1 tk
Volta akuga juhtimisstatiiv:
1 tk
Meedia moodul:
1 tk
Valgusmoodul:
1 tk
Enduro aku:
1 tk

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.