Hollyland Lark Max Wireless Lavaliere Microphone set

Tootekood: 124306
Läbimüüdud

Hollylandi uusim juhtmevaba mikrofonide süsteem Lark Max pakub stuudiokvaliteediga heliedastust kuni 250 meetri raadiuses. Tänu unikaalsele MaxTimbre mikrofonile ja täiustatud Environmental Noice Cancellation (ENC) tehnoloogiale kõlab teie salvestis nii, nagu oleks see stuudios lindistatud.

Kuumakse al. 11.27 / 36 kuud

Läbimüüdud

278.90

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Hollylandi uusim juhtmevaba mikrofonide süsteem Lark Max pakub stuudiokvaliteediga heliedastust kuni 250 meetri raadiuses. Tänu unikaalsele MaxTimbre mikrofonile ja täiustatud Environmental Noice Cancellation (ENC) tehnoloogiale kõlab teie salvestis nii, nagu oleks see stuudios lindistatud.

Hollyland Lark Max seab heli kvaliteedile uue standardi, pakkudes võrratult rikast ja selget heli. Saatjal on 8 GB sisseehitatud mälu, mis mahutab kuni 14 tundi varusalvestust – te ei pea muretsema intervjuude, vlogide, podcastide jt helisalvestiste võimaliku kvaliteedikao pärast.

Tänu 48kHz/24-bitisele ringkarakteristikuga suure tundlikkusega mikrofonile pakub Hollyland Lark Max võrratult kristallselget heli. 48kHz diskreetimissagedus (sampling rate), 24-bitine bitisügavus, 70 dB signaali-müra suhe (SNR) ja maksimaalne helirõhu tase (SPL) 128 dB jäädvustavad iga detaili ja nüansi hämmastava selgusega. Lark Max suudab vaevata vastu pidada 120dB SPL-ile ja jäädvustada ootamatuid piike kuni 128dB, kui saatja sisendvõimendus on seatud miinimumile – see vähendab märkimisväärselt moonutatud või katkendliku helisalvestise riski.

Täiustatud ENC-tehnoloogia tuvastab ja minimeerib ümbritsevat müra, tagades, et salvestatav heli jääb kristallselgeks ja moonutustevabaks isegi keerulistes salvestuskeskkondades. ENC-režiimi saab vastavalt vajadusele sisse või välja lülitada mõlemast, kas saatjast või vastuvõtjast. Tänu digitaalse signaalitöötluse (DSP) tehnoloogiale on helisignaali kvaliteet märkimisväärselt paranenud ning moonutused ja soovimatu müra on minimeeritud.

3,5 mm ja USB-C väljundliidesed teevad Hollyland Lark Maxi ühilduvaks paljude kaameratüüpidega, nagu videokaamerad, peeglivabad kaamerad, seikluskaamerad jpt. Lihtsalt ühendage vastuvõtja kaameraga, kasutades 3,5 mm TRS – 3,5 mm TRS kaablit. Toetatud on ka USB Audio Class (UAC) standard ning seetõttu saab Lark Max kasutada ka heli edastamiseks arvutisse või nutiseadmesse otse USB-kaabli kaudu.

Olulisimad omadused

 • Professionaalsel tasemel helisalvestus.
 • Tööulatus otsenähtavusel kuni 250 meetrit.
 • Äärmiselt kompaktne, kaasaskantav ja kerge.
 • 3,5 mm TRS, USB-C ning Lightning kaablid komplektis kaamera, arvuti ja nutiseadmetega ühendamiseks.
 • 1.1´´ puutetundlik värviline ekraan.
 • Kohanduv frequency hopping tehnoloogia.
 • Saatjatel magnetkinnitused.
 • Ainulaadne MaxTimbre Mic tehnoloogia.
 • Laadimiskohver hoiustamiseks ja laadimiseks võimaldab kuni 22 tundi tööaega.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.