Insta360 X4

Tootekood: CINSABMA
Laos

Insta360 X4 on 360° kaamera, mis pakub kõrglahutusega 8K video salvestust ja 72 MP PureShot fotosid, muutes selle ideaalseks vahendiks professionaalseks ja harrastuslikuks kasutamiseks. Tänu mitmekülgsetele salvestusrežiimidele ja intuitiivsetele redigeerimisvõimalustele on see suurepärane valik igale, kes soovib jäädvustada erakordseid hetki detailse pildi ja kinematograafilise kvaliteediga.

• AI PureShot tehnoloogia
• MegaView vaatenurk ja mitmekülgsed salvestusrežiimid
• Eemaldatavad objektiivikatted, 2.5-tolline Gorilla Glass puuteekraan
• Insta360 Studio ja mobiilirakenduse töötlusvõimalused
• 2290 mAh aku, 10 m veekindlus, USB-C ja Wi-Fi ühenduvus
• FlowState stabiliseerimine ja 360° horisontaallukustus

Kuumakse al. 20.18 / 48 kuud

1 laos

559.99

559.99

Kuumakse alates 56 €

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Muljetavaldav 8K 360° video ja PureShot fotod
Insta360 X4 kaamera viib sind kinematograafilise 360° video maailma, võimaldades salvestada 8K30 kvaliteedis videosid. See on varustatud AI PureShot tehnoloogiaga, mis töötleb 72 MP fotosid, pakkudes erakordselt selgeid ja jagamiseks valmis pilte. Täiustatud kahe kaamera funktsionaalsus toetab nii 4K60 ühe-objektiivi režiimi kui ka laiahaardelisi 360° vaateid.

Innovaatiline vaatenurk ja salvestusrežiimid
MegaView vaatenurk vähendab moonutusi ja laiendab kuvasuhte valikuid, tagades 360° video kõrgema kvaliteedi. X4 toob esile ka uuenduslikud salvestusrežiimid nagu “Bullet Time” kuni 5K120 ja ajavahemik-video 11K resolutsioonis, mis avardab loovuse piire.

Täiustatud disain ja interaktiivsus
Kaamera on ümber kujundatud eemaldatavate objektiivikaitsmetega ning 2.5-tolline puuteekraan Gorilla Glassist tagab vastupidavuse ja mugavuse. Uus Insta360 Studio tarkvara ja mobiilirakendus pakuvad hulgaliselt töötlusvõimalusi ja efekte, muutes videojäädvustuse veelgi intuitiivsemaks.

Pikk aku eluiga ja ühenduvusvõimalused
Suuremahuline 2290 mAh aku võimaldab pikaajalist salvestust, ja kaamera veekindlus kuni 10 meetri sügavusel laiendab kasutusvõimalusi veekogudes. USB-C ja Wi-Fi kiirendatud ülekandekiirus tagavad materjalide kiire laadimise ja jagamise.

Stabiliseerimine ja horisontaallukustus
FlowState stabiliseerimine hoiab pildi sujuvana ka ekstreemsetes tingimustes ning 360° horisontaallukustus säilitab tasakaalustatud vaate igas olukorras. Need funktsioonid kindlustavad, et sinu videod on alati stabiilsed ja professionaalse kvaliteediga.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.