MOZA Air 2S

Артикул: 9006919900_1
В наличии

Moza Air 2S toetab enamikku peeglita ja kuni 9,3 naela DSLR-kaameraid. Gimbalil on suhteliselt kompaktne disain ja metallkorpus, nii et see on tugev ja vastupidav. Sisseehitatud aku töötab kuni 20 tundi ja USB-kiirlaadija kasutamisel saab seda laadida ligikaudu kahe tunniga.

Eжемесячный платеж от 17.98 / 48 месяцы

1 в наличии

499

499

Ежемесячный платеж от 49.9 €

 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Kaksteist nuppu käepidemel võimaldavad teil otse juurdepääsu gimbali/kaamera funktsioonidele, samas kui nutikas mikrokäsiratas võimaldab teil käigu pealt täpseid seadistusi teha, ilma et peaksite kõike peatama. Muud funktsioonid hõlmavad liikumisjuhtimise jäljendamist, Inception režiimi, objektide jälgimist ja laiendusi, nagu ARRI rosett ja kingakinnitus gimbali laiendamiseks professionaalsemaks kasutamiseks.

Smart Micro käsiratas

Moza Air 2S-il on nutikas käsiratas, mis töötab ülisujuvalt ja võimaldab mikroreguleerimist, võimaldades täpset juhtimist selliste funktsioonide jaoks nagu panoraam, kallutamine, zuumimine ja fookuse jälgimine. See funktsioon võimaldab teil liikvel olles täpseid muudatusi teha.

Mitu professionaalset laiendust

Air 2S pakub gimbali laiendamiseks mitut kinnitustüüpi. Seal on ARRI rosett, kingakinnitus ja M4 kinnitusava. Kinnitage otse mikrofonid, tuled, monitorid ja muud tarvikud.

Sädetoitesüsteem 3.0

Sisseehitatud 3200 mAh suure mahutavusega aku töötab kuni 20 tundi ja toetab kuni 30 W laadimiskiirust, mis võimaldab seda laadida umbes kahe tunniga. Gimbali saab kasutamise ajal laadida ka valikulise toitepangaga.

Üheastmeline tasakaalustamine

Kiirkinnitussüsteem ühildub Manfrotto kiirkinnitusplaatidega ja võimaldab üheastmelist tasakaalustamist, kasutades sisseehitatud kõva stoppi, mis tähendab, et saate statiivilt pihuarvutist gimbalile minna sekunditega. Air 2S võimaldab teil kaamera sisse ja välja lülitada, ilma et peaksite raskuskeset korrigeerima ja gimbali tasakaalustama.

Kolmeteljeline lukukujundus

Air 2S kolmeteljeline lukukujundus võimaldab hõlpsat juurdepääsu kohandatud tasakaalustamiskonfiguratsioonidele ja seda kasutatakse ka turvalisemaks ladustamiseks. Iga telje riivi saab lukustada liikvel olles ilma tarkvaramenüüdes navigeerimiseta.

Automaatne häälestamine

Intuitiivne AI-algoritm suudab arvutada teie kaamera seadistuse jaoks kõige optimaalsemad parameetrid, kõrvaldades soovimatu vibratsiooni.

Profiili seaded

Tavaliselt kasutatavate kaamerate individuaalsete profiilide salvestamiseks saab salvestada kolm kasutajaandmete komplekti. Selle võimalusega ei pea te iga kord kaamerat vahetades oma seadistust uuesti konfigureerima.

Mimic Motion Control

MOZA Air 2S-i saab juhtida nutitelefonide kaudu, millel on sisemine lüliti, et jäljendada teie telefoni liikumist ja juhtida iga telge iseseisvalt.

Objekti jälgimine

Valige kaasasolevas mobiilirakenduses sihtmärk ja gimbal jälgib teie objekti liikumise ajal.

Inception režiim

Populaarne režiim pöörab Gimbali pead automaatselt, pakkudes loomingulist ja kõrge tootmisväärtusega tulemust.

FPV režiim

Vajutage kolm korda funktsiooninuppu, et siseneda FPV režiimi, mis võimaldab saavutada täielikku 360° sünkroonset liikumist.

Spordi režiim

See režiim aitab hõlpsalt jäädvustada sportlikku tegevust ja muid kiireid liikumisi.

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.