Nanlite – Forza 60B

362.99

NanLite Forza 60B on sama ülikompaktse vormiga kui Forza 60.

NanLite on oma jõudlust suurendanud, tutvustades Forza 60B kahevärvilist LED soolovalgustit. 60B värvitemperatuur varieerub sooja 2700K-ga ja jaheda 6500K-ga, et tulla toime ümbritseva valguse tingimustega, sobitada muid seadmeid või lihtsalt loomingulise väljenduse jaoks. Armatuuri kõrge CRI / TLCI hinnang 96/98 kinnitab selle värvilahenduse täpsust. Valgustugevus on samuti erinev ja kuigi saate neid seadistusi lokaalselt teha, saate tänu sisseehitatud 2,4 GHz tehnoloogiale ka juhtmeta juhtida eraldi ostetud saatja abil.

Omanäoline on ka valguse eriefektid, mis hõlmavad CCT silmust, INT-i silmust, välklampi, pulssi, tormi, televiisorit, paparatsosid, küünlaid / tuld, halba pirni, ilutulestikku, plahvatust ja keevitamist. 20 x 10 x 8 cm suurune seade kaalub vaid 0,8 kg, mis teeb sellest teie komplekti praktilise lisa ja nõuab samas minimaalselt ruumi.

Forza 60B-d jahutab vaikne, juhitav ventilaato millel on vahelduvvoolu / alalisvoolu võimalused. Valgus on kasutatav üle kogu maailma tänu 110 kuni 240 VAC toiteallikale, kuid see võib töötada ka NP-F või 14,8 V V-tüüpi patareidega, ostes eraldi akuhoidiku või adapteri olukordadeks, kui vahelduvvoolu pole saadaval.


Leidsid soodsama hinna?
meilt saad parema pakkumise!

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 114128 Kategooriad: , , , Sildid: , ,