Nanlite – Mira 26B

Tootekood: 115724
Läbimüüdud
Kuumakse al. 7.25 / 24 kuud

Läbimüüdud

141.90

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Nanlite Mira 26B kahekordse paindlikkusega kätega iluvalgusti, mis edastab elektrienergia USB kaudu, toodab varjudeta valgustust, mis on ideaalne kõigile, kes tegutsevad ilu, tätoveeringute või sisuloomise valdkonnas. Valgusti hämardub 0-st 100%-ni ja sellel on reguleeritav värvitemperatuuri vahemik (2700–6500 K). Seadet toidab vahelduvvool kaasneva adapteri abil.

Varjudeta valgustus
Mira 26B tekitab pehmet varjudeta valgustust minimaalse seadistuseta. Juhtnupud võimaldab muuta eredust vahemikus 0–100% ja värvitemperatuuri soojast külma peale (6500–2700 K), saavutades ilusaid tulemusi ilma, et oleks vajalik lisada plastist filtreid või tekitada kangaga hajutamist.

Kahekordse paindlikkusega käpad
Mudelil Mira 26B on kaks eraldi LED paneeli, mis on suutelised pöörlema 360 kraadi, ja kahekordse paindlikkusega käed, võimaldades teil asetada oma valgustit täpselt teie jaoks vajalikku kohta. See on ideaalne valgusti ripsmetehnikutele, jumestuskunstnikele, juuksuritele, tätoveerijatele, kosmeetikutele ja kõigile, kes loovad ise videoblogi või otseülekannet.

Sobib nutitelefoniga kasutamiseks
Tänu kaasnevale nutitelefoni klambrile on mudel Mira 28B ühilduv kõige populaarsemate nutitelefonidega. Samaaegselt hoiab USB kaudu edastatava toite funktsioon telefoni akut laetuna otseülekande edastamise, videoblogi loomise või aegvõtete ajal.

Aku ei saa kunagi tühjaks
USB kaudu edastatava toite funktsiooniga saate kasutada sisseehitatud USB-pesa, et nutitelefonid ja muud seadmed oleks otseülekannete, pikemate videovõtete, aegvõtete jpm ajal laetud.

Energiavaru kõikjal
Mira 26B, mis on optimeeritud kasutamiseks stuudios või võtteplatsil, kasutab kaasnevat vahelduvvooluadapterit või NP-F/V-kinnitusega akusid valikulise adapteriga.

Mitu juhtimisvõimalust
Mudelil Mira 26B on intuitiivne seadmel asetsev juhtseade, seda on võimalik juhtida ka juhtmevabalt 2.4G ühenduse kaudu. Seadmel asetsev juhtseade, juhtimine mobiilirakendusega ja juhtmevabalt.

Pakendis

 • Nanlite Mira 26B kahekordse paindlikkusega kätega iluvalgusti
 • Nutitelefoni klamber
 • Kandekohver
 • Vahelduvvooluadapter

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.