Nanlite – MixPad 11C II

Tootekood: 116536
Läbimüüdud
Kuumakse al. 8.90 / 24 kuud

Läbimüüdud

171.90

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Õhuke ja kerge valgusti (16,51 x 3,5 x 16,51 cm), millel on muljetavaldavalt ere valgusvoog oma suuruse kohta ja ainulaadne võime teha vahetus traditsioonilise mitme LED lambiga rivi, hajutava SMD LED paneeli ning häälestatava RGB rivi vahel ühe nupuvajutusega. Seadmel MixPad II 11C on ka 0-st 100%-ni hämardus, 842 luksine väljund ühe meetri juures 5600 K (tugeva valguse režiim), reguleeritav värvitemperatuuri vahemik (2700–6500 K) nihkega rohelisest magentapunaseni (saadavalt ainult tugeva valguse režiimis), 360-kraadine värvuse juhtimine 100 värviküllastuse tasemega, CRI keskmine indeks 98 ja TLCI indeks 95. Seadet toidab vahelduvvooluadapter, Sony NP-F stiilis akud (müüakse eraldi) või alalisvool D-tap kaabli kaudu (müüakse eraldi).

Nanlite Mixpad II 11C RGBWW tugeva ja pehme valgusega LED paneel
See on õhuke ja kerge valgusti (16,51 x 3,5 x 16,51 cm), millel on muljetavaldavalt ere valgusvoog oma suuruse kohta ja ainulaadne võime teha vahetus traditsioonilise mitme LED lambiga rivi, hajutava SMD LED paneeli ning häälestatava RGB rivi vahel ühe nupuvajutusega.

Stuudiokvaliteediga valgustid
Seadmel Nanlite MixPad II 11C on reguleeritav värvitemperatuuri vahemik (2700–6500 K) nihkega rohelisest magentapunaseni, 360-kraadine värvuse juhtimine 100 värviküllastuse tasemega, CRI keskmine indeks 98 ja TLCI indeks 95. (Nihe rohelisest magentapunaseni saadaval ainult tugeva valguse režiimis.)

Võimas väljund
Ühe meetri kauguselt kiirgab MixPad II 11C 842 luksi 5600 K tasakaalustatud valgust tugeva valguse režiimis, tagades ereduse taseme, mida leidub tavaliselt palju suuremates valgustites.

Kolme erineva LED valgusallika mitmekülgsus
MixPad II 11C on võimeline lülituma tugeva valguse jaoks mõeldud traditsioonilise multi-LED lampide rivi, pehme ja valguse jaoks mõeldud hajutava SMD LED paneeli ning häälestatava RGB paneeli vahel, et ühe nupuvajutusega luua värvilisi ja loomingulisi efekte.

Erakordselt õhuke paneel
MixPad II 11C, mis kaalub 340 g ja mille laius on 3,5 cm, võtab minimaalselt ruumi mis tahes tarvikukotis, töölaual videokonverentsi ajal või kaamerale kinnitatuna.

Mitu energiarežiimi
MixPad II 11C, mis on suurepärane kasutamiseks nii stuudios kui ka võtteplatsil, töötab kaasneva alalisvooluadapteri, Sony NP-F akude (ei sisaldu komplektis) või D-Tap kaabliga (ei sisaldu komplektis).

Omadused

 • Stuudiokvaliteediga valgustus
 • Ja võimas valgusvoog
 • Lisaks kolme erineva LED valgusallika mitmekülgsus
 • Erakordselt õhukeselt paneelilt
 • Mitme energiarežiimiga

Pakendis

 • Nanlite Mixpad II 11C RGBWW tugeva ja pehme valgusega LED paneel
 • Toiteadapter
 • Kaubamärgi Nanlite kaheaastane piiratud garantii (registreerimise korral pikendatakse kolme aasta peale)

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.