Typhoon H Plus

Typhoon H Plus

Tuntud droonitootja Yuneec tuli hiljuti välja uue H-seeria drooniga, mille nimeks sai Yuneec Typhoon H Plus. Drooni standardvarustuses olev kaamera on varustatud 1″ senoriga ning suudab filmida 4K-videot kuni 60 kaadrit sekundis. Lisaks on droonil sellised lennurežiimid nagu Follow Me, Point of Interest ja Curve Cable Cam. Mõeldud on ka ohutusele, sest kõik Typhoon H Plusi olulisemad sisemised komponendid on nüüd paremini kaitstud elektromagneetiliste segajate eest eest ning PX4 lennukontroller ja 6-rootorit tagavad maksimaalse töökindluse ka õnnetuste korral, kus näiteks üks mootoritest on kahjustada saanud.

Vastupidav ja tõhus

Uuesti disainitud propellerid ja  kõrgema pinge peal töötav LiHV aku teevad Typhoon H Plus-ist ühe vaiksema ja efektiivsema kaameraga drooni, mida saab heades tingimustes lennutada kuni 28 minutit. Uuendatud ST16S-kaugjuhtimispult on heledama ekraaniga, riistvaraliselt optimeeritud (“jookseb kiiremini”) ning uus kasutajaliides ja USB-pesa kiireks ligipääsuks andmetele. Nii mõnedki nendest omadused on üle tulnud just tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud Typhoon H520 pealt.

Ohutu 6 rootoriga süsteem

Maksimaalse turvalisuse tagab “No fly zone” funktsioon, mis ei lase droonil lennata, ega õhku tõusta lennujaamade läheduses. Kasutaja saab ka ise panna peale piiranguid, kust drooni ei saa välja lennutada. Kui lennuajal peaks midagi kas mõne propelleri või mootoriga juhtuma, siis Typhoon H vahetab ennast 6-rootori režiimist 5 rootori režiimi, et lennuvõimekus säilitada.

C23 4K kaamera 1“ sensoriga

Typhoon H Plus-iga kaasa tulevas C23 kaameras on 1-tolline CMOS-sensor, mis teeb kuni 20 megapiksliseid pilte ja filmib 4K videoid kuni 60 kaadrit sekundis. Samuti on sel parandatud võimekust väheses valguses pilte ja videoid teha ning kaamera dünaamiline ulatus on parem, kui eelmistel Typhoon H-seeria droonidel. Integreeritud 3-teljelist gimbalit saab pöörata 360° ümber oma telje ja jalad saab lennu ajal üles tõsta, et need pildile ei jääks.

ST16S kaugjuhtimispult

Androidi baasil töötav ST16S on varustatud Intel® Quadcore protsessoriga, mis annab piloodile täieliku kontrolli Typhoon H Plus-i funktsioonide üle ja teeb fotode ning videote tegemise lihtsamaks kui kunagi varem. Kõiki olulisi kaamera seadeid, näiteks video eraldusvõimet, kaamera kallutamist, valge tasakaalu ja palju muud, saab otse läbi ST16S-i juhtida. Pult kuvab otsepilti reaalajas 720p (HD) kvaliteedis 7″ ekraanile ning juhtpult on varustatud ka HDMI väljundiga, et pilti saaks kuvada vajadusel ka suuremale ekraanile.

Ülestõstetavad jalad

Typhoon H Plusi jalgu saab üles tõsta nupuvajutusega, mis tagab kaamerale 360° vaatevälja

Droon koos intelligentsete automaatlendude režiimidega

Orbit Me – Typhoon H plus lendab mööda rigikujulist ala hoides lennu vältel fookuses pilooti

Point of Interest – Valige välja objekt “Point of intrest” režiimis ja Typhoon H tiirleb automaatselt selle ümber

Journey – Sõltuvalt soovitud seadistusest liigub Typhoon H Plus lineaarselt ülespoole ja seejärel automaatselt tagasi

Follow Me / Watch Me –“Follow Me” režiimis liigub YUNEECi Typhoon H Plus piloodiga. Kui funktsioon Watch Me on aktiveeritud, jääb kaamera alati piloodi peale

Curve Cable Cam – Typhoon H Plus lendab eelnevalt salvestatud koordinaatide põhjal kasutaja määratletud marsruuti. Operaator saab keskenduda filmimisele, samal ajal kui Typhoon H Plus lendab lennutrajektoori iseseisvalt.

<Return Home –  Typhoon H Plus pöördub automaatselt ümber ja maandub teie poolt ühe nupuvajutusega.

Takistuste vältimine

Typhoon H Plus peatub automaatselt, kui ette satub on mõni takistus.

Kompaktne kaameraga droon

Typhoon H Plus’i on transportida lihtne, teda on võimalik kaasa võtta igale reisile.  Kiirlukustussüsteem muudab propellerite paigaldamise ja eemaldamise äärmiselt lihtsaks. Veelgi enam, iga kuue rootori käpad on kokkuvolditavad, muutes Typhoon H Plus’i kompaktseks.

Aksessuaarid Typhoon H jaoks

Typhoon H Plus’iga sobib kokku Skyview FPV peakomplekt, mis kujutab endast sisseehitatud ekraaniga peakomlekti, mis tekitab piloodis lendamise tunde ja päikeselisel päeval ei pea muretsema pildi nähtavuse pärast. Juurde saab soetada ka DY5 laadija, mis laeb kahte drooni akut korraga ning DY5

Skyview prillid saad soetada siit: https://droon.ee/toode/yuneec-skyview/

Miks soetada endale Typhoon H Plus?

 • C23 1″ sensoriga kaamera koos 360 ° gimbaliga
 • 20 MP foto resolutsioon ja 4K video 60 kaadrit sekundis
 • Saadaval koos Intel® RealSense ™ -i automaatse takistuste vältimise süsteemiga
 • Kuni 28-minutit lennuaega
 • Integreeritud Android operatsioonisüsteem
 • Mitmekülgsed lennurežiimid (orbit, POI, Journey, Curve Cable Cam, Follow Me, Return Home)
 • Tänu 5-mootori režiimile on suurenenud lennuturvalisus. Lülituge ümber 6 mootorilt 5 mootorile, kui lennu ajal saab kahjustada mootor või propeller.
 • Optimeeritud disain tagab jahutuse eesmärgil parema õhuvoolu
 • Vaikne lennutegevus
 • Puudub andmete edastamine välistele serveritele
 • SkyView-FPV peakomplekt (müügil eraldi)
 • Ülestõstetavad jalad, et tagada 360 ° vaateväli
 • Kokkupandavad rootorid, mis hõlbustab drooni transporti
 • Lendamine on samuti võimalik tugevate tuultega


Allikas: www.yuneec.com