Autel Robotics kuulutas välja täiustatud takistuste vältimisega EVO Nano ja Nano+ droonid

Autel Robotics kuulutas välja täiustatud takistuste vältimisega EVO Nano ja Nano+ droonid

Autel Robotics kuulutas välja oma seni kõige väiksemad ja kergemad droonid – Autel EVO Nano drooniseeria, mis kaalub vaid 249g, tagab binokulaarsete nägemisanduritega kolmekordse takistuste vältimise. Sellel on kaks variatsiooni: Nano, millel on 1/2-tolline CMOS-kaamera andur ja Nano+, mis on varustatud 1/1,28-tollise CMOS-sensoriga. Mõlemi mudeli maksimaalne lennuaeg on 28 minutit.

EVO Nano ja EVO Nano+ hinnad ning värvivalikud

EVO Nano ühe akuga baasmudeli saate osta 649€ eest, EVO Nano+ baasmudeli hind on 799€. Saadaval on neli värvivalikut: klassikaline Autel Orange, Blazing Red, Deep Space Grey ja Arctic White.

EVO Nano+ tehnilised andmed

EVO Nano+ on varustatud 1/1,28-tollise (0,8-tollise) CMOS-sensoriga, mis suudab jäädvustada 50 MP fotosid. RYYB värvifiltri (mis edastab umbes 40% või rohkem valgust) massiivi disain ja suur ava f/1,9 vähendavad müra ja annavad suurepäraseid tulemusi isegi hämaras. PDAF + CDAF autofookussüsteem võimaldab objekti uskumatult täpselt jälgida.

EVO Nano tehnilised andmed

½-tollise sensoriga varustatud Autel EVO Nano suudab teha 48MP fotosid ja salvestada üliteravaid 4K/30 kaadrit sekundis videoid. Koos kolmeteljelise gimbaliga, et vältida vibratsiooni, on Nano loodud sujuva kaadri tagamiseks, olenemata sellest, kui karmid on tingimused.

SkyPortrait kinematograafilised võtted

Droonid toetavad nelja automaatset võtterežiimi: FlockRocketFade Away ja Orbit. Rakenduse Autel Sky abil saate oma videole heliriba ja filtreid lisada või kiirelt ja hõlpsalt filmide tegemiseks kasutada eelnevalt salvestatud malle.

Siis on HDR-režiim, mis teeb kiiresti mitu fotot erineval säritusel ja ühendab need järeltootmisel kokku, et pigistada maksimumi välja varjudest ja esiletõstetud detailidest olenemata valgustingimustest.

Ülekandeulatus

Auteli sõnul kasutavad droonid oma seni tugevaimat pildiedastussüsteemi SkyLink, et pakkuda edastusulatust umbes 10 km kaugusel kiirusel 2,7 K/30 kaadrit sekundis.

EVO Nano ja EVO Nano+ saadavus

Droonid jõuavad turule eeldatavasti 2021. aasta oktoobri lõpuks.

EVO Nano ja EVO Nano+ tootelehed.