DJI Ronin-S

DJI Ronin-S

DJI’l on hea meel teatada uuest Ronin-S’ist, mis on disainitud DSLR-i ja peegelkaamerate jaoks. See kompaktne käsigimbal on võtteid tehes äärmiselt stabiilne.

Disain

Ronin-S innovaatiline raamistik muudab kaamera tööd paremaks ja laseb sellel alati olla omal kohal. Selline ergonoomiline disain hoiab ära kaamera ebavajalikud liigutused.

Smooth Track

Smooth Track tehnoloogia võimaldab sujuvalt üle minna erinevatele kaamera nurkadele. Kaks kohandatavat parameetri rühma võimaldavad sul salvestada oma lemmik Smooth Track seadeid. Ronin-S uus sport režiim tõstab Smooth Track tundlikkust, et kaasa minna iga liikumisega.

Mitmekülgsus

Ronin-S’i on lihtne paigaldada RC buggy peale madala nurga alt kaadrite tegemiseks või isegi kasutada stabiilse kaugkaamerapeana kaamerakraana kasutamisel. Spetsiaalset DJI Focus Command Unit’it võib paigaldada lisaseadme dokile, võimaldades operaatorile leida fookust standartse käepideme kasutamisel. Samuti on võimalik lisada Ronin-S’i käeshoitavale seadmepaneelile ilma gimbali, fookuse ja kaamera katiku juhtimise kahjustamiseta.

Ökosüsteem

Me saame aru, et mõni kord Teie vajate rohkemat, kui vaid gimbalit oma projekti jaoks. Ronin-S’il on mitu lisakinnitust, mis tagavad täielikku toetust lisamoodulitele nagu mikrofon, LED-tuled ja isegi juhtmevaba videosaatja. Ühilduvus DJI juhtimisseadmetega nagu Master Force pakub intuitiivset juhtimist. Master Wheels on ka võimelised andma kaugjuhtimise operaatoritele täpseid gimbali liikumisi.