Nanlite Halo ringvalguste ülevaade

Nanlite Halo ringvalguste ülevaade

Kui otsite ringvalgustit, on turul valikuid üsna palju, kuid Nanlite’i Halo seeria pakub midagi erilist. Igal Nanlite’i tootel on CRI(Color Rendering Index) reiting 95 või kõrgem – see tähendab, et teie värvid ja nahatoonid on võimalikult loomulikud ja täpsed. Olenemata sellest, kas jäädvustate videot või fotosid või teete hoopis soengut ja meiki, saate olla kindlad, et värvid ja toonid videos ja pildis vastavad reaalsusele.

Halo: parimad LED-ringvalgustid telefonikasutajate ja ilutegijate jaoks

Nanlite pakub laia valikut ringvalgusteid, mis vastavad igaüks erinevatele vajadustele. Vaata videot: 

https://youtube.com/watch?v=gnQ97pmxkvg%3Ffeature%3Doembed

Meie kaupluses on saadaval kolm Nanlite Halo ringvalgustit: Halo 14Halo 16 ja suurim mudel on Halo 18.

Kõik Nanlite Halo ringvalgustid on kahetoonilised, mis tähendab, et valida saab nii sooja tooni (sarnaneb siseruumides olevatele lampidele) kui ka külma tooni (sobitub väljas naturaalse valgusega). See võimaldab tehisvalgust sobitada ümbritseva reaalse valgusega nii siseruumides kui ka väljas. Kõikide mudelite valgustugevust on võimalik muuta sujuvalt 0-100% ning värvustemperatuuri vahemikus 2700-6500K.

Nanlite Halo ringtuled sisaldavad ka nutitelefoni klambrit ja peeglit. Klamber võimaldab paigaldada telefoni rõnga keskele, et pildistada horisontaalselt või vertikaalselt. Peeglit saab kasutada soengu- ja meigitegemisel ning foto/video sessiooniks valmistumiseks. Kõik Halo ringvalgustite komplektis sisaldub toitekaabel ja kandekott. Halo 14 mudelil on kaasas ka lauastatiiv. Põrandastatiiv tuleb kõikidele mudelitele juurde eraldi soetada. 

Nanlite Halo 14 LED ringvalgusti

Nanlite Halo 14 on seeria kõige kompaktsem ja mugavalt kaasas kantav. Halo 14 hämardamise ja värvitemperatuuri reguleerimise nupud on paigutatud ülespoole, seega saab neid hõlpsasti keerata olenemata sellest, kas olete valgusti ees või selle taga. Lisatud on USB-port nutitelefoni laadimiseks, et tagada akukestvus pikkade võtete ja otseülekannete ajal. Halo 14 läbimõõt on 35.5 cm ja kaalub vaid 650 g. 

Nanlite Halo 16 LED ringvalgusti

Kui soovite suuremat LED-ringvalgustit, mida saab ka akutoitel kasutada, siis on selleks ideaalne Nanlite Halo 16. Seda valgustit saab toita kaasasoleva vahelduvvooluadapteriga või Sony NP-F tüüpi akuga (müüakse eraldi). USB-port võimaldab laadida ühendatud nutitelefone. Halo 16 välimine diameeter on 40 cm ja sisemine 30.5 cm. Kaalub umbes 950 g.

Nanlite Halo 18 LED ringvalgusti

Kui otsite suurimat ja maksimum eredusega ringvalgustit mis tagab Nanlite’i ülitäpse värvitemperatuuri, on ainuõige valik Halo 18. Selle valgusti välisläbimõõt on umbes 46 cm ja siseläbimõõt 30 cm, mis tähendab, et LED-rõngas ise on märgatavalt laiem kui teised selle seeria ringtuled. Halo 18-ga kaasas olev peegel on kahepoolne, tagaküljel on 2x suumpeegel lähivõtete tegemiseks. Halo 18 kaal on umbes 1550 g. 

Tule meile külla Villardi 22, Tallinn (E-R 10-18, L 10-15) või soeta e-poest.