ALLPOWERS S700 Portable Power Station 606Wh

Tootekood: S700
Laos
Kuumakse al. 18.79 / 48 kuud

520

520

Kuumakse alates 52 €

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Laadige korraga kuni 9 seadet
Kaasaskantav ALLPOWERSi akupank on varustatud 606 vattitunnise akuga. Mobiilsel akupangal on 2 x AC väljundit (700 W, peak 1400 W), 1 x USB-C port (max 5 V – 20 V / 100 W, QC3.0), 3 x USB porti (5 V / 3 A), 2 x DC väljund (12 V / 5 A), 1 x sigaretisüütaja (12 V / 10 A).

Täielikult laetud vaid 3 tunniga
Akupanka laetakse nii vahelduvvoolu pistikupesa kui ka USB-C kaudu korraga, 0-100% akuga kulub vaid 3 tundi. 5 erinevat laadimisvõimalust: aku laadimine vahelduvvoolu pistikupesaga võtab aega umbes 5 tundi. Päikesepaneeliga (100 W MPPT ja eraldi müüdav) laadimisjaam 5-6 tundi

Lai valik rakendusi
Sisseehitatud 164000 mAh aku on piisavalt võimas, et rahuldada võimsusnõudeid hädaolukordadeks, välipidudeks, kodus, reisil, telkides, puhkuse ajal. Allpowers Power Station toetab nutitelefonide, tahvelarvutite, sülearvutite, nitendo, GPS-seadmete, raadiosaatjate, kaamerate, droonide, jõulutulede, autos olevate seadmete või muude alla 700 W elektriseadmete laadimist.

Bluetoothi ​​juhtimine nutitelefonile
Rakendus Allpowers toetab iOS 9.0 või uuemat versiooni, Android 4.3 või uuemat versiooni ning töötab Bluetooth-tehnoloogia kaudu, mis ühendab teie seadmed kiiresti. Seadet saab kaugjuhtida pärast edukat ühendamist rakendusega.

Kaasaskantav energiasalvesti ja avariivalgusti
Kaalub vaid 5,3 kg ning selle vastupidava ja käepärase käepideme konstruktsiooniga on akupanka lihtne kõikjale kaasa võtta. Pideva valguse režiimiga on kaks eredat valget LED-taskulampi.

5 laadimisvõimalust

 1. AC
 2. MPPT päikesepaneel
 3. USB-C sisend
 4. Auto pistikupesa
 5. Vahelduvvoolu AC + USB-C

MPPT juhtimine
See suudab jäädvustada päikesepaneeli genereeritud pinget reaalajas ning jälgida kõrgeimat pinge- ja vooluväärtust (VI), et süsteem saaks akut laadida maksimaalse võimsusega ja maksimeerida laadimise efektiivsust,

Kasutage ALLPOWERS rakendust, et seda Bluetoothiga juhtmevabalt juhtida

PD 100 W kiirlaadimine
Akupangal on PD 100W kiirlaadimisport, laadimiskiirus on 4 korda kiirem kui tavalisel laadimisel ja see suudab MACBOOK PRO laadida 80% 1,6 tunniga. See ei saa mitte ainult kiiresti laadida tahvelarvuteid, lüliteid, telefone ja muid seadmeid, vaid ka suudab kiiresti laadida PD-laadijaga seadet.

Avariivool kodukasutuseks ja auto jaoks, telkimiseks.
Kasutage akupanka avariitoiteallikana. Suurepärane asendus valgustitele, telefonilaadijale ja sülearvuti laadijale, et tagada teie igapäevane töö voolukatkestuse korral.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.