ALLPOWERS S700 Portable Power Station 606Wh

Артикул: S700
В наличии
Eжемесячный платеж от 18.36 / 48 месяцы

520

520

Ежемесячный платеж от 52 €

 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

Laadige korraga kuni 9 seadet
Kaasaskantav ALLPOWERSi akupank on varustatud 606 vattitunnise akuga. Mobiilsel akupangal on 2 x AC väljundit (700 W, peak 1400 W), 1 x USB-C port (max 5 V — 20 V / 100 W, QC3.0), 3 x USB porti (5 V / 3 A), 2 x DC väljund (12 V / 5 A), 1 x sigaretisüütaja (12 V / 10 A).

Täielikult laetud vaid 3 tunniga
Akupanka laetakse nii vahelduvvoolu pistikupesa kui ka USB-C kaudu korraga, 0-100% akuga kulub vaid 3 tundi. 5 erinevat laadimisvõimalust: aku laadimine vahelduvvoolu pistikupesaga võtab aega umbes 5 tundi. Päikesepaneeliga (100 W MPPT ja eraldi müüdav) laadimisjaam 5-6 tundi

Lai valik rakendusi
Sisseehitatud 164000 mAh aku on piisavalt võimas, et rahuldada võimsusnõudeid hädaolukordadeks, välipidudeks, kodus, reisil, telkides, puhkuse ajal. Allpowers Power Station toetab nutitelefonide, tahvelarvutite, sülearvutite, nitendo, GPS-seadmete, raadiosaatjate, kaamerate, droonide, jõulutulede, autos olevate seadmete või muude alla 700 W elektriseadmete laadimist.

Bluetoothi ​​juhtimine nutitelefonile
Rakendus Allpowers toetab iOS 9.0 või uuemat versiooni, Android 4.3 või uuemat versiooni ning töötab Bluetooth-tehnoloogia kaudu, mis ühendab teie seadmed kiiresti. Seadet saab kaugjuhtida pärast edukat ühendamist rakendusega.

Kaasaskantav energiasalvesti ja avariivalgusti
Kaalub vaid 5,3 kg ning selle vastupidava ja käepärase käepideme konstruktsiooniga on akupanka lihtne kõikjale kaasa võtta. Pideva valguse režiimiga on kaks eredat valget LED-taskulampi.

5 laadimisvõimalust

 1. AC
 2. MPPT päikesepaneel
 3. USB-C sisend
 4. Auto pistikupesa
 5. Vahelduvvoolu AC + USB-C

MPPT juhtimine
See suudab jäädvustada päikesepaneeli genereeritud pinget reaalajas ning jälgida kõrgeimat pinge- ja vooluväärtust (VI), et süsteem saaks akut laadida maksimaalse võimsusega ja maksimeerida laadimise efektiivsust,

Kasutage ALLPOWERS rakendust, et seda Bluetoothiga juhtmevabalt juhtida

PD 100 W kiirlaadimine
Akupangal on PD 100W kiirlaadimisport, laadimiskiirus on 4 korda kiirem kui tavalisel laadimisel ja see suudab MACBOOK PRO laadida 80% 1,6 tunniga. See ei saa mitte ainult kiiresti laadida tahvelarvuteid, lüliteid, telefone ja muid seadmeid, vaid ka suudab kiiresti laadida PD-laadijaga seadet.

Avariivool kodukasutuseks ja auto jaoks, telkimiseks.
Kasutage akupanka avariitoiteallikana. Suurepärane asendus valgustitele, telefonilaadijale ja sülearvuti laadijale, et tagada teie igapäevane töö voolukatkestuse korral.

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.