DJI Mavic 3

Tootekood: CP.MA.00000447
Läbimüüdud
 • 4/3 CMOS Hasselblad kaamera
 • 46 minutit lennuaega
 • Igas suunas takistuste vältimine
 • 15km maksimaalne video edastuslevi
 • Edasiarendatud tagasi-koju režiim
Kuumakse al. 68.40 / 60 kuud

Läbimüüdud

2,099

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Hasselblad L2D-20c kaamera

Ikooniline Rootsi kaubamärk Hasselblad kavandas ja ehitas L2D-20c aerokaamera just DJI Mavic 3 jaoks, integreerides professionaalse kvaliteediga 4/3 CMOS sensori uskumatult kompaktsesse ruumi. Rangeid Hasselbladi standardeid rakendatakse nii riistvara jõudlusele kui ka tarkvaraalgoritmidele, mis viivad pildikvaliteedi täiesti uuele tasemele.

4/3 CMOS on loodud meisterteoste jaoks

Suurem pildisensor ei anna Mavic 3-le mitte ainult suuremat eraldusvõimet ja dünaamilist ulatust, vaid summutab ka tõhusamalt müra vähese valgusega keskkondades.

Reguleeritav ava iga stseeni jaoks

Ava on reguleeritav vastavalt erinevate stseenide vajadustele. Hämaras valguses laseb f/2.8 ava rohkem valgust sisse; kui valgustus on piisav, saab ava reguleerida katiku kiiruse vähendamiseks, et salvestada sujuvamat ja loomulikumat filmi.

Laiem FOV et näha laiemat pilti

Alla 13 g kaaluv 24 mm ekvivalentne objektiiv ei toeta mitte ainult automaatset teravustamist, vaid sellel on ka 84° FOV, et jäädvustada igas kaadris rohkem.

VDAF-tehnoloogia abil on teravustamine kiirem.

Mavic 3 Hasselbladi kaameral on nägemistuvastuse automaatse teravustamise (VDAF) tehnoloogia, mis töötab koos mitme nägemisanduriga, et kasutada kaugusandmeid ja optimeerida teravustamiskiirust.

Hasselblad Natural Colour Solution

Mavic 3-l on Hasselblad Natural Color Solution, mis on aastakümnete pikkuse fotograafiakogemuse tulemus, mille tulemuseks on erksad ja loomulikud värvid, kui katikut lihtsalt vajutada.

Suurepärane ilma eelseadeteta

Keerulised värvide eelseadistused pole kunagi kuulunud Hasselbladi ega ka Mavic 3 filosoofiasse. Andurite pikslitasemest lähtudes töötas Hasselblad välja Hasselblad Natural Color lahenduse (HNCS), mis on uus vaatenurk mitmesuguste stseenide käsitlemiseks, taasesitades hõlpsalt täpset ja loomulikke värve.

Pikslite kalibreerimine ülima pildikvaliteedi saavutamiseks

Tagamaks, et Mavic 3 jäädvustaks loomulikke värve samamoodi nagu teised Hasselbladi kaamerad, järgib objektiiv L2D-20c samu rangeid standardeid ja selle anduri iga piksel on kalibreeritud koos HNCS-iga.

Täpne värvide taasesitus

Pildistamise ajal teisendatakse anduri saadud RGB-värviandmed Hasselbladi ainulaadse pilditöötlusalgoritmi ja värvitöötlusrežiimi kaudu, nii et erinevate stseenide loomulikke värve saab täpselt reprodutseerida ilma eelseadeteta.

Tulemused, mis kõnelevad enda eest

Looge professionaalseid pilte hästi ehitatud Hasselblad L2D-20c kaamerasüsteemiga. Suurem dünaamiline ulatus võimaldab loomulikumat üleminekut eredate ja varjude vahel, säilitades rikkaliku visuaalse teabe suurema sügavustundega. Suurem sensor hoiab pildid hämaras puhtana.

Professionaalse kujutise jõudlusega Mavic 3 mitte ainult ei salvesta videoid kõrge eraldusvõime ja kaadrisagedusega, vaid jäädvustab ka 10-bitise D-Log värviprofiiliga 1 miljard värvi, pakkudes loomulikumat taevavärvide gradatsiooni, säilitades rohkem detaile, et tagada suurem paindlikkus hilisemal järeltootmisel.

Teleskoop-kaamera

Aktiveerige Explore režiim, et avada Mavic 3 teine ​​kaamera – ainulaadne telekaamera, mis võimaldab teil vaevata oma võtteid otsida ja planeerida.

Täiustatud ohutus

Igas suunas takistuste vältimine

Mavic 3 tagab takistustevaba lennu ja kõik, mida pead tegema, on keskenduda loomingule endale. Mitmed õhusõiduki pardal olevad lainurknägemisandurid töötavad sujuvalt koos suure jõudlusega nägemisarvutusmootoriga, et tajuda täpselt kõikides suundades [4] olevaid takistusi ja kavandada ohutu lennumarsruut, mis neid väldib.

Edasiarendatud RTH

Lõpetage alati kõrgel noodil täiustatud RTH-ga. Takistused teel tagasi kodupunkti on kergesti tuvastatavad ja välditavad. Uhiuue täiustatud RTH abil mõtleb Mavic 3 automaatselt välja optimaalse marsruudi takistuste vältimiseks ja turvaliselt koju naasmiseks.

Olenemata sellest, kas Mavic 3 on kasutaja aktiveeritud või signaali kadumise tõttu käivitatud, saab Mavic 3 piisavate valgustingimuste korral hõlpsasti turvaliselt kodupunkti naasta.

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.