DJI Ronin 4D – 6K

Tootekood: CP.RN.00000176.01
Läbimüüdud
 • Väga integreeritud modulaarne disain
 • Täiskaader
 • Gimbal kaamera
 • 4K/120 kaadrit sekundis
 • sisemine RAW-salvestus
 • 4-teljeline aktiivne stabilisaator
 • LiDAR teravustamine
 • Juhtmeta edastus- ja juhtimissüsteem

Tootel ei ole kaasas objektiivi, PRO SSD ja SSD kinnitust. Need tuleb eraldi soetada.

Kuumakse al. 172.23 / 60 kuud

Läbimüüdud

6,999

NB! Toode on otsas. Liituge teatisega ja me anname teile teada, kui toode on laos tagasi.
 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

DJI Ronin 4D-ga on meie kõige arenenumad tehnoloogiad integreeritud ühte tipptasemel ja kõikehõlmavasse kinematograafialahendusse, mis pakub üksikoperaatoritele murrangulist paindlikkust ja piiramatuid võimalusi koordineeritud salvestamiseks. See võimas järgmise põlvkonna kinokaamera on loodud ja ehitatud nii, et see oleks filminduse tulevik.

Integreeritud ja modulaarne: mõlemad ühes kaameras

DJI Ronin 4D pakub täiesti ainulaadset disaini. Süsinikkiust ja alumiiniummagneesiumist valmistatud tugev korpus ühendab pildi-, stabiliseerimis- ja teravustamissüsteemid ning juhtmevaba edastuse ja juhtimise. See väldib aeganõudvat seadistamist ja võimaldab kiiremat salvestama asumist. Kasutajad saavad nüüd nautida kompaktset mugavust koos moodultarvikute laiaulatuslike võimalustega.

 • Põhikere
 • Zenmuse X9-8K gimbal kaamera
 • DL 35mm F2.8 objektiiv (eraldi juurde soetatav)
 • ülemine käepide
 • ere põhimonitor 
 • käepidemed
 • 4D laiendusplaat (SDI/XLR/TC)
 • 4D video saatja (eraldi juurde soetatav)
 • TB50 akupesa
 • TB50 intelligentne lennuaku
 • LiDAR vahemiku leidja
 • X9 fookusmootor (eraldi juurde soetatav)

Töötlemisvõimsus

Ronin 4D on varustatud Zenmuse X9, DJI lipulaeva täiskaaderkaameraga. Sellel on ka DJI uusim pilditöötlussüsteem CineCore 3.0. See süsteem kasutab DJI patenteeritud kiipi, et pakkuda täiustatud protsessori arhitektuuri, pakkudes tänapäeval kinokaamerates ülimalt suure jõudlusega arvutusvõimsust. CineCore 3.0 võimaldab Ronin 4D-l toetada Apple ProRes RAW, ProRes 422 HQ ja H.264 video sisemist salvestamist. Samuti toetab see kuni 8K/75 kaadrit sekundis ja 4K/120 kaadrit sekundis videosalvestust, pakkudes professionaalsel tasemel loomiseks mitmeid võimalusi.

 • Maksimaalsed salvestuse spetsifikatsioonid: 6K/60fps, 4K/120fps
 • Dünaamiline ulatus: 14+ stops
 • Natiivne ISO: 800/5000

Resolutsioon

DCI 8K (8192 × 4320)/60 kaadrit sekundis videos on säilinud kõik pisemad detailid, rikkalikust lehestikust inspireeriva arhitektuurini, nahatekstuurist juuksekarvani – kõik veatu kvaliteediga. Neile, kes vajavad 4K-vormingus väljundit, pakub 8K-vormingus salvestamine enneolematuid loomingulisi võimalusi ja suuremat paindlikkust videote postitamisel kärpimiseks, ümberkoostamiseks ja stabiliseerimiseks.

Kõrge ISO

Zenmuse X9 toetab kahte loomulikku ISO (X9-8K: 800/4000; X9-6K: 800/5000), mis salvestab oivaliste detailide ja minimaalse müraga pilte isegi õhtust linnapilti või randa või hämaras küünlavalguses valgustatud stseeni.

Dünaamiline vahemik

14+ dünaamilise ulatusega Zenmuse X9 pakub loomulikke heleduste ja varjude üleminekuid keerulistes valgustingimustes, nagu taustvalgustusega stseenid ja otsene päikesevalgus. Neid traditsiooniliselt raskeid stseene saab nüüd lihtsalt ja enesekindlalt jäädvustada.

Värviteadus

DJI Cinema Color System (DCCS) ja CineCore 3.0 pakutava jõulise arvutusvõimsusega suudab Zenmuse X9 anda piltidele kinematograafilise ilme, säilitades autentsed ja täpsed värvid. See toetab ka tööstusstandardi ACES töövoogu, mis võimaldab hõlpsalt ühilduda teiste kinokaamerate värvitoonidega.

Sisseehitatud 9-stop ND-filtrid

X9-l on 9-astmelised sisseehitatud kvaliteetsed ND-filtrid (ND 2 kuni ND 512 või ND 0,3 kuni ND 2,7), mida saab tänu sisemisele mootoriga süsteemile kiiresti ja lihtsalt ümber lülitada. Need filtrid loodi ka sobima ja täiendama Ronin 4D värviteadust.

DL objektiivid

X9 standardne DL-kinnitus toetab kolme kompaktset täiskaader prime-objektiivi. Korpused on valmistatud kergest monokokk-süsinikkiust, nii et iga objektiiv kaalub vaid umbes 180 g. Tulevikus on saadaval rohkem DJI objektiive.

Vahetatavad kinnitused

X9 toetab vahetatavaid objektiivikinnitusi, sealhulgas DJI patenteeritud DL-kinnitust, aga ka muude tootjate kinnitusi, nagu Leica M. Töötavad ka tavaliste kinokaameratega ühilduvate objektiividega. 

 • DL Mount
 • M Mount
 • E Mount

Juhtmevaba juhtimine

Olenemata sellest, kas kasutate käsitsi või automaatse teravustamise objektiive, X9-le paigaldatud spetsiaalsed moodulid võimaldavad saavutada juhtmevaba objektiivi juhtimise ja isegi automaatse teravustamise.

4-teljeline stabiliseerimine

DJI Ronin 4D lisab traditsioonilisele 3-teljelisele gimbalile Z-telje, mis vähendab tõhusalt vertikaalset kaamera värinat ja pakub dolly-ga võrdset stabiliseerimisjõudlust. Neli telge töötavad koos allapoole suunatud ToF-anduri, edasi- ja allapoole suunatud topeltvisuaalsete anduritega, sisseehitatud IMU-ga ja baromeetriga ning täiustatud uue algoritmiga, et viia üldine stabiliseerimine täiesti uuele tasemele.

Kui see kompaktne korpus kombineeritakse võimsa stabiliseerimisvõimega, on keerulised kaameraliigutused, mille saavutamine oli varem väga kulukas, nüüd hõlpsasti teostatavad.

Integreeritud Gimbal kaamera

Ronin 4D integreerib pildistamis- ja stabiliseerimissüsteemid, hoides samal ajal gimbalkaameras ainult andurit ja vajalikke optilisi komponente. Gimbali kaldeteljel on kasutatud topeltsümmeetrilisi mootoreid, samas kui nii pannitelg kui ka veeretelg on kujundatud täiendava jäikuspuhvriga.

Kompaktne ja kaasaskantav gimbalisüsteem võimaldab pildistamist alustada ilma tüütu käsitsi tasakaalustamise vajaduseta. See tagab ka stabiilse kaadri isegi objektiividega, mille raskuskese on kasutamise ajal nihutav.

Väga integreeritud kere ja tugeva mootorijõuga Ronin 4D pakub kogu Ronini seeria seni parimat stabiliseerimis- ja jälgimisjõudlust uskumatult kerge kaaluga. Lisaks saab ühe nupuvajutusega lülituda Sport režiimi, võimaldades gimbali kiiresti reageerida operaatori liigutustele.

Samuti toetab see juhtmevaba gimbali juhtimist ja mitmekülgseid kinnituskonfiguratsioone erinevate pildistamisstsenaariumide jaoks.

ActiveTrack Pro

DJI patenteeritud arvutinägemus, süvaõppetehnoloogia ja CineCore 3.0 jõuline arvutusvõimsus ühendavad ActiveTrack Pro’s, mis võimaldab kinostandardeid jälgida isegi ühe võttega. See tehnoloogia võimaldab jälgida objekte ka pikematelt vahemaadelt ja võimaldab kompositsiooni reguleerimist pideva automaatse teravustamise abil, et hoida objekte jälgimise ajal fookuses.

LiDAR Waveform

DJI Ronin 4D muudab käsitsi teravustamise lihtsamaks kui kunagi varem. Visualiseeritud teravustamise abitehnoloogia kuvab põhi- ja kaugmonitoril olevad kauguspunktid lihtsustatud ülalt-alla vaates. See pakub uuenduslikku ja intuitiivset LiDAR-i lainekuju, mis võimaldab kiiresti leida fookuspunktid ja võimaldab teravust ülitäpselt reguleerida. Isegi vähese või puuduva kogemusega operaatorid saavad kiiresti käsitsi teravustamise vilunud.

LiDAR vahemiku mõõtmine

LiDAR Range Finder suudab heita kuni 43 200 kauguspunkti 10 meetri tuvastusvahemikus. Võrreldes faasituvastusega autofookusega (PDAF), suudab Ronin 4D LiDAR-i teravustamissüsteem kiiremini teravustada, ilma et see kahjustaks pildikvaliteeti või sõltuks objekti pinna tekstuurist. See on eriti kasulik vähese valgusega keskkondades ja annab võrreldes teiste kinokaameratega erakordsed teravustamisvõimalused.

Autofookus

Uue LiDAR-i teravustamissüsteemiga suudab Ronin 4D säilitada fookuse isegi siis, kui kiirelt liikuvatest objektidest on põhjustatud tõsine liikumise hägustumine. Paigaldatud teravustamismootoriga on autofookus saadaval isegi manuaalobjektiividel. Pideva objektide automaatse teravustamise saab lubada koos ActiveTrack Pro-ga, muutes selle eriti mugavaks üksikoperaatoritele.

Automatiseeritud manuaalne teravustamine

Automaatne käsitsi teravustamise (AMF) režiim annab teile käsitsi teravustamise täpsuse ja paindlikkuse koos automaatse teravustamise mugavusega. Fookuse ratas pöörleb sünkroonis, kui fookuspunkt muutub, kuid kinematograafid saavad igal hetkel käsitsi juhtida. Parempoolse käepideme teravustamisrattal on isegi elektromagnetilise tehnoloogia abil dünaamiline summutus. See annab filmioperaatoritele füüsilise fookuse muutumise tunde, pakkudes intuitiivsemat ja kaasaegsemat teravustamiskogemust, mis on tänapäeval selles valdkonnas konkurentsitu.

Video edastamise jõudlus

Ronin 4D kasutab täiesti uut DJI O3 Pro Video Transmission tehnoloogiat, mis pakub 20 000 jala pikkust edastusulatust, mis oleks traditsiooniliste lahenduste puhul mõeldamatu. Lisaks sagedustele 2,4 GHz ja 5,8 GHz toetab see DFS-i sagedusriba ja AES 256-bitist krüpteerimisalgoritmi, mis suudab samaaegselt väljastada 1080p/60 kaadrit sekundis FHD-voo mitmele kaugmonitorile, suurendades oluliselt turvalisust, stabiilsust ja häiretevastast võimekust.

DJI patenteeritud kiip toidab Ronin 4D pildisüsteemi, videosaatjat, videovastuvõtjat ja kaugjuhitavat monitori. Üheskoos moodustavad need komponendid sujuva traadita edastussüsteemi, mille iga link on otseselt optimeeritud, et tagada ülimadala edastuslatentsuse pakkumine.

Integreeritud disain

4D-videosaatja saab paigaldada otse Ronin 4D-le ja toiteallikaks on põhikorpuse aku. Sisseehitatud juhtmevaba videovastuvõtjaga High-Bright Remote Monitoril on 7-tolline, 1500-nitine suure eredusega laia värvigamma puuteekraan, mis suudab laiendusmooduli kaudu väljastada nii HDMI- kui ka SDI-signaale. Selle kompaktne ja kerge korpus tagab optimaalse kaasaskantavuse ja tõhusa seadistamise, et kasutajad saaksid kohe pildistamist alustada.

Koordineeritud salvestamine

High-Bright Remote Monitor toetab üht saatjat koos mitme vastuvõtjaga video- ja helivoogude jaoks. Saadaval on kaks edastusrežiimi. Esimene on Broadcast režiim, mis ei sea piiranguid vastuvõtjate arvule ja sobib suurte meeskondadega jälgimiseks. Teine on juhtimisrežiim, mis toetab kahe vastuvõtja koordineeritud tööd.

Suure eredusega kaugmonitori saab ühendada Ronin 4D, DJI Master Wheels-i, DJI Force Pro või uue DJI kolmekanalilise jälgimisfookuse käepidemetega. See võimaldab suure täpsusega teravustamise ja gimbali liigutuste kaugjuhtimist, salvestamise alustamist ja peatamist ning kaamera seadistuste reguleerimist, et täita kooskõlastatud pildistamise kõrgeimaid standardeid. Lisaks muudab sisseehitatud güroskoopsensor monitori kaugjuhtimispuldiks Ronin 4D gimbali jaoks.

Peegli juhtimisrežiim

Peegeljuhtimisrežiim annab suure heledusega kaugmonitorile identse juhtimisliidese kui põhimonitorile, sealhulgas kõik täiustatud funktsioonid, nagu lähtematerjali taasesitus, video spetsifikatsioonid ja gimbali seaded, mida saab nüüd kaugjuhtimisega reguleerida isegi siis, kui Ronin 4D on paigaldatud laiendusplatvormidele. nagu jib, cable cam või sõiduki kinnitus.

Sõltumatu salvestamine ja taasesitus

High-Bright Remote Monitoril on sisseehitatud microSD-kaardi pesa, mis toetab iseseisvat videosalvestust kuni 1080p/60 kaadrit sekundis. Kui kasutatakse koos mitut kaugmonitori, saab iga monitor materjali esitada eraldi, ilma et see segaks teisi monitore.

Monitooring

 • Suure eredusega põhiekraan: 5,5-tollist 1000-nitist reguleeritavat ekraani saab paigaldada põhikorpuse erinevatesse kohtadesse.
 • Kokkupuute abi: särituse lainekuju, vale värv ja sebra.
 • Fookuse abi: LiDAR lainekuju (waveform), tippväärtus (ava ja värvi tipp) ja fookuse suurendus (2x ja 4x).
 • Tööriistade ülekate: kohandatavad raami juhikud, turvatsoon ja keskmine marker.
 • Värvi eelvaade: toetab kohandatavat LUT-sisendit. Mitme lingi sõltumatu jälgimine: videosalvestus, põhimonitor, põhikorpuse HDMI ja kaugmonitori vood võivad laadida sõltumatuid LUT-sid.

Talletus

Ronin 4D-l on sisseehitatud B-tüüpi CFexpressi pesa koos USB 3.1 Type-C laienduspordiga otse välisele meediumikettale salvestamiseks. Samuti pakub see kõrgeima spetsifikatsiooniga videote sisemist salvestamist DJI PROSSD 1TB-ga, mille saab USB-C-kaabli kaudu otse arvutiga ühendada, et pääseda ligi ilma traditsioonilise SSD-lugejata. Need salvestusvalikud pakuvad lahendusi kõrge kuluefektiivsuse tagamiseks ja neile, kes soovivad jõudluse ja stabiilsuse ületamatut kombinatsiooni.

Helisalvestus

Ronin 4D on varustatud sisseehitatud mikrofonidega, mis toetavad kahe kanaliga 24-bitist helisalvestust. Sellel on ka 3,5 mm pistikud ja XLR-mikrofoni pordid rohkemate helisisendilahenduste jaoks.

Aku

Nii nagu Ronin 2 ja Inspire 2, kasutab DJI Ronin 4D intelligentseid akusid TB50, mis pakuvad kuni 2,5 tundi võtteaega ja mida saab täielikult laadida vaid 1,5 tunniga. Toetatud on ka automaatsoojendus, et võimaldada usaldusväärset funktsionaalsust väga külmades tingimustes.

Põhikorpuse pordid

 • Põhimonitori port: ühendage põhimonitoriga selleks ettenähtud kaabli abil.
 • 3,5 mm stereopistikupesa: jälgige heli reaalajas.
 • Mikrofoni pesa: 3,5 mm mikrofoni või liinisisendi jaoks.
 • HDMI-tüüpi A väljundport: toetab 1080p/60 kaadrit sekundis väljundit.
 • Toite sisendport: toetab 12 V kuni 30 V sisendit.
 • Ajakoodi port: ajakoodi sisendiks ja väljundiks.
 • SDI port: toetab 3D-SDI signaali väljundit.
 • XLR-port: mikrofoni ja liinisisendi jaoks, toetab 48 V fantoomtoidet.

Kaugmonitori pordid

 • 3,5 mm stereopistikupesa: jälgige heli reaalajas.
 • microSD-kaardi pesa: videovoo sisemiseks salvestamiseks.
 • HDMI-tüüpi A sisendport: toetab 1080p/60 kaadrit sekundis sisendit.
 • C-tüüpi port: UVC otseülekande ja püsivara värskenduste jaoks.
 • Toite sisendport: 6,8 V kuni 17,6 V sisend (sh CAN-sisend ja -väljund ning ühendus DJI Master Wheelsi ja DJI Force Pro-ga).
 • HDMI-tüüpi A väljundport: toetab 1080p/60 kaadrit sekundis väljundit.
 • SDI port: 3D-SDI signaali väljund.

  Seotud tooted ja tarvikud

  Seotud tooted

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.