Apitor Robot X – mis see on?

Apitor Robot X – mis see on?

Apitor Robot X komplekt on tõeliselt huvitav Lego-tüüpi ehitusplokkide kogumik. Need, kellel eelnev kogemus robotite ja legodega puudub, saavad hõlpsasti manuaalide abil ehitada 12 eelnevalt kavandatud robotiprojekti – kogenenumad saavad aga ise roboteid oma visiooni järgi kujundada ja miks mitte lisada ka hoopis teistsuguseid LEGO-klotse. Valmis roboteid saab tootjapoolse tasuta rakendusega Apitor Kit kaugjuhtida või siis programmeerida. Mõned robotiprojektid juhendavad ja õpetavad põhilist kodeerimist rakenduse liidese abil. Tasuta rakenduse saab kenasti Google Play või Apple Store keskkonnast alla laadida – meie testisime toodet Apple iPhone 12 Pro Max nutiseadmel ning seal töötas kõik ladusalt. 

Mõned 12-st ettekavandatud projektist on üsna lihtsad, näiteks sõiduauto – nutikam algklassi laps saab ehitamisega hakkama isegi ilma vanema abita. Juhised on visuaalsed ning kergesti arusaadavad. Jupid on toodetud vastupidavast ning kvaliteetsest materjalist, mida on võimalik kergesti kokku panna ning hiljem vajadusel ka lahti võtta. Lisaks on kaasas ka klotside paigaldamise ja eemaldamise tööriist, mis on mõeldud eelkõige väiksematele osadele, mida on lihtsalt käsitsi keerulisem lahti võtta. 

Lisaks kõigele ülaltoodule on antud komplekti suurim väärtus see, et lisaks robotite ehitamisele ja kokkupanekule on võimalik neid rakendusega juhtida ja isegi programmeerimise läbi automatiseerida.

See ehitusplokkide komplekt on lõbus ja hariv ajaviide mitte ainult lastele vaid ka lapsevanematele. Mõnus ajaviide rahulikku pühapäeva, mis pakub parajas koguses pusimist ning kindlasti hulgaliselt rõõmu ja uusi teadmisi. Ühe auto esmakordne kokkupanek võtab aega umbes paar tundi.

Roboti elektroonilist osa toidavad 3x AA patareid (ei ole komplektis kaasas). Komplektis on 600 klotsi. Kasutab Scratch 3.0 programmeerimiskeelt. 

Soeta e-poest või tule meie kauplusesse vaatama-proovima!

Asume Villardi 22, Tallinn.

Oleme avatud E-R 10-18, L 10-15.

Kaupluse ees tasuta parkimine!

KÜSI TARNET

Apitor – Robot X

89.00€