DJI droonid läbivad USA ja Kanada kehtestatud kriitilise andmeturbe mõõdiku

 

DJI kinnitab, et nende droonide riistvara on valideeritud USA kaubandusministeeriumi ja Kanada küberjulgeoleku keskuse ühiselt loodud olulise turbekriteeriumi alusel. Selle ülemaailmselt tunnustatud turbestandardi saavutamine on oluline Hiina droonitootja jaoks, kes on olnud korduvalt silmitsi negatiivse tooniga süüdistustega, et DJI droonid jagavad kasutajaandmeid Hiina riiklike organisatsioonidega.

DJI Core Crypto Engine – püsivara hübriidkrüptograafiline moodul, mis pakub põhilisi turbeteenuseid kogu platvormi jaoks, sealhulgas krüptograafia, võtmehaldus, platvormi identiteet, turvaline alglaadimine ja turvaline elutsükli olek (LCS) – on läbinud krüptomooduli valideerimisprogrammi (CMVP). ), et saada föderaalne teabetöötlusstandard (FIPS) 140-2.

Nagu DJI märgib, on FIPS 140-2 järgimine üle maailma laialdaselt kasutusele võetud nii valitsussektoris kui ka valitsusvälistes sektorites praktilise turvaetalonina ja realistliku parima tavana. Standard tagab, et valideeritud riistvara vastab konkreetsetele turvanõuetele.
Kõik DJI droonimudelid, välja arvatud Mini 2 ja Phantom seeria, on varustatud Core Crypto Engine’iga.

Samal ajal kordab ettevõtte korporatiivse strateegia vanemdirektor Christina Zhang sõnumit, mida droonitootja on sageli püüdnud oma kriitikutele edastada: “Me ei ole andmeettevõte, me teeme lihtsalt droone.”

Zhang: Andmete turvalisuse osas on DJI-l väga tugevad põhimõtted läbipaistva kasutamise, turvalisuse ja privaatsuse kohta. Usume, et “kliendiandmed pole meie asi” ja mõistame, kui oluline on andmeturve meie platvormidele tuginevate inimeste, ettevõtete ja valitsusasutuste jaoks. Ülalmainitud krüpteerimise valideerimine annab tunnistust sellest, kui väsimatult püüab DJI muuta klientide andmeid ja privaatsust turvalisemaks, karmistades olemasolevaid süsteeme, uuendades süsteeme ning võttes kasutusele uusi meetodeid ja tehnoloogiaid.

Lisaks märgib DJI, et kõik DJI Core Crypto Engine’i sisaldavad droonid on vastavad usaldusväärsele, autoriteetsele ja ülemaailmselt tunnustatud turvastandardile FIPS 140-2, olenemata sellest, kas neid droone kasutatakse puhkusel või äritegevuses. “See on eriti oluline ettevõtete või valitsusasutuste klientide jaoks, kes vajavad seda spetsifikatsiooni ja täiendavat meelerahu,” ütleb DJI.

 

 

 

Materjal tõlgitud Eesti keelde SIIT