Autel Dragonfish on võimsaim droon, mis suudab vertikaalselt õhku tõusta ja maanduda

Autel Dragonfish on võimsaim droon, mis suudab vertikaalselt õhku tõusta ja maanduda

Autel Robotics Dragonfish on võimas lahendus, mis vastab paljude valdkondade vajadustele. Vaatame selle tööriista peamisi eeliseid. Ta on fikseeritud tiivaga droon, mis on võimeline vertikaalselt õhku tõusma ja maanduma. Väikesed, kuid võimsad propellerid aitavad drooni maandumisel ja õhkutõusmisel stabiliseerida. Tänapäeval on see üks võimsamaid mehitamata õhusõidukeid, millel on mitmeid automatiseeritud funktsioone. 

Autel Robotics Dragonfish-i kõige märkimisväärsem omadus on selle lennuaeg – kuni 180 minutit! Kui enamik tänapäeva mehitamata õhusõidukeid suudavad olla õhus umbes 30 minutit, on see väga kõva eelis. Tal on lisaks 20x optiline suumiga 4K kaamera. 

 • Maksimaalne lennukiirus umbes 108 km/h
 • Kannatab tuulekiirust kuni 13 m/s
 • Maksimaalne kandevõime õhkutõusmisel on ~3 kilogrammi
 • Infrapunatuvastus 200 meetri kauguselt.
 • Sobib ideaalselt tuletõrjujatele, turvafirmadele, energia- ja põllumajandusekspertidele
https://youtube.com/watch?v=k6HQ9dloBOo%3Ffeature%3Doembed

Ohutus ja töökindlus
Dragonfish on kõige turvalisem mehitamata õhusõiduk. Selle toote loomisel keskenduti pigem ohutusele ja turvaliste süsteemide ehitamisele ning see eesmärk on neil täidetud. Dragonfishi akul, baromeetril, positsioneerimissüsteemil, kompassil ja IMU-l on lennuohutuse tagamiseks varumoodulid. Dragonfish lülitub automaatselt mitme rootori režiimile, kui ebasoodsad tingimused põhjustavad fikseeritud tiibadega lennu seiskumise või muutumise jätkusuutmatuks. Dragonfish saab parima jõudluse saavutamiseks automaatselt valida, millises režiimi edasi lennata ning tööd jätkata. Õhusõiduki komposiitväliskest ja süsinikkiust südamik annab droonile tuulekindluse taseme 6 ja IP43 ilmastikukindluse, mis võimaldab hõlpsasti toime tulla keerulistes ilmastikuoludes. Kvaliteetsed andurid: integreeritud õhukiiruse andur jälgib keskkonda reaalajas isegi siis, kui lumi või jää teda tabab.

Intelligentsus
Autonoomsed võimalused on Dragonfishi peamised omadused. See droon suudab missiooni kiiresti täita ja automaatselt koju naasta. See suudab jälgida erinevaid objekte, nende kohal ringi teha ja täita mitmepunktilisi ülesandeid.

Kontrolli haaramine
Arvestades robustsete funktsioonide arvu, ei ole selle drooni kasutamiseks vaja erilisi oskusi. Autel Robotics lõi tarkvara Autel Voyager, mis tagab intelligentse jälgimise, missiooni planeerimise, lennuajaloo jälgimise ja palju muud selle hõlpsaks juhtimiseks.

Vahetatavad kaamerad
The Dragonfish tuleb koos võimalusega vahetada vastavalt tööiseloomule kaameraid; Esimese osapoole kaameraid on kokku kolm. 

 • Esimene (vasakult paremale) neist on 4K kahe sensoriga kaamera, millel on 4K 20x optiline suum ja 48-megapiksline lainurkkaamera.
 • Teine on kolme sensoriga kaamera, mis on varustatud 4K 20x optilise suumiga ja 48-megapikslise lainurkkaameraga ning võimsa radiomeetrilise termokaameraga.
 • Kolmas sisaldab tugevat multispektraalkaamerat 48-megapikslise RGB-kaamera ja viie 2-megapikslise multispektraalsensoriga.

Üldiselt on see kompaktne ja võimas lahendus, milleks lennutamiseks ei ole vaja meeskonda – üks inimene saab hõlpsalt lahti ja kokku pakkida. Enesekontrolli ja käima tõmbamist lõpetab õhusõiduk mitte rohkem kui viie sekundiga. Selle lendu saamiseks ei kulu rohkem kui 5 minutit. Ilma keeruliste liikuvate osadeta on Dragonfish modulaarne, veekindel, nutikas ja töökindel.

Autel Robotics Dragonfish seeriasse mahub kolm mudelit: 

 • Dragonfish Pro: lennuaega 180 minutit
 • Dragonfish Standart: lennuaega 120 minutit
 • Dragonfish Lite: lennuaega 75 minutit

Dragonfish tuleb suure puldiga, millel on 1000 nitine 9.7″ ere ekraan, 4.5 tundi tööaega, 256GB sisemälu, HDMI pistik ja 8 tuumaline protsessor.

Kui toode pakkus huvi, siis lisainfot leiab SIIT. Hinnad, tellimine ja tarneaeg: info@droon.ee