DJI Mavic 3 Enterprise seeria

DJI Mavic 3 Enterprise seeria

DJI Enterprise täiendas enda tööstuslike droonide valikut tavakasutusest tuntud lipulaeva DJI Mavic 3 tööstuslike variantidega – DJI Mavic 3 Enterprise ja DJI Mavic 3 Thermal.

Mavic 3E viib kaardistamise ja fotogrammeetria uuele tasemele mehaanilise katiku, 56x hübriidsuumi ja sentimeetritäpsusega RTK-mooduli abil.

Mavic 3T omab 640×512@30Hz termokaamerat, mida saab kasutada näiteks öisteks patrulideks, temperatuurikõikumiste tuvastamiseks, päiksepaneelide inspektsiooniks, päästemissioonidel jne.

Tähtsamad märkmed: 

 • Kaks mudelit – tavakaameraga ja termokaameraga
 • Avatud SDK-liides
 • Juurde kinnitatavad moodulid (RTK-moodul, valjuhääldi)
 • Lennuaeg kuni 45 min
 • Edasiarendatud takistuste vältimise süsteem DJI APAS 5.0 
 • DJI AirSense
 • Kokkuklapitav ja kompaktne
 • Kasutab sama akut, mis Mavic 3 tavaseeria

DJI Mavic 3 Enterprise

 • Lainurk kaamera: 4/3 CMOS sensor, 20 mp, mehaaniline katik.
 • Telekaamera: Fookuskaugus: 162mm, 12MP, kuni 56x hüdbriidsuum

Hind: 3700€

DJI Mavic 3 Thermal

 • Lainurk: 24mm, 48MP
 • Zoom kaamera: Fookuskaugus: 162mm, 12MP, kuni 56x hüdbriidsuum
 • Termokaamera: 640×512, 30Hz

Hind: 5780€

Lisavarustus

DJI Mavic 3 Enterprise

Mavic 3E on tõeline edasiminek inspektsioonis, fotogramm-meetrias ning kaardistamises – M3E teeb silmad ette isegi eelnevale DJI enda eelmisele Phantom 4 RTK droonile. Paranenud lennuaeg ning 0,7 sekundi pikkune pildistamisintervall tagab kiire tootlikuse ning täiendatud RTK-moodul võimaldab toota täpseid kaarte ilma kontrollpunktide kasutuseta.
Hämarates tingimustes tuleb abiks low-light režiim, mis aitab märgata olulisi objekte ka hämaras, ning samuti on nõnda võimalik alustada tööpäeva tavalisest veidi varem – aeg on üldjuhul just see ressurss, mida kipub suurte projekti puhul väheks jääma.

DJI Mavic 3 Enteprise Thermal

Mavic 3T termokaamera on tavapäraselt taaskord radiomeetriline, mis tähendab et igasse pikslisse talletatakse temperatuuriinfo, mida saab ka hiljem arvuti taga vastavates programmides analüüsida. Samuti saab otsepildis mõõta iga konkreetse punkti temperatuuri, seada kõrge kuumuse alarme ning erinevad värvipaletid ja isotermid aitavad leida parima lähenemise termograafiliste ülesannete teostamiseks. Eriti mugavaks teeb tööprotsessi ka split-screen vaade, kus ühel pool on tavakaamera pilt ning teisel pool termopilt.

Uus tööriistakomplekt professionaalidele

Mavic 3 Enterprise seeriaga on võimalik kasutada abimehi, mille kombineerimisel saate ülesannete täitmist veelgi hõlbustada.

 • DJI RC Pro Enterprise on professionaalne kaugjuhtimispult, millel on 1000-nitine suure heledusega ekraan selge nähtavuse tagamiseks otsese päikesevalguse käes ja sisseehitatud mikrofon selge suhtluse tagamiseks.
 • RTK-moodul (649€) võimaldab geodeesia valdkonnas saavutada sentimeetri täpsust kasutades Network RTK teenust, Custom Network RTK teenust või D-RTK 2 mobiiljaama.
 • D-RTK 2 mobiiljaam on DJI täiustatud ülitäpne GNSS-vastuvõtja, mis toetab kõiki peamisi globaalseid satelliitnavigatsioonisüsteeme, pakkudes reaalajas diferentsiaalparandusi. Mavic 3 Enterprise eelkäijal Mavic 2 Enterprise Advanced’il ühilduvus D-RTK 2 mobiiljaamaga puudus.
 • Valjuhääldi (169€) ühendamisel saavad piloodid edastada drooni pealt sõnumeid ja häälkäsklusi. Toetatud on teksti kõneks muutmist, helisalvestust ja automaatne kordusesitus, et parandada otsingu- ja päästetööde tõhusust.

Täielik tarkvarakomplekt

Mavic 3 Enterprise seeria droonid on tugevalt arenenud ja kasvava droonide käitamise tarkvara ökosüsteemi keskmes. Kasutajad saavad võtta viimast andmete kogumise, kaardistamise, lennukipargi haldamise ja lennuoperatsioonide järgnevate tarkvaradega koostöös.

 • DJI Pilot 2 on uuendatud lennuliides, mille eesmärk on parandada piloodi tõhusust ja lennuohutust. Drooni juhtnuppudele pääseb hõlpsasti juurde ühe puudutusega. Kasutajad saavad reaalajas ülevaate drooni riistvarast, video otseülekandele ja fotoandmetele.
 • DJI FlightHub 2 on kõik-ühes pilvebaasil toimiv operatsioonide haldamise tarkvara drooniparkide jaoks. Programm võimaldab droonioperaatoritel marsruudi planeerimise ja missioonihalduse abil lennuoperatsioone tõhusalt hallata.
 • DJI Terra on täisfunktsionaalne kaardistamistarkvara kõigi tööetappide jaoks, alates missiooni planeerimisest kuni 2D- ja 3D-mudelite töötlemiseni.
 • DJI Thermal Analysis Tool 3.0 aitab professionaalidel kogutud termoandmeid analüüsida, teha märkusi ja töödelda Mavic 3T abil DTAT 3.0 abil jäädvustatud pilte, et tuvastada kontrollimisel temperatuuri kõikumisi.

Kõrgeim andmeturbeprotokollide täitmine

DJI Enterprise’i kliendid ootavad oma andmetele kõrgeimaid turva- ja privaatsusstandardeid. Mavic 3 Enterprise seeria pakub tipptasemel turvafunktsioone, et kaitsta fotode, videote, lennulogide ja muude lennu ajal genereeritud tundlike andmete privaatsust.

Kui kohalik andmerežiim on aktiveeritud, peatab DJI Pilot 2 lennujuhtimisrakendus Interneti kaudu andmete saatmise või vastuvõtmise. See annab kriitilist infrastruktuuri, valitsusprojektide või muid tundlikke missioone hõlmavate lendude operaatoritele täiendavad turvasätted. Lennuki ja kaugjuhtimispuldi vaheline raadioühendus sisaldab tugevat AES-256 krüpteeringut.

https://youtube.com/watch?v=F8_PlKAh6fE%3Ffeature%3Doembed