DJI lennusimulaator – Õpi lennutama igal pool, igal ajal

DJI lennusimulaator – Õpi lennutama igal pool, igal ajal

DJI avalikustas AirWork 2018’l uue lennusimulaatori müügiletuleku. See võimaldab piloodil katsetada mitmesuguseid droone eri ilmastikutingimustes ja ülesannetes. Lennusimulaatori põhieesmärgiks on piloote ohutult koolitada ning saada kätte tunnetust ja seda kõike ilma kartuseta, et drooniga füüsiliselt midagi juhtuks.

DJI lennusimulaator

DJI lennusimulaator töötati välja spetsiaalselt DJI Enterprise’i droonirühma jaoks, kuid seda saavad kasutada ka Spark, Mavic, Phantom, Inspire ja Matrice seeria droonide piloodid. Simulaator kasutab drooni tegelikku juhtpulti ja kontrollerid töötavad simulaatoris samamoodi nagu nad teevad seda päriselus. Ka kolm lennurežiimi on valikus: positsion, attitude ja sport.

Simulaator võimaldab lennata erinevates keskkondades ja redigeerida saab isegi tuule- ja magneetilisi tegureid. Kui tekib soovib kogeda simuleeritud kokkupõrget või kukkumist, on isegi selleks võimalus olemas. Näiteks võib kogeda valusat vaadet, kuidas droon lendab vastu kivirahnu ning kukub vette – reaalsuses ei soovi seda arvatavasti ükski piloot kogeda.

DJI lennusimulaatori režiimid

DJI lennusimulaatoris saab valida kolme harjutusrežiimi vahel: skills training, free flight and application training. Skills training režiim võimaldab pilootidel harjutada kindlaid oskusi nagu õhkutõus, maandumine ning ettenäidatud trajektoori läbimine. Nendele lisanduvad näpunäited ning erinevad testid oskuste täiendamiseks. Free flight režiim laseb piloodil lennata vabalt erinevates keskkondades ja ilmastikutingimustes. Application training režiim võimaldab piloodil keskenduda eriti spetsiifilistele ülesannetele nagu SAR(search-and-rescue) või elektriliinide hooldus.

Uus DJI lennusimulaator on suurepärane abimees harjutamiseks ja oskuste lihvimiseks täiesti riskivabas keskkonnas.  DJI lõi programmi eesmärgiga treenida piloote riskivabalt ja varaliste kahjudeta. Rakendusi programmile on mitmeid ning kasutajatel on võimalus oma drooni paremini tundma õppida juba enne tegelikku lendu. Olgu sul kas uhiuus Mavic 2 või Matrice seeria droon – DJI lennusimulaator on väärt tähelepanu.  Rohkem infot DJI Lennusimulaatori kohta leiad siit.

Toode saadaval ka meil – küsi lisa info@droon.ee või tule meile külla Villardi 22!