DJI Zenmuse H30 seeria kaamerad on suur samm edasi esmareageerijate töö hõlbustamisel

DJI Zenmuse H30 seeria kaamerad on suur samm edasi esmareageerijate töö hõlbustamisel

Zenmuse H30-seeriasse kuuluvad H30T ja H30 mudelid on kasutatavad iga ilmastikuga ning igal ajal. Need kaamerad on ehitatud töötamiseks karmimates tingimustes omades IP54 tolmu- ja veekindlusklassi ning sujuv töö on võimalik temperatuuridel vahemikus -20° kuni 50° C.

Mõlemad produktid sisaldavad lainurkkaamerat, suumkaamerat, laserkaugusmõõtjat ja NIR-lisavalgustit. Lisaks on H30T varustatud infrapuna soojuskaameraga.

Zenmuse H30 on varustatud nelja mooduliga: lainurkkaamera, suumkaamera, laserkaugusmõõtja ja NIR-lisavalgustit. Zenmuse H30T’l on lisaks Zenmuse H30 moodulitele veel infrapuna soojuskaamera. Mõlemad kaamerad ühilduvad nii DJI Matrice 300 RTK (vajalik DJI RC Plus juhtpuldi olemasolu), kui ka Matrice 350 RTK droonidega, kasutades intelligentseid algoritme nii päevase kui ka öise nägemise parandamiseks.

Kõrge resolutsiooniga nägemine

Zenmuse H30 seeria on varustatud 40-megapikslise suumkaameraga, mis suudab pakkuda kuni 34x optilist ja 400x digitaalset suumi, et operaatoril oleks võimalik väiksemaid detaile nagu näiteks sõiduki numbrimärki veelgi kaugemalt ja selgemalt. Elektrooniline udususe eemaldusfunktsioon parandab pildi selgust hämarates ja niisketes tingimustes, mis on kasulik hädaolukorras päästetöödel ja rutiinsetel kontroll-lendudel

Pildistabilisaator tagab stabiilse pildi, mis on oluline näiteks elektriliinide kontrollimisel. Laserkaugusmõõtja aitab koguda täpset positsioneerimisteavet 3-3000 meetri vahemikus asuvate objektide kohta. Võrreldes eelkäija H20 seeriaga on laserkaugusmõõtja võimekus paranenud rohkem kui kaks korda.

Päeva- ja öörežiimid

Vähese valguse korral on võimalik kaamerad ümber lülitada öörežiimile, mis parandab öist nägemist tänu infrapunavalgustusele. Täisvärviline öönägemise ja mustvalge öönägemise režiim on kasulikud otsingu- ja päästeülesannete puhul. Smart Capture režiim kohandab automaatselt heledust, tagades loomulikud üleminekud valguse ja pimeduse vahel.

Täiustatud termokaamera võimekus

H30T infrapuna termokaameral on eelkäijaga võrreldes neli korda parem resolutsioon 1280×1024, laiendatud temperatuuri mõõtmise vahemik -20°C kuni 1600 °C ja 32x digitaalne suum. Kõik see võimaldab tuletõrjujatel hõplsasti tuvastada kuumkohti ja ka kõige väiksemaid temperatuurierinevusi. Ülikõrge eraldusvõimega infrapunapildi funktsioon tagab selged pildid suurema suumi korral ning link-suumi funktsioon võimaldab visuaalse ja termopildi kõrvuti asetamist ja samaaegset inspekteerimist.

Demomudelid on nüüd meie esindussalongis aadressil Villardi 22 tutvumiseks olemas. Tule ja veendu uue põlvkonna võimekuses enda silmaga!