Chasing Dory

Tootekood: 112553
Laos

Kompaktne ja kaasaskantav veealune droon Chasing Dory on loodud nii hobiks kui ka töötamiseks. Kaamera, mis salvestab videot Full-HD (1080p), kiire optika, sisseehitatud LED-esituled ja võimalus sukelduda kuni 15 meetrini, on see õige vidin neile, kes ei soovi ise sukelduda, kuid kes soovivad siiski seda kogeda ja dokumenteerida veealust maailma.

Dory sobib ideaalselt ka paadiklubidele ja paadiomanikele, kes saavad kontrollida sadamaid, dokke ja paadikere lihtsalt ja soodsalt.

 • Lihtsalt kasutatav veealune droon sukeldumissügavusega kuni 15 meetrit
 • Juhtimine juhtmevabalt nutitelefoni rakenduse kaudu
 • Kaamera, mis filmib Full HD (1080p) videot. Varustatud kiire f/1.6 objektiiviga
 • Kaks esiküljel asuvat LED-esilaternat, üks mõlemal kaamera küljel
 • Ujuv signaalipoi Wi-Fi ühenduse ja GPS-iga
 • Sügavuslukk ja reguleeritav kaldelukk (+/- 45 kraadi) üles- või allapoole filmimiseks
 • Aku kestab 1 tund (laadimisaeg umbes 2 tundi)
 • Kaal ainult 1,3 kg
Kuumakse al. 24.11 / 60 kuud

2 laos

719.90

719.90

Kuumakse alates 71.99 €

Kogus

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

Kujutage ette, et hoiate oma peopesal ookeani

Tavalisest paberilehest väiksem (A4) Dory mahub seljakotti ja seda on lihtne transportida kõikjale, kus seda kasutada soovite. Dory on 56% kergem ja 65% väiksem kui suur vend Gladius Mini.

Juhtige seda oma nutitelefoniga

Chasing Dory kaalub vaid 1,3 kg ja seda on väga lihtne kasutada. Drooni juhitakse intuitiivse nutitelefonirakendusega, mis kuvab videovoo otse kaamerast, võimaldades teil “näha” seda, mida Dory näeb reaalajas.

Pildi- ja juhtsignaalid edastatakse juhtmevabalt, kasutades nutitelefoni ja ujuva signaalipoi vahelist WiFi-ühendust, mis omakorda suhtleb Doryga läbi 15 meetri pikkuse vastupidava signaalikaabli. Poi salvestab ka videofaile ja fotosid droonist ning on varustatud sisseehitatud GPS-iga, mis salvestab drooni asukoha. See võib isegi häire saata, kui see silmist kaob.

Lukustatav sukeldumisnurk ja sukeldumissügavus

Dory liikumist vees juhivad viis propellerit. Kahte kasutatakse selle edasi/tagasi liigutamiseks ja külgsuunas juhtimiseks. Ülejäänud kolm reguleerivad sukeldumissügavust ja sukeldumisnurka. Propelleri paigutus ja erifunktsioon rakenduses võimaldavad drooni lukustada +/- 45 kraadise nurga all. See võimaldab kaamerat suunata allapoole põhja poole või ülespoole laevakere poole, isegi kui droon liigub horisontaalselt. Doryl on ka sügavuslukk, et seda saaks seadistada soovitud sügavusel stabiilselt hõljuma.

Spetsiaalne Chasing Dory rakendus on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi jaoks. Funktsioonide hulgas on 19 sisseehitatud filtrit erinevate pildiefektide jaoks ning kogemust saab jagada ka sotsiaalmeedias.

Drooniga on kaasas praktiline kaitsekott. Lisavarustusena on saadaval ka rätsepatööna valmistatud mugav seljakott transportimiseks ja hoiustamiseks.

  Seotud tooted ja tarvikud

  Seotud tooted

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.