EcoFlow – DELTA max 2016Wh

Laos

Kodu avariitoide: DELTA Max laieneb nutikate lisaakude abil kuni 6 kWh-ni, mis hoiab teie kodu igas hädaolukorras sisse lülitatud.

Kiire topeltlaadimine: Laadige 0–80% 65 minutiga. Või saavutage kuni 3400 W kiirus, ühendades vahelduvvoolu laadimise ja EcoFlow Smart Generatori.

Mitme seadme toiteallikas: Kas otsite midagi raskete seadmete (nt külmiku ja kuivati) toiteks? X-Boostiga saab DELTA Max hõlpsalt hakkama kuni 3400 W seadmetega.

Parim päikeseenergial töötav generaator: Püsige sisselülitatuna, ükskõik mida. DELTA Max ühendub kuni 2 x 400 W EcoFlow päikesepaneeliga, et pakkuda maksimaalset 800 W päikeseenergia laadimiskiirust.

Elage keskkonnasõbralikult: Kasutage seda päikeseenergial töötava generaatorina oma kodus, töötades seadmetel ja tööriistadel taastuvenergial.

Kuumakse al. 49.92 / 60 kuud

7 laos

1,490

1,490

Kuumakse alates 149 €

Kogus

 • Ostjal on õigus kaup 14 päeva jooksul tagastada või vahetada.

 • Laos olevale kaubale kiire tarne.

 • DJI toodetele saadaval DJI Care lisagarantii.

Tarne

Tarneviisi saad valida ostukorvis.

 • Pakiautomaati

  1-2 tööpäeva

 • Kuller

  1-2 tööpäeva

Kirjeldus

EcoFlow DELTA Max akupank laadimisjaam on ainulaadne elektrijaam võimsusega 2016Wh, mis pakub võimalust laiendada võimsust kokku 6 kWh-ni. Peaaegu kõik kuni 2400 W seadmed saavad toidet. See muudab akupanga sobivaks mitte ainult nutitelefonide, tahvelarvutite, sülearvutite, droonide, valgustite, telerite ja väikeste külmikute, vaid ka suurema võimsusega seadmete laadimiseks: matkakeetjatele, kohvimasinatele ja veepumpadele.

EcoFlow DELTA Max akupangal on integreeritud 2016 Wh liitiumioonaku. Kui võimsust ei piisa, saab võimsust kolmekordistada 6048 Wh-ni. See on võimalik EcoFlow lisaakuga DELTA Max. Nii saab teie seadmeid veelgi kauem vooluga varustada.

Tänu X-Stream tehnoloogiale saab DELTA Maxi laadida 0–80% 65 minuti jooksul. See võimaldab piirata laadimisaega 2 tunnini. Lisaks on akupangast ka täiustatud päikeseenergia sisend 800 W / 11 V – 100 V. Kui kasutate ka võrguadapterit, saate DELTA Maxi laadida 2600 W võimsusega. Sel viisil maksimeeritakse laadimisprotsessi.

EcoFlow rakenduse kaudu näete järgmisi üksikasju: teavet laadimisjaama oleku, juhtpaneeli ja laadimisvalikute kohta. DELTA Maxil on Wi-Fi funktsioon, mille abil saab DELTA Maxi hõlpsasti kaugjuhtida Wi-Fi ruuteri kaudu.

DELTA Maxi akuhaldussüsteem on loodud üksikute elementide jälgimiseks mitu korda minutis. Tänu sellele kasutatakse võimsust võimalikult hästi, aku on kaitstud ülelaadimise eest ja teile on kasulik pikem eluiga.

  Seotud tooted ja tarvikud

  Seotud tooted

  Internet Explorer Icon

  NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.