EcoFlow DELTA max 1600Wh — 2016Wh

В наличии

Kodu avariitoide: DELTA Max laieneb nutikate lisaakude abil kuni 6 kWh-ni, mis hoiab teie kodu igas hädaolukorras sisse lülitatud.

Kiire topeltlaadimine: Laadige 0–80% 65 minutiga. Või saavutage kuni 3400 W kiirus, ühendades vahelduvvoolu laadimise ja EcoFlow Smart Generatori.

Mitme seadme toiteallikas: Kas otsite midagi raskete seadmete (nt külmiku ja kuivati) toiteks? X-Boostiga saab DELTA Max hõlpsalt hakkama kuni 3400 W seadmetega.

Parim päikeseenergial töötav generaator: Püsige sisselülitatuna, ükskõik mida. DELTA Max ühendub kuni 2 x 400 W EcoFlow päikesepaneeliga, et pakkuda maksimaalset 800 W päikeseenergia laadimiskiirust.

Elage keskkonnasõbralikult: Kasutage seda päikeseenergial töötava generaatorina oma kodus, töötades seadmetel ja tööriistadel taastuvenergial.

Eжемесячный платеж от 49.92 / 60 месяцы

6 в наличии

1,490

1,490

Ежемесячный платеж от 149 €

Количество

 • Покупатель имеет право вернуть или обменять товар в течение 14 дней.

 • Быстрая доставка товаров со склада.

 • Дополнительная гарантия DJI Care доступна для продуктов DJI.

Транспорт

Способ доставки вы можете выбрать в корзине.

 • Посылочный автомат

  1-2 рабочих дня

 • Курьер

  1-2 рабочих дня

Описание

EcoFlow DELTA Max akupank laadimisjaam on ainulaadne elektrijaam võimsusega 2016Wh, mis pakub võimalust laiendada võimsust kokku 6 kWh-ni. Peaaegu kõik kuni 2400 W seadmed saavad toidet. See muudab akupanga sobivaks mitte ainult nutitelefonide, tahvelarvutite, sülearvutite, droonide, valgustite, telerite ja väikeste külmikute, vaid ka suurema võimsusega seadmete laadimiseks: matkakeetjatele, kohvimasinatele ja veepumpadele.

EcoFlow DELTA Max akupangal on integreeritud 2016 Wh liitiumioonaku. Kui võimsust ei piisa, saab võimsust kolmekordistada 6048 Wh-ni. See on võimalik EcoFlow lisaakuga DELTA Max. Nii saab teie seadmeid veelgi kauem vooluga varustada.

Tänu X-Stream tehnoloogiale saab DELTA Maxi laadida 0–80% 65 minuti jooksul. See võimaldab piirata laadimisaega 2 tunnini. Lisaks on akupangast ka täiustatud päikeseenergia sisend 800 W / 11 V — 100 V. Kui kasutate ka võrguadapterit, saate DELTA Maxi laadida 2600 W võimsusega. Sel viisil maksimeeritakse laadimisprotsessi.

EcoFlow rakenduse kaudu näete järgmisi üksikasju: teavet laadimisjaama oleku, juhtpaneeli ja laadimisvalikute kohta. DELTA Maxil on Wi-Fi funktsioon, mille abil saab DELTA Maxi hõlpsasti kaugjuhtida Wi-Fi ruuteri kaudu.

DELTA Maxi akuhaldussüsteem on loodud üksikute elementide jälgimiseks mitu korda minutis. Tänu sellele kasutatakse võimsust võimalikult hästi, aku on kaitstud ülelaadimise eest ja teile on kasulik pikem eluiga.

  Совместимые продукты и аксессуары

  Совместимые продукты

  Internet Explorer Icon

  NB!Microsoft прекратила разработку и обновление Internet Explorer и не рекомендует использовать этот интернет-браузер из-за уязвимостей безопасности. Internet Explorer больше не поддерживает новые сетевые стандарты, и это веб-решение работает неправильно в этом браузере.