Uus Autel Robotics-i keskklassi drooniseeria EVO Lite ja Lite +

Uus Autel Robotics-i keskklassi drooniseeria EVO Lite ja Lite +

Autel Robotics on ametlikult välja kuulutanud keskklassi drooniseeria EVO Lite, et pakkuda vahepealset drooni alla 250-grammiste EVO Nano ja populaarsete EVO II droonide vahel. 40 minutilise maksimaalse lennuajaga uuel mudelil on kaks valikuvarianti: EVO Lite, millel on 1/1,28-tolline CMOS-sensor, mis suudab teha 50MP fotosid ja 4K videot, ning EVO Lite+, mis on varustatud 1- tollise CMOS -kaamera anduriga, mis suudab teha 6K videot ja 20MP fotosid.

EVO Lite ja EVO Lite+ hinnad ning värvivalikud

EVO Lite ühe akuga baasmudeli saate osta 1149€ eest, samas kui EVO Lite+ baaskomplekti hind on 1249€. Saadaval on kolm värvivalikut: klassikaline Autel Orange (oranž), Deep Space Grey (tumehall) ja Arctic White (valge). 

EVO Lite tehnilised andmed

Autel EVO Lite on varustatud maailma esimese 4-teljelise gimbaliga, mis tähendab, et saate salvestada ka vertikaalseid videoid, et neid oleks lihtne redigeerida ja jagada mobiilseadmetes.

Ülitundlik 50MP kaamera, mis on varustatud 1/1,28-tollise CMOS-sensoriga, kasutab RYYB värvifiltrite massiivi, mis neelab 40% rohkem valgust kui traditsioonilised RGGB-massiivid ja võimaldab jäädvustada looduslikke maastikke kogu oma hiilguses.

EVO Lite+ tehnilised andmed ja omadused

Lite+ on varustatud 1-tollise CMOS-sensori ja Auteli intelligentse kuuvalgusalgoritmiga, mis võimaldab droonil öösel madala müratasemega jäädvustada teravaid ja elavaid detaile isegi siis, kui ISO on kõrge. Reguleeritav ava vahemikus f/2,8-f/11 võimaldab muuta säritust ja teravussügavust.

Udueemaldus režiim

See mugav udueemaldus funktsioon reguleerib kaamera vibratsiooni seadeid ja võimaldab droonil udust läbi lõigata, muutes sünged kaadrid kargeks ja selgeks. Veelgi enam, liiga suure kontrastsusega stseenide pildistamisel suudab EVO Lite+ automaatselt tasakaalustada üle- ja alasäritust, et saada selgemaid pilte.

HDR video ja cinemaatilised võtted

Nii EVO Lite kui ka Lite+ droonid pakuvad HDR -videot ja automaatseid pildistamisrežiime, nagu Flick, Rocket, Fade Away ja Orbit. Rakenduse Autel Sky abil saate ühe nupuvajutusega luua dramaatilisi professionaalse taseme kaadreid. Videote veelgi eepilisemaks muutmiseks saate lisada ka helisid ja efekte.

Subjekti jälgimine

Auteli uued droonid saavad jälgida kiiresti liikuvaid objekte täpse autofookusega, mis lukustub millisekundite jooksul, kasutades faasituvastuse automaatset teravustamist ja kahekordse fookuse algoritmi Dynamic Track 2.1.

Takistuste vältimine

Lite-seerias on Auteli uued ülilainurgad takistuste vältimise sensorid. Andurid annavad droonidele 150 -kraadise vaatevälja, kõrvaldades rohkem pimeala kui traditsioonilised süsteemid.

Autel ütleb, et EVO Lite seeria toetab ettevõtte seni tugevaimat pildiedastussüsteemi ehk SkyLinki, et pakkuda edastusulatust umbes 11 km ja edastuskvaliteeti 2.7K/30 kaadrit sekundis. Veelgi huvitavam on see, et Lite -seeria toetab hämmastava HD -video edastamiseks kolme sagedust – 2,4/5,8/5,2 GHz.

EVO Lite ja EVO Lite+ saadavus

Droonid jõuavad turule eeldatavasti 2021. aasta oktoobri lõpuks koos uue Autel EVO Nano seeriaga.

EVO Lite ja EVO Lite + tootelehed.